Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Berliner Rodyti pranešimą
    Kaip pavyzdį galiu pateikti Čili picą (meniu čia), kur mano mėgstama maža Graikiška pica kainuoja 15,59; didelė - 19,99. Ir dauguma picų ten tikrai kainuoja daugiau nei 15 litų, neįskaitant kažkokių akcijų, ar lojalumo kortelių.
    Va čia tai tikrai ,,lietuviško'' verslo geriausias pavyzdys.
    Flickr

    Comment


      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
      Kaip pavyzdį galiu pateikti Čili picą (meniu čia), kur mano mėgstama maža Graikiška pica kainuoja 15,59; didelė - 19,99. Ir dauguma picų ten tikrai kainuoja daugiau nei 15 litų, neįskaitant kažkokių akcijų, ar lojalumo kortelių.
      Keista kai kaunieciai valgo tokiose kaip chilli pica kai yra bella, pas paolo, milano ir tt su normaliomis kainomis. Beje as nesakiau, kad tokiu kainu nera, as sakiau, kad kvaila tiek moket uz teslos gabala su keliais gabaliukais idaro.

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Baisias kainas jie ten užsilaužę. Turi jau visai nebūt kur šalia pavalgyt, kad tiek mokėti.
        O jeigu žmonės už jį tiek moka, tai kas kaltas? Tie žmonės? Ar, anuot berliner, sukčiai-spekuliantai-verslininkai?
        Flickr

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Keista kai kaunieciai valgo tokiose kaip chilli pica kai yra bella, pas paolo, milano ir tt su normaliomis kainomis. Beje as nesakiau, kad tokiu kainu nera, as sakiau, kad kvaila tiek moket uz teslos gabala su keliais gabaliukais idaro.
          Čili turi geresnį marketingą.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            O jeigu žmonės už jį tiek moka, tai kas kaltas? Tie žmonės? Ar, anuot berliner, sukčiai-spekuliantai-verslininkai?
            Tai aišku, kad žmonės, kuriems pinigų negaila ir nepaieško geresnių vietų. Aš kitoje laisvės al. pusėje kartais suvalgau picą už 10 Lt ir dar kavos už dyką atsigeriu (standartinė kaina mieste, 3,5 Lt), kuri kaip bebūtų keista, labai nebloga.

            p.s. Patinka man dėl to italai imigrantai.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              O jeigu žmonės už jį tiek moka, tai kas kaltas? Tie žmonės? Ar, anuot berliner, sukčiai-spekuliantai-verslininkai?
              Niekas dėl nieko čia nekaltas, tiesiog faktas yra, kad kainos yra nemažos, kokybė abejotina, o žmones toks kainos ir kokybės santykis picerijose tenkina. Tai rinkos ekonomika.

              Manęs toks kainos ir kokybės santykis netenkina, todėl ieškau alternatyvų
              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Keista kai kaunieciai valgo tokiose kaip chilli pica kai yra bella, pas paolo, milano ir tt su normaliomis kainomis. Beje as nesakiau, kad tokiu kainu nera, as sakiau, kad kvaila tiek moket uz teslos gabala su keliais gabaliukais idaro.
                Aš irgi manau, kad kvaila. Kalbant apie Milano ir Pas Paolo Kaune, manau, kad aptarnavimas ten baisus ir dėl to ten nesilankau. Žiūrėjimas į visokias susisukusias susiraukusias padavėjas tikrai nepagerina apetito.
                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                Comment


                  Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                  Niekas dėl nieko čia nekaltas, tiesiog faktas yra, kad kainos yra nemažos, kokybė abejotina, o žmones toks kainos ir kokybės santykis picerijose tenkina. Tai rinkos ekonomika.

                  Manęs toks kainos ir kokybės santykis netenkina, todėl ieškau alternatyvų
                  Pirmai rašei:
                  pardavinėti menkavertį, pigų ir greitai pagaminamą maistą ir lupti už jį nežmoniškus pinigus - tai tipiško lietuviško verslo pavyzdy
                  Bet pvz. apie McDonaldo maistą tą patį irgi galima pasakyti, bet jo nekeiksnojam. Žodžiu, lietuviškas verslas nėra kažkuom išskirtinis.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Baisias kainas jie ten užsilaužę. Turi jau visai nebūt kur šalia pavalgyt, kad tiek mokėti.
                    Tada turbūt jie įsitaisę labai gerose vietose, nes žmonių "čiliake" būna labai labai daug. Kaip kažkas minėjo, jų marketingas geras. Kažkaip vis dar prisimenu Zero II, kur buvo tiek Čili Picos product placement, kad net koktu darėsi.
                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                    Comment


