Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atrodo vakar buvo ne penktadienis ir ne 13, bet ši diena man buvo kažkoks košmaras, kurio nebenoriu prisimint Viskas prasidėjo ryte, kai žiauriai paūmėjus slogai susivokiau, kad Otrivinas pasibaigęs… O taip tyngėjos varyt iki vaistinės pažiūrėjus kaip už lango pila… Taigi pusę dienos prakentėjau ir į vakarą varydamas pasimt mašinos pagaliau nusipirkau ir vaistų kurie leido įkvėpt normalia oro Grįžau namo, pasipuošiau LT maike, pasiemiau fotiką norėdamas naktį mieste įamžint triumfą ir patraukiau į miestą kabako link. Atvykau pirmas, renkuosi šmutkes ir tik staiga susivokiau, kad atvariau be piniginės!!! Joje visi mano dokumentai, pinigai ir banko kortelė… Na dėl maisto ir gėrimų rungtynių metu nenusiminiau, nes žiūrėjom 8iese, bet va kaip reikės be dokumentų sukt pergalės ratus po miestą ir galiausiai parvažiuot namo??? Mentų pajėgos dar nuo užvakar pamenu buvo gausios Aišku didžiausia bėda nutiko bežiūrint kašę… Skausmas pervėrė širdį supratus, kad geriausiu atveju bronza puošimės Po varžybų visi prastos nuotaikos iškart patraukėm namų link. Mane be dokumentų iki pat namų priekyje važiuodamas ir tykodamas mentų atlydėjo draugas. Tik grįžus su tėvu pasitarėm ar varom mamos parsivežt iš grupės susitikimo, kuris vyko kaimo turizmo sodyboe prie Zapyškio. Pasisiūliau važiuot su manąja, taigi sėdom, užsukom į degalinę, kuriuoje tik po gerų 3min aparatas malonėjosi priimti mano banknotą ir pajudėjom Zapyškio link. Nuvažiavom greit, tačiau… Tėvam normaliai nesusišnekėjus dėl tikslios vietos su tėvu 3 kartus išmaišėm Ežerėlį, kuriame manėme ir yra ta sodyba… Galiausiai įsukus į kažkokį mišką manėme važiuoją teisinga kryptimi, bet staiga išgirdau baisų trenksmą, tačiau smūgio lyg ir nepasijuto, o ir duobės prieš tai nei tėvas nei aš nematėm. Taigi nuvažiavom toliau kol jau 3iu keliu važiuodami privažiavom tą patį tašką!!!!! Po netrumpos abiejų necenzūros serijos apsisukom ir patraukėm atgal pagr. kelio link. Bevažiuojant pajutau, kad vairą stipriai neša į dešnę Sustojau ir liepiau tėvui su prūžiku apeit mašiną, bet tikėjaus, kad tai dėl nelygaus kelio. Tėvui tik išlipus išgirdau “tuščia padanga”. Jis tai pasakė taip ramiai, kad nepatikėjau ir nusišypsojau, bet žiūriu Jis kažko nelipa atgal į mašiną Kągi… Išlipau, nueinu į keleivio pusę – akurat… Va tad air prasidėjo PANIKA… Aš toks šaunuolis, kad dar nesugebėjau įsitaisyti donkrato ir rakto. Taigi manau suprantat į kokią bėda pakliuvom Buvome kažkur giliai miško keliuke,svetimam krašte, nei rėk, nei verk Paskambinom mamai, pas juos visi gyrti, pusę smigę ir niekas negali atvažiuot padėt… Abu su tėvu sirguliuojam, apsirengę vasariškai, lauke +13 (beje ~1,5h begy nukrito iki +7 ). Sėdom į mašiną ir neturėdami jokios išeities ramiai sau aptarinėjom rinktinės nesėkmę Tech.pagalbos kviest nenorėjom susivokę kiek už tai galima alaus įsigyt Pažystamų toj pusėj lyg irgi neturim, o iš Kauno kol kas atsikėlęs kol atlėks tai turbūt ir prašvis ir mamos sugėrovai prabus Bet galų gale besėdint prisiminiau, kad studijuodamas informatiką pirmam kurse turėjau grupioką iš…. Taip – iš Ežerėlio Sužibo viltis… Nieko tėvui nesakęs pasiemiau ragelį ir puoliau skambint turimu Jo numeriu. Tiesą