Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Neblogai, visai įdomu, tik magistrantūroje studijuosiu ką kitą.
    Tavo specialybė yra tai, ką norėjau studijuoti aš (ekonomiką, bankininkystę ar pan.), bet likimas nuvedė į kitą sritį, kuri taip pat patinka.
    Išlaidauti brangiems daiktams, spėju, neleistum?
    Įdomus pokytis, nuo verslo iki okeanografijos . Aš greičiausiai specializuosiuosi marketinge, šeimyninė savybė nebent per šiuos metus labai nuomonė apie tai pasikeis
    Nesupratau paskutinio klausimo

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Įdomus pokytis, nuo verslo iki okeanografijos . Aš greičiausiai specializuosiuosi marketinge, šeimyninė savybė nebent per šiuos metus labai nuomonė apie tai pasikeis
      Nesupratau paskutinio klausimo
      Nieko nereikėjo keisti, tik pateikti paraišką su prioritetais atrankos komisijai.
      O paskutinis klausimas juk labai gyvenimiškas

      Comment


        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Nieko nereikėjo keisti, tik pateikti paraišką su prioritetais atrankos komisijai.
        O paskutinis klausimas juk labai gyvenimiškas
        Na dėl išlaidavimo nežinau, bet geriau nusipirksiu vieną bet gerą dalyką nei daug pigių

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Na dėl išlaidavimo nežinau, bet geriau nusipirksiu vieną bet gerą dalyką nei daug pigių
          Pritarsiu šiuo klausimu

          Comment


            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
            Neblogai . Aš BComm studentė. Commerce .
            Kolega.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Kolega.
              Konkurentė

              Comment


                Kas buvote Lokes Pedoje, ar ten yra galimybe lankytojams palikt savo automobilius per nakti, ar viskas uzdaroma? O jei ne jonavieciai, patarkit kur pakankamai saugiai galima palikt automobili mieste?

                Comment


                  Neblogai pila, Klaipėda tvinksta

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    Neblogai pila, Klaipėda tvinksta
                    Oba. Vilniuje per pietus tik kokias 10 min. šiltai palijo, ir viskas staigiai išdžiūvo, jokios žymės neliko. Bet visą dieną Vilnius skęsta blankiame rūke. Mano namas ant aukštumėlės, tai miesto centras neblogai matosi.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Oba. Vilniuje per pietus tik kokias 10 min. šiltai palijo, ir viskas staigiai išdžiūvo, jokios žymės neliko. Bet visą dieną Vilnius skęsta blankiame rūke. Mano namas ant aukštumėlės, tai miesto centras neblogai matosi.
                      Pas mus dieną sausa buvo, tik labai dušna. O va septintą valandą kai pradėjo... Dabar nebelyja, bet žaibuoja kaip reikalas. Balkone apsigyvenau, gražiais vaizdais mėgaujuosi. O gatvė kurioj gyvenu buvo patvinus gerą valandą

                      Comment


                        /\

                        Šeštadienio dieną Lietuvoje užfiksuota artima šių metų rekordui temperatūra. Dieną daugelyje Lietuvos rajonų šilumos stulpelis pakilo iki 31-32 laipsnių, vietomis siekė ir 34-35 laipsnius šilumos.
                        Šią vasarą aukščiausia temperatūra buvo užfiksuota liepos 18-ąją ir siekė 35,5 laipsnio.
                        Meteorologas A. Bukantis Lietuvos radijui sakė, kad ši vasara — rekordinė daugeliu atžvilgių. Šiemet sulaukėme didžiausios liūties, didžiausios kaitros ir aukščiausios temperatūros per visą stebėjimo istoriją.
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment



                          ir man nuo to karščio jau bloga, tikrąją to žodžio prasme. Negaliu pernešti tokių karščių .

