Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos prekės ženklas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Mantas
    replied
    Antrojo spalvos kiek blankokos ir sunku pasakyti, kuo jis dera prie "drąsios" šalies temos

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Lietuvos prekės ženklo konkurse liko du varžovai
    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=17169393

    taigi...



    vs.




    tiesa pasakius, man patinka abu

    Pirmasis geriau isimintinas, nors antras sofistiskesnis ir kurybiskesnis.
    Paskutinis taisė John; 2008.05.26, 19:35.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Nesupykit, bet šiaip:
    http://www4.vaizdelis.lt/u/f/40/78/40784.jpg

    Komentuoti:


  • doncius
    replied

    Aš 100 procentu už šį ženklą

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Labiausiai iš senų patiko štai šis (nr. 4) - gal dėl to kad atrodo moderniausiai iš visų, dar nr. 6 su švyturiu visai nieko. Visi kiti su tais žaliais lapeliais man dvelkia kažkokia provincijos nostalgija.


    Na o iš naujų - savaime aišku LT'S GO!!! Visi kiti - nieko gero.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2008.05.17, 12:51.

    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Galima tokį su užrašu Welkame:

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė baltic Rodyti pranešimą
    be žodžių. tikiuosi komisja išrinks kitą.
    kad nėr ką rinkti...

    Komentuoti:


  • baltic
    replied
    be žodžių. tikiuosi komisja išrinks kitą.

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Galetu but LieT's GO Butu kompromisas tarp anglu kalbos ir zodzio Lietuva pirmu raidziu.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    As irgi balsavau uz LT'S GO... nors kiek banalokas, bet visgi gerai matomas ir isimintinas.

    Komentuoti:


  • no_name69
    replied
    Mano galva LT'S GO tikrai buvo geriausias ir verčiausias pirmos vietos, o ir galvojant apie ateitį ir apie jo naudojimą, manau būtent šis logo turi daugiausiai potencialo ir universalumo, tačiau... man tas Lietuvos įvaizdžio formavimas ir iš to išpūstas dar vienas burbulas labiau neša į viešųjų ryšių akciją, kuri gali taip pat greit subliūkšti, duok dieve, kad to nenutiktų, bet žinant mūsų valdininkėlius, nenustebčiau, anyway, svarbiausia išrinkus ženklą bus jį maksimaliai išnaudoti, kad jis bent išdalies taptų šalies veidu, o tai padaryti tikrai nebus lengva ir pareikalaus daug laiko ir pastangų, būtent todėl ir bijau, kad visas tas entuziazmas gali labai greita išblėsti, labai tikiuosi, kad to nebus... tik vat dabar reikėtų, kad būtent LT'S GO mūsų, kaip visuomet, ypatingai kompetetinga valdininkėlių komisija ir išrinktų, na o jau paskui nepatingėtų pasiraitoti rankoves

    Beje, kadangi visi ženkliukai, lyginant su pirmuoju konkursu, pasikeite, ar nevertėtų jų pakeisti ir čia? vistik norėtūsi sužinoti kuris iš naujųjų forumo lankytojams arčiausiai lietuviškos dūšios
    Paskutinis taisė no_name69; 2008.05.14, 00:21.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Liuks. Aš už jį irgi balsavau . Fainas, dinamiškas ženklas

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    DELFI skaitytojai pasirinko ženklą-šūkį „LT‘S GO“

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Beklaidžiodama internete radau mūsų forumo nario, Pauliaus, pasisakymą šia tema. Nesusilaikiau ir įkeliu čia, nes manau mintys tikrai įdomios ir teisingos, šaunuolis
    http://www.elt.lt/2008/05/08/lietuvo...rastumti-save/

    P.S. tikiuosi nesupyksi, jei ką rašyk až

    Komentuoti:


  • baltic
    replied
    Man tai labiausiai patinka tas kur su "Lietuva" žolėj parašytas. Galbūt užsienio šalims turėtume pateikti savo pavadinimą vokiškai Litauen (vokiškai) arba prancūziškai (Lituanie), gal ispaniškai (Lituania), nes "Lietuva" išvis nieko nesako, o "Lithuania" jau nuvalkiota ir asociajuojasi su lietuviais statybininkais dirbančiais Airijoje ir Anglijoje, bei mandarinus Ispanijoje skinančiais darbininkais.
    Beje, kaip "Lituanica"? Ar tai reiškia "Lietuva" kuria nors kalba, ar čia tik šiaip nuo lėktuvo liko?
    p.s. Dėl to vardo rašymo nelietuviškai aš dėl to, kad mes dar net nesame žinome kaip Lithuania daugeliui, tai aš net nekalbu apie Lietuva žodžio supratimą tarp užsieniečių.
    Dar vienas ženklas, kuris man toks padoresnis - tos rankos.

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Pasiskaitykit užduotį, dar kartą pažiūrėkit į tuos ženklus ir įvertinkit ar kuris nors atitinka keliamus reikalavimus:
    perskaičius šį straipsnį, lygiai tą patį klausimą sau uždaviau,
    Antrojo konkurso "eksponatai" daug silpnesni už dalyvavusius pirmąjam. Negi rimtai galutinį variantą rinks iš šitų...