sakant netikėjau, kad žmogus turės vis dart ą patį numerį. Tėvas inirtingai pradėjo domėtis kam skambinu, o aš savo paties nuostabai išgirdau gerą signal ir po sekundės kitos – “Klausau”. Atsiprašiau, kad taip vėlai sutrukdžiau, prisistačiau ir paklausiau ar ne Ėžerėlyje Jis šiuo metu randas. Atrodė, kad fortūna vėl atsisuko į mano pusę Jis, Julius, kaip tik buvo vietoje, taiga paprašiau pagalbos, tačiau vėl iškilo bėdelė… Julius baliavojo su draugais ir buvo išgėręs, bei neturėjo nei donkrato, nei rakto kaip ir aš… Jau maniau praradęs viltį, tačiau Julius nuėjo draugo paklaust ar Jis neturi įrankių. Beklausiant išgirdau kaip Jų draugai pradėjo juoktis Gerai turėjo atrodyt situacija kai ~2.30 naktį Ežerėlio miškuose kažkoks pažystamas padangą prasidūrt sugebėjo Visa laimė draugasturėjo įrankius ir maždaug man nupaskaojus vietą liepė laukt Jų Po dar kokių 15min sedėjimo mašinoj galinio vaizdo veidrodėlyje pamačiau šviesas Mano ir tėvo akyse nušvito plati šypsena Paisveikinom ir puolėm atsukinėt rato. Bet tragiškoji diena tesęsi… Netiko raktas… Sukom sukom galvas kol galų gale Juliaus druagas prisiminė kažkur dar krūvą raktų turintis taiga Jie išvažiavo atgal raktų ieškot, beje Julius ryžosi mane gelbėt sėsdamas už vairo išgėręs Dar po kokių 20 minučių Jiems grįžus su raktais galiausiai vienas tiko. Greit puolėm ir pakeitėm ratą, o bežiūrint kas nutiko vėl teko keiktis… Ne padangą nuleido o lietnyką įlenkė, ko pasekoje ištuštėjo oras padangoj Bet įdomu kas per duobė buvo, kad jos abu nematėm, na bet smūgio garsas tai kraupus buvo Pasikeitėm ratą, padėkojau Juliui ir Jo draugui, Jie dar ir kelią tos sodybos link nupasakojo ir patraukėm su zapaske tikslo link. Kaip paaiškėjo blūdinom visai ne toj vietoj… Galiausiai atvažiavus, pasiemėm mamą ir jos draugę, tėvui mamos kursiokas dar staparika brendžio per langą įkišo ir patraukėm atgal Atrodė viskas gerai ir jau tuoj būsim namie, bet… Mama užsimanė, kad atidaryčiau galinį langą ir aš tai padariau… Tik staiga išgirdau kažkokį triukšmą Iš pradžių nesusivokiau, tačiau po kiek laiko supratau, kad nuskrido mano trispalvė Gaila buvo ir 25 už ją paliktų litų ir pačios vėliavos, juk tautinis simbolis Staigiai apsisukau ir su savariniu pradėjau varyt viduriu kelio jos ieškodamas. Paieškos iš pradžių buvo bevaisės, bet galų gale pagriovyje pavyko ją pamatyti. Vėliava buvo sveika (bent jau taip atrodė tamsoje). Beeinant mašinos link manęs laukė kitas siurprizas Priekinis numeris su rėmeliu kabojo persikreipęs ant vieno varžto… Na visa laimė nepamečiau, bet spjoviau, lupau lauk ir įsikišau į mašiną už lango, nors nieko ten ir nesimatė… Taigi bijodamas policijos kuriai būtų tekę aiškintis (su darbine tai jau buvau daręs 4 kartus ) toliau patraukiau Kauno link… Ir ačiū Dieviui iki pat namų daugiau jokių nesklandumų nebebuvo… Štai taip “smagiai” aš praleidau šį šlyktų šeštadienį. Ačiū Juliui ir o draugui, bei laikykitės Graikai… Šiandien Mes būsim pikti…
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      praktiskai filmo scenariju galetum jau sukti
      beje vakar vos ne simboliskai po rungtyniu vaziuodams klubo link nepervaziavau veliaveles. spejau apvaziuot kaip koki katina ant kelio
      www.tomflagman.com

