Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kad lapė gal labiau į šunį, o ne į katę panaši

    Klausykit, gal galit padėt, tokią kvailą problemą turiu, su Excel'iu nesusišneku. Turi Excel'is tokią tupą savybę - kai iš kur nors paste'ini, tarkim, tam tikrą skaičių seką (tarkim, daug eilučių su daug skaičiukų), jam ten kažkur susišviečia ir jis automatiškai įrašo ne tą skaičiuką, bet datą, pvz., vietoj 08.03 rašo 03.Rgp. O jei per "Format Cells" nustatau, kad ten būtų "General" arba "Number", tai jis tada tą datą pakeičia į 39663. Dabar įsivaizduokit, tarkim darot kokį tyrimą ir bandot kokius statistinius duomenis įsikelt į excel'į, pvz., iš interneto. Ir tarp kokių 200 eilučių atsiranda kokios 7 "datos" skirtingose vietose. Tada reik viską iš naujo peržiūrėt ir ieškot kokia gi ta tikroji reikšmė ten turi būt. Žodžiu, vėžį varo tokie dalykai, kaip ten ką ten išjungt?

    P.S. Vakar darbo reikalais gerą pusdienį Kaune prasimaliau, teko priverstinai susipažint su miestu (nes kelis kartus nepataikiau įsukt ten, kur reikia) Ir Kauno "Akropoly" buvau pirmą kartą, patiko. Ypač kai cepelinų po 1,99 Lt radom

    Comment


      /\ Nežinai, kas yra tikrai "cepai", jei neužsukai į "Tėvynę" arba "Briedžių medžioklę", arba bent "berneliuos". Pfff...Akropolyje valgyti cepelinus...Net mintis nešautų ten valgyti. Vien dėl cepelinų apsimoka į Kauną Porcijos kaip kaime, minėtuose maitinimo įstaigose, dažnai net 2 nesušlamčiu
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        Na dėl Briedžių medžioklės drįsčiau nesutikti Kur kas skanesni Tigrasoj Visa mano chebra tik ten ir tevažiuoja kai nusprendžiam cepų lėkt ragaut į Karmėlavą
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Kad nebuvo kada, kaip tik turėjom pusvalandį ir šalia Akropolio buvom, tai nulėkėm ir užkandom. Kitą kartą prižadu paragaut tų "legendinių" cepelinų

          O dėl mano problemos niekas nieko nežinot?

          Comment


            Valiukai, man kažkas panašaus buvo nutikę su excell, taigi pasiūlymai

            pirma pasižiūrėk ar tavo skaičiukus atskiria "taškas" ar "kablelis" , nes europietiškam variante turi būti "kablelis", todėl ir pakeičia į datą. Jei duomenys imi iš eurostato ar kažko panašaus, tai tada ten pasirinkimuose gali kažkur nusistatyt, kad pakeistu kaip atskiria skaičiukus.
            Jei negali pakeisti kaip duomenys paduodami, tada pamėgink excell nustatymuose pasikeist, kad atskirtu skaičiukus su "tašku". Tik kai nusipastinsi paskiau nepamiršk vėl atsikeist į europietiškus.
            Dar kažkaip gali išjungti auto įvedimą datos ir formulių, bet nepamenu kaip
            Kairiarankių klubas - Left.lt

            Comment


              Per LNK laida "Sroves" trumpai rode sita foruma. Rode kaip LNK narse ieskodami Onuskio dvaro nuotrauku.

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Per LNK laida "Sroves" trumpai rode sita foruma. Rode kaip LNK narse ieskodami Onuskio dvaro nuotrauku.
                Ne pirma karta matau per TV
                Pasitarnauja svieciamiesiems tikslams

                Comment


                  Nežinau ar taip visoj Lietuvoj, ar tik Kaune, bet mano kompiuteris išsijungė jau du kartus, Tele2 nebesiunčia SMS ir negaliu įspėt draugų Molėtuose, kad slėptųsi, o kieme automobiliai groja orkestru

                  Gal kas turit Nojaus laivo brėžinius? Gamta sumanė paišdykaut, o aš dar į parduotuvę ruošiausi
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    pirma karta patapau apsemtas savo bute galvojau langus isbalados ledas
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      Matyt smagu buvo visai . Pas mus tai kultūringai pagriaudė, pažaibavo, truputį palijo ir viskas. Jau baigia viskas išdžiūt .

                      Comment


                        Netrukuo ir Delfi.lt pranešimo apie tai parašyti. Tai, ką turėjau omenyje, gerai iliustruotą galite pasižiūrėti čia.

                        Taip pat ir Videogagoj
                        Paskutinis taisė ; 2008.06.23, 16:15.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment




                          Lentvaris. Mokyklos g.

                          Comment


                            Na va, o kai kuriem žmonėm rasų plotą užsėmė, tai taip ir tenka per rasas namie sėdėt
                            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                            Comment


                              Vertas demesio ir gana idomus puslapelis:

                              http://styleinkaunas.blogspot.com/20...1_archive.html


                              gal pades issivaduoti kuriuos ne kuriuos kaunofobus is stereotipu?



                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                Parašė alonso Rodyti pranešimą
                                Vertas demesio ir gana idomus puslapelis:

                                http://styleinkaunas.blogspot.com/20...1_archive.html


                                gal pades issivaduoti kuriuos ne kuriuos kaunofobus is stereotipu?

                                Uhuhu, šitą panelę pažystu
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Nieko nuostabaus. Toks jaumas, kad fotografuoja kiekvieną netreninguotą. Iki Laimikio dar toloka. Jei neklystu, Vilniui buvo antra vieta pasauliniame Street Clashe.

                                  Comment


                                    Keista, jei tinklapio kurejai norejo parodyti kad ir kaunieciai atrodo stilingai, tai kodel bent 22 nuotraukos yra darytos Klaipedoje?
                                    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                    Comment


                                      /\ Nereikia piktintis. Juk aiškiai prašyta, kurios nuotraukos yra iš Klaipėdos.
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Jei jau į tas lankas nukrypom. Man patiko ši Jono nuotrauka (Vilniaus Vingio parkas):


                                        Žinoma, aš nepažįstu tų žmonių (ir nevertinu dabar jų kaip atskirų individų), apsirengimo stilius man taip pat ne esminis kriterijus, tai labiau bendros kadro nuotaikos ir atmosferos išdava, tačiau žvelgiant į bendrą vaizdą būtent tokią visuomenę aš regiu Lietuvoje, kaip vyraujančią, ateityje.

                                        Panašus jausmas Kaune man labiausiai juntamas KTU studentų miestelyje. Na, Laisvės alėjoje ir Senamiestyje, galbūt. Norint panašų vaizdinį galima sukurti ir Panemunės parke.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Apie studentu miesteli tikiuosi juokavai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X