                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      Wycka, labai skirtingi faktoriai nulemia kodėl taip ilgai laukėt, gal komanda dar jauna papuolė, nesusidirbusi, gal pečius buvo sugedęs. Beje ir man su "Can Can" buvo panašiai, užsisakėm picas, bet buvom perspėti, kad teks laukti apie valandą, iškart padarėm kitą užsakymą, to meniu, kurį gali padaryti greičiau ir ne iš picų sektoriaus. Keista, kad buvot neperspėti dėl ilgo laukimo. Kitą kartą pats pasirūpink, jei laiko turi ne itin daug, kiek to ar to patiekalo gali tekti laukti.
                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                      Jo, Can Can'as man visada buvo viena blogiausių viešojo maitinimo įstaigų (restoranu sunku tai pavadinti). Apskritai manau, kad Lietuvoje yra neproporcingai daug picerijų. Pardavinėti menkavertį, pigų ir greitai pagaminamą maistą ir lupti už jį nežmoniškus pinigus - tai tipiško lietuviško verslo pavyzdys. Dar labai nemėgstu, kai restoranai (čia gal labiau tinka ne picerijų tinklams, o visokiems šeimyniniams restoranėliams) susigalvoja ilgiausius meniu su visais įmanomais patiekalais, o užsisakant paaiškėja, kad "to nėra, ano reikės ilgai laukti" ir pan.
                      Paprastai vaikštome į tokią pusiau piceriją šalia namų, tik šįkart taupydamas laiką surizikavau užsukti, bet galutinis rezultatas toks, kad pralošiau beveik valandą Irma teisi, man reikėjo atsiklausti dė laiko, o ir padavėjo darbas informuoti, jeigu laukti reikės virš 15 minučių (esu dirbęs prestižiniame restorane studijų metais, tai kol klientai laukia užsakymo, kuris gali būti įvykdytas per 20-30 minučių, jie yra nemokamai vaišinami tokia savotiška firmine užkandėle su paties restorano kepta duona/batonu).
                      Matote, situacija ta, kad jeigu būčiau vienas, aš jau po 30 min. būčiau numetęs ant stalo 5Lt už kavą ar arbatą ir išėjęs (nelaukęs picos), o čia sūnus jau garsiai klausinėja „kur gi ta pica?“, o kai pasiūliau jam eiti kitur, tuoj ėmė cypti, kad nori picos ir niekur kitur neis... Žodžiu, pasijutau kaip įkaitas su dviem grobikais
                      Berliner nurodyta situacija su išplėstu/išpūstu meniu taip pat yra tragikomiška. Kelis kartus ir aš buvau su tuo 'pasimovęs'. Tada galiausiai klausi padavėjos, „tai ko gi Jūs turite?“, atsakymas apie desertus neretai būna „tik ledų be priedų“...
                      Na ir apibendrinus, mano nuomone, picerija yra kažkas per vidurį tarp „fast food“ ir kavinės. Taigi atėjęs į piceriją tikiesi vidutinės kainos ir pakankamai greito aptarnavimo. Kai vieno ar kito nerandi — ten daugiau nebegrįžti...
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                        Tada turbūt jie įsitaisę labai gerose vietose, nes žmonių "čiliake" būna labai labai daug. Kaip kažkas minėjo, jų marketingas geras. Kažkaip vis dar prisimenu Zero II, kur buvo tiek Čili Picos product placement, kad net koktu darėsi.
                        Iš esmės ir yra visa tai. Jie įsikūrę beveik visuose didesniuose prekybcentriuose ir reklamą yra prasukę visai neblogą. Alternatyvų dažniausiai yra tik centre/senamiesty ir ne tokiose gerai matomose vietose (ne Metropoly ).

                        Tačiau kai kainos tokios ir vienintelį kartą kai teko ten pabūti, teko maisto laukti beveik valandą (padavėjos į priekaištingus žvilgsnius nereagavo) ir kainos tokios, daugiau užeiti nebesinori.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Pirmai rašei:

                          Bet pvz. apie McDonaldo maistą tą patį irgi galima pasakyti, bet jo nekeiksnojam. Žodžiu, lietuviškas verslas nėra kažkuom išskirtinis.
                          Nemanau, kad mano tie teiginiai prieštarauja vienas kitam. Taip, aš manau, kad kai kurios picerijos pardavinėja menkavertį, pigų ir greitai pagaminamą maistą ir lupa už jį nežmoniškus pinigus, bet toks verslas irgi turi teisę gyvuoti, jei sugeba išsilaikyti ir jei yra žmonės, kurie ten lankosi ir leidžia pinigus.

