Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Apie studentu miesteli tikiuosi juokavai?
    Nėra pasaulyje bendrabučio, kuriame nebūtų ne tik studijuojama, bet ir studentaujama
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      Nėra pasaulyje bendrabučio, kuriame nebūtų ne tik studijuojama, bet ir studentaujama
      Teisingai, bet viskas priklauso nuo to, kas ir kaip.

      Comment


        Nežinau, gal tai matyti tik iš Lietuvos besijungiantiems vartotojams, tačiau vis tiek miela:

        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė Rodyti pranešimą
          Jei jau į tas lankas nukrypom. Man patiko ši Jono nuotrauka (Vilniaus Vingio parkas):


          Žinoma, aš nepažįstu tų žmonių (ir nevertinu dabar jų kaip atskirų individų), apsirengimo stilius man taip pat ne esminis kriterijus, tai labiau bendros kadro nuotaikos ir atmosferos išdava, tačiau žvelgiant į bendrą vaizdą būtent tokią visuomenę aš regiu Lietuvoje, kaip vyraujančią, ateityje.

          Panašus jausmas Kaune man labiausiai juntamas KTU studentų miestelyje. Na, Laisvės alėjoje ir Senamiestyje, galbūt. Norint panašų vaizdinį galima sukurti ir Panemunės parke.
          Nezinau, Aš, ar galima viska taip paprastai vertinti. "Atmosfera" nuotraukoje vargu ar daug sako. Siais laikais graziai apsirengti moka visi, bet zmoniu vidine kultura daznai islieka ta pati. Kai ismoksime gatvemis vazineti ne kaip psichiniai ligoniai ir apskritai elgtis ne kaip stuobriai, tada ir ne nuotraukoje atmosfera bus gera, nes po mano poros savaiciu, praleistu Lietuvoje, teko kiek nusivilti, nes supratau, kad po tais paciais graziais "siuolaikinio lietuvio" rubais su prabangia masina istaigingame restorane daugeliu atveju slypi tas pats piktas, netasytas stuobrys. Kaip kai kas paminejo, Vilnius darosi panasus i "mazaja Maskva". As tik viliuosi, kad tai laikinas pereinamojo laikotarpio reiskinys ir kad musu visuomene is tiesu kada nors taps normalia Vakarietiska visuomene.

          Comment


            Nu gražiai rengesi Vilniuj, bet žmonės tai viens už kitą labiau pasikėlę. ;/
            Paskutinis taisė Orto Panti; 2008.07.06, 21:47.

            Comment


              Brazilijoje berniukas įkando jį užpuolusiam šuniui
              http://www.delfi.lt/news/daily/hot/a...hp?id=17846416
              Kietas vaikas.

              Comment


                Tai ką - studentai, moksleiviai ir kito plauko žmonės. Su rudeniu ir naujais mokslo metais.

                (Man ryt devynios pamokos. Už kąąąą? )

                Comment


                  Kaip matau, nelabai kas apsidziauge sveikinimu.

                  Comment


                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                    Kaip matau, nelabai kas apsidziauge sveikinimu.
                    Man norisi eit ir galvą daužyt į sieną .

                    Comment


                      Man tai kažkaip dzin išvis, nei šilta, nei šalta.

                      P.S. innuendo, man atrodo, kad daugiau kaip 8 pamokų vidurinėje mokykloje per dieną negali būt, įstatymas draudžia, o tau čia pačią pirmą jau tiek? Kas bus vėliau? ;]

                      Comment


                        Papasakok tai airiams. Pas mus 42 pamokos per savaitę. Pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais po devynias ir trečiadieniais TIK šešios. Smaguma .

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Man norisi eit ir galvą daužyt į sieną .
                          Pabandyk nusokti zemyn galva nuo kokio namo ar siaip laiptu... turetu bent kiek palengveti.

                          O siaip jo, rugsejo 1-oji visuomet budavo bene liudniausia ir blogiausia metu diena.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Pabandyk nusokti zemyn galva nuo kokio namo ar siaip laiptu... turetu bent kiek palengveti.

                            O siaip jo, rugsejo 1-oji visuomet budavo bene liudniausia ir blogiausia metu diena.
                            Teko keletą kartų kristi. Nepadėjo

                            Nėra ji bloga, bet kai mokytojai pirmą dieną vietoj to, kad pasveikintų, pradeda roarint "JUMS IKI EGZAMINŲ LIKO 161 diena", tai nu jo...
                            Jau ir namų darbų pluoštelį gavau. Smaguma .

                            Comment


                              Būdavo dienų, kai mokykloj 11 pamokų prabūdavau, grįždavau namo kaip tik ant žinių.Tiesa, mokiausi menų gimnazijoj, bet ir Lietuvoj žmonės prisisėdi mokykloj.
                              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                              Comment


                                Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                Būdavo dienų, kai mokykloj 11 pamokų prabūdavau, grįždavau namo kaip tik ant žinių.Tiesa, mokiausi menų gimnazijoj, bet ir Lietuvoj žmonės prisisėdi mokykloj.
                                Draugė menų mokykloj mokosi, tai jiems ten irgi norma po 10 pamokų. Manęs į menuškę nei prievarta nenutemptų . Pas mane beveik visi dalykai yra iš tiksliųjų mokslų (anglų ir prancūzų iš humanitarinių), o tai pakankamai sekina. Plius, laikysiu aštuonis (jei ne devynis) egzaminus.

                                Comment


                                  Būdavo dienų, kai kaip lochas į nulinę pamoką eidavau. Žiemą... Pėsčias... Nes nebūdavo prasmės vieną sustojimą važiuot ir šalti laukiant transporto. Nesąmonė kažkokia, gerai, kad baigėsi ta kančia...

                                  Comment


                                    as visgi kai prisimenu save, tai budavau retas svecias pirmose pamokose...kaip beje ir paskutiniosiose...
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Papasakok tai airiams. Pas mus 42 pamokos per savaitę. Pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais po devynias ir trečiadieniais TIK šešios. Smaguma .
                                      Reiškia reikia emigruoti arba keisti mokyklą, jei nori lengvesnio gyvenimo.
                                      Beje, kur stojant reikia 9 egzaminų?
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2008.09.02, 09:30.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        /\ Jinai čia Airijoje turbūt taip mokosi. Dar sako lietuvių mokyklose mokinių krūviai per dideli
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Reiškia reikia emigruoti arba keisti mokyklą, jei nori lengvesnio gyvenimo.
                                          Beje, kur stojant reikia 9 egzaminų?
                                          Emigravau, mokyklos dėl 160 dienų nekeisiu, nes kitose būna dar baisiau .
                                          Norint patekti į universitetą reikia šešių egzaminų, dažniausiai rašo septynis-aštuonis dėl geresnių balų. Britai airių prašo penkių egzų, bet čia beveik tas pats . Man prie septynių daromų dalykų prisidės lietuvių ir galbūt rusų kalba, bet dėl rusų vis dar mąstau ar reikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X