      Comment


        /\ Hammer labai jautrus

        Comment


          http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

          Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Lietuva - šalis be ateities
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

            Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Lietuva - šalis be ateities
            Pažiūrėjęs tik 1/3 filmuko supratau kad jos - degradės...
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              Pažiūrėjęs tik 1/3 filmuko supratau kad jos - degradės...
              Deja tokios jau kuris laikas mūsų mokyklose reiškias kasdien
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą

                Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Lietuva - šalis be ateities
                hmm užteko ir poros sekundžiu ...

                o gal reikia nusiųsti tokį vaizdelį vaikų teisių apsaugai ??? veidai gerai matosi, išeitų neblogas kriminalas visai savaitei per žinias - nauja PAIEŠKA !
                Propoganda ir penas mintims >>>

                Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                www.ted.com

                Comment


                  Beje pats kai dirbu prekybos sferoje, dieną kasdien tenka lankytis prekybos centruose kai į juos užsuka per pertraukas mokiniai. Žinokit esu PAKRAUPĘS Leksikonas neapsakomas... Elgesys, akiplėšiškumas PC darbuotojų atžvilgiu taip pat... Beje vakar galvojau neištversiu... Atėjo ~17-18m. snarglių būrys į parduotuvę, priešais ėjo "silpnai atrodantis" (nežinau kaip išsireikšt), galbūt kiek neįgalus panašaus amžiaus vaikinukas, su mama ir sese. Jį tie .... užkabino pečiu ir dar atsisukę garsiai pareiškė "kas yra kūr*a". Po tokių vaizdų tiesiog noris į rankas ginklą paimti. Pastaruoju metu kasdien gausiai pastebiu paauglių agresija Nuoširdžiai norėčiau, kad Jiems grėstų baudžiamoji atsakomybė. Kitaip nieko nebus..
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                    hmm užteko ir poros sekundžiu ...

                    o gal reikia nusiųsti tokį vaizdelį vaikų teisių apsaugai ??? veidai gerai matosi, išeitų neblogas kriminalas visai savaitei per žinias - nauja PAIEŠKA !
                    Spėju ir tikiuosi, kad šis vaizdlis taip ir "nenusės" interneto platybėse
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Atėjo ~17-18m. snarglių būrys į parduot Jį tie .... užkabino pečiu ir dar atsisukę garsiai pareiškė "kas yra kūr*a". Po tokių vaizdų tiesiog noris į rankas ginklą paimti.
                      Aš tavo vietoje tą išsišokelį būčiau iš karto "suraitęs" arba apskundęs apsaugai...
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Aš tavo vietoje tą išsišokelį būčiau iš karto "suraitęs" arba apskundęs apsaugai...
                        Tu išsišokėlių buvo ~7 O kas apsaugai... Durnium išvadintų ir nusisuktų
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          /\

                          tai dar vadinama abejingumu .

                          Is tikro tokiu bukagalviu gal ir maziau butu, jei zmones visi butu nepakantesni tokioms nesamones ir panasiam degradu elgesiui, bet nedaznas ryztasi ka daryti. Dazniausiai bijo, nes retas kuris pasitiki policija, taciau dalis tos policijos pas mus irgi neblizga.

                          p.s. cia tik apskritai
                          Propoganda ir penas mintims >>>

                          Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                          www.ted.com

                          Comment


                            Pradėt kažką keist reiktų nuo įstatymų
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