                          Comment


                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą

                            ir man nuo to karščio jau bloga, tikrąją to žodžio prasme. Negaliu pernešti tokių karščių .
                            Kažkur skaičiau prognozes, kad karščiai išsilaikys iki rugsėjo vidurio, tačiau žiemą prognozuojamas šaltis iki -40. Taip, kad galėsim atvėsti
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė innuendo Rodyti pranešimą

                              ir man nuo to karščio jau bloga, tikrąją to žodžio prasme. Negaliu pernešti tokių karščių .
                              innuendo, žurnalistai Tave per atstumą jaučia


                              Šeštadienio vakarą stipri liūtis vėl užklupo Lietuvos pajūrį. Klaipėdos centre užtvino kelios gatvės. Dėl didelio vandens kiekio jos tapo nepravažiuojamos. Stipri liūtis merkė ir Palangos gatves.
                              Dėl kilusios stiprios liūties pajūryje ant kelių virto medžiai, keletą gatvių ir pastatų apsėmė vanduo.
                              Žmonės stūmė savo automobilius apsemtomis gatvėmis. Apie nukentėjusiuosius nepranešama.
                              Tai jau antra stipri liūtis pajūryje per pastarąją savaitę. Antradienį po stipraus lietaus jau buvo patvinusios pagrindinės Klaipėdos gatvės. Liūtis tuomet trumpam sutrukdė elektros tiekimą.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Kažkur skaičiau prognozes, kad karščiai išsilaikys iki rugsėjo vidurio, tačiau žiemą prognozuojamas šaltis iki -40. Taip, kad galėsim atvėsti
                                Na, manęs jau greitai Lietuvoje nebebus, tai atsivėsinsiu nuo tų karščių. Tikiuosi, kad Dubline nebus -40

                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                innuendo, žurnalistai Tave per atstumą jaučia


                                Šeštadienio vakarą stipri liūtis vėl užklupo Lietuvos pajūrį. Klaipėdos centre užtvino kelios gatvės. Dėl didelio vandens kiekio jos tapo nepravažiuojamos. Stipri liūtis merkė ir Palangos gatves.
                                Dėl kilusios stiprios liūties pajūryje ant kelių virto medžiai, keletą gatvių ir pastatų apsėmė vanduo.
                                Žmonės stūmė savo automobilius apsemtomis gatvėmis. Apie nukentėjusiuosius nepranešama.
                                Tai jau antra stipri liūtis pajūryje per pastarąją savaitę. Antradienį po stipraus lietaus jau buvo patvinusios pagrindinės Klaipėdos gatvės. Liūtis tuomet trumpam sutrukdė elektros tiekimą.
                                Žinau, patvino ir viena centrinių gatvių. Vėsu dabar. Bet diena buvo nerealiai karšta

                                Comment


                                  O aš kaifuoju, Liūtas ir pagal zodiaką esu (gimtadienis po kelių dienelių ), ir atsipūtęs visiškai. Penkias dienas sode prie +30 padirbęs, įsitikinau, kad geriausia yra šaltas vanduo į išorę ir į vidų.Ir ką, gyveni. Vakare palyja, dieną sukelia į viršų.

                                  Bet va, šalčių aš juodai nekenčiu .

                                  Comment


                                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                    O aš kaifuoju, Liūtas ir pagal zodiaką esu (gimtadienis po kelių dienelių ), ir atsipūtęs visiškai. Penkias dienas sode prie +30 padirbęs, įsitikinau, kad geriausia yra šaltas vanduo į išorę ir į vidų.Ir ką, gyveni. Vakare palyja, dieną sukelia į viršų.

                                    Bet va, šalčių aš juodai nekenčiu .
                                    Turiu savo antrininką Mano mintys

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Mano mintys
                                      +1
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        O aš vėžys ir aš nei karščių nei ugnies nepernešu

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą

                                          ir man nuo to karščio jau bloga, tikrąją to žodžio prasme. Negaliu pernešti tokių karščių .
                                          +1

                                          Tokie karščiai - puiki galimybė pamąstyti apie kelionę į Islandiją, Grenlandiją ar Norvegijos/Švedijos/Suomijos šiaurę.
                                          O geriausia būtų į Antarktidą..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X