                          Man toks "viarslas" nepatinka, bet verslininkų dėl to aš nekaltinu, nes jie sugeba patenkinti rinkoje egzistuojančius poreikius.
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                            Nemanau, kad mano tie teiginiai prieštarauja vienas kitam. Taip, aš manau, kad kai kurios picerijos pardavinėja menkavertį, pigų ir greitai pagaminamą maistą ir lupa už jį nežmoniškus pinigus, bet toks verslas irgi turi teisę gyvuoti, jei sugeba išsilaikyti ir jei yra žmonės, kurie ten lankosi ir leidžia pinigus.

                            Man toks "viarslas" nepatinka, bet verslininkų dėl to aš nekaltinu, nes jie sugeba patenkinti rinkoje egzistuojančius poreikius.
                            Siektis daugiau uždirbti nėra viarslas. Jeigu įmonė nori grietai plėstis, tam turi skirti finansus, taip pat marketingui ir t.t. Todėl natūralu, kad ten kainos/kokybės santykis mažesnis nei kokiame nors šeimyniniame restorane, kuris dirba tik, kad save išsilaikytų.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Tai, kad tas pats tavo minetas stenlis dirba iki 3 ar 4 ar 5. Ar cia butent apie uzkandines kalbi? Bet tada nesupratau kaip boulingo aleja isipaiso.

                              O ten kazkas minejo picas uz 15-20 tai reik but nezianu kuo, kad uz ta blyna tiek moket. Kaip minejo hammeriux 8-10 standartas ir tikrai gerose picerijose (ne can can )
                              O va čia man maloni naujiena Pas Stanley tenka lankytis, labai mėgstu jų sriubas ir tikrai niekad nebuvo tekę girdėti, kad tiek dirbtų... Įpratęs, kad beveik viskas centre ir senamiesty iki 1 užsidaro Va į Ivanausko Jazz važiuojant Eurolygos 4adienį žiūrėt net klausiau rezervuodamasis ar leis krepšinį iki galo pažiūrėt, nes dirba tik iki 23.00 Savaitgalį rodos iki 24.00

                              O kalbant apie Čili picas tai net neturiu ką kalbėt Siaubas Nesu Čili picos valgęs virš metų, nes darbo reikalais lankydamasis Kėdainiuose jas valgydavau kas savaitę ir kaskart su kolega keikdavomės tik pradėję valgyt ir sakydavom VISKAS - paskutinis kartas. Tiesa visuomet nesusižavėdavom dienos pasiūlymais, kadangi dažniausiai pakliūdavom ant žuvies ir tekdavo vėl tas picas rinktis. Bet dažniausiai išeidavom nesuvalgę iki galo, nes tiesiog neįmanoma. Nuo to laiko nei Kaune, nei kur kitur Čili picų nevalgau
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Kur Kaune nusipirkt tas paprastas medziagines pirstines kur po 10Lt ar panasiai? Kai nereikejo tai atrode, kad kikvienam prekybcentryje ju prideta, kai reikia - nera niekur

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Kur Kaune nusipirkt tas paprastas medziagines pirstines kur po 10Lt ar panasiai? Kai nereikejo tai atrode, kad kikvienam prekybcentryje ju prideta, kai reikia - nera niekur
                                  Čia dėl šilumos ar darbines?
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Čia dėl šilumos ar darbines?
                                    Del silumos, ne darbines.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Del silumos, ne darbines.
                                      Tai turėtų būti prekybcentriuose (Gali kartais nebūti, dėl staigiai užėjusių šaltų orų), bet tikrai turėtų būti mainstryminėse drabužių parduotuvėse (Gali būt šiek tiek didesnės).

                                      Jeigu nebus, pačių paprasčiausių tikrai turėtų būt pas močiutes turguj.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        haha aš jau prieš gerą mėnesį maximoj per akciją už 4lt nusigrioviau o dabar jau nežinau, ieškok kur nori

                                        Comment


                                          O aš retokai lankaus Akropoly, bet šiandien kiek šokiruotas likau... Elektromarkte pranešimai skamba rūsų kalba, Biotekoje užrašai ant langų tik rūsų ir anglų kalbomis - skelbiantys, kad su "foreign id" kažkurio gamintojo produkcijai -50%, o Maximos kasose AirBaltic lankstinukai irgi tik rusų kalba
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X