    Kažką panašaus siunčiam savo draugams į kosmosą:


    Be žodžių, tik klouno, vietoj to baliono, trūksta


    Žolytė .... balti milteliai labiau tiktų


    O čia turbūt pavartojus šito /\


    P.S. Na, vienu žodžiu, pasipiktinau konkurso lygiu B)
    Paskutinis taisė Irma; 2008.05.01, 10:49.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Pasiskaitykit užduotį, dar kartą pažiūrėkit į tuos ženklus ir įvertinkit ar kuris nors atitinka keliamus reikalavimus:
    Lietuvos prekės ženklo grafinio vaizdo (logotipo) ir
    šūkio konkurso užduotis


    Įvadas
    2008 m. sausio 24 d. Lietuvos įvaizdžio formavimo komisija patvirtino Lietuvos
    pristatymo pasaulyje strateginio marketingo koncepciją (http://www.lrv.lt/LRivaizdis/<br /> ...koncepcija.pdf).

    Ši koncepcija apibrėžia Lietuvos įvaizdžio idėją „Lietuva – drąsi šalis“. Koncepcija perteikia aiškią, įkvepiančią, Lietuvos piliečius motyvuojančią ir pasauliui įdomią konceptualią idėją, kuri yra tinkama ir tikėtina Lietuvai ir kuri gali išsiskirti pasauliniame
    kontekste. Idėją, suteikiančią Lietuvai „veidą“, kuris yra patrauklus Lietuvos piliečiams bei įdomus pasaulyje. Tai visapusiškai pristatanti Lietuvą tarptautinei visuomenei ir
    Lietuvos piliečiams koncepcija, apimanti kultūros ir sporto, turizmo, verslo (investicijų ir eksporto) ir kitas sritis.

    Konkurso objektas

    Lietuvos prekės ženklo grafinio vaizdo (logotipo) ir šūkio sukūrimas (toliau prekės ženklo elementai) Logotipo ir šūkio paskirtis prekės ženkle Logotipas ir šūkis yra prekės ženklo konceptualios idėjos išraiškos formos. Jų išraiška perteikia ir pabrėžia prekės ženklo konceptualią idėją ir padeda atpažinti prekės ženklą bei susieti atskirus prekės ženklo elementus.
    Prekės ženklo konceptuali idėja apibrėžia tikslą, kaip norima, kad būtų galvojama apie Lietuvą. „Lietuva – drąsi šalis“ yra siekiamas žmonių, susidūrusių su prekės ženklo elementais, vertinimas, tačiau tokia formuluotė nėra šūkis. Svarbu ką žmogus išgirs, o ne kas bus pasakyta. Tiesioginis įvardinimas dažnai gali būti suprastas atvirkščiai. Todėl prekės ženklo elementai turi būti drąsūs, o ne teigti, kad jie „yra drąsūs“.
    Reikalavimai prekės ženklo grafiniam vaizdui (logotipui) ir šūkiui
    „Lietuva – drąsi šalis“ konceptualios idėjos tikslas - visapusiškai pristatyti Lietuvą, todėl prekės ženklo elementai privalo būti tinkami naudoti kultūros ir sporto, turizmo, verslo (investicijų ir eksporto) ir kitose srityse.
    Konceptualioje idėjoje yra užkoduota drąsa (drąsa privalo būti suvokiama šiuolaikinių demokratinių vertybių kontekste), todėl logotipas ir šūkis turi būti drąsūs savo natūra, t.y. išsiskirti iš kitų šalių prekių ženklų atitinkamų elementų ir egzistuojančių klišių.
    Autentiškas, lankstus tuo pačiu turintis atpažįstamus motyvus arba 3D logotipas galėtų būti vieni būdų šiam tikslui pasiekti.
    Prekės ženklo elementai privalo būti įdomūs ir atspindėti drąsą šiuolaikinio pasaulio kontekste – ryžtingus sprendimus, iniciatyvą ir naujovių diegimą.

    Tikslinė auditorija

    Kuriami prekės ženklo elementai yra skirti tiek vidinei (Lietuvos), tiek išorinei (kitų šalių) auditorijai. Kadangi šios konceptualios idėjos užduotis yra visapusiškai pristatyti Lietuvą pasauliniame kontekste, neįmanoma identifikuoti konkrečios tikslinės auditorijos. Todėl ypatingai svarbu, kad prekės ženklo elementai būtų autentiški ir išsiskirtų iš kitų prekių
    ženklų atitinkamų elementų.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    LT'S GO super. Tiek šūkis, tiek pats skoningas ženklo dizainas veža. Drąsiai kabinčiau ant savo darbastalio.

    Komentuoti:


  • alonso
    replied
    "Let's Go" all the way up!

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Parašė Rodyti pranešimą
    Nuo pat pradžių geresnio už šį neišvydau.
    Šitas labai primena daugumos tropinių valstybių prekinius ženklus.Beveik identišką mačiau per BBC reklamą, tik nepamenu kuri ten valstybė reklamavosi (iš pietryčių Azijos salynų).

    Komentuoti:

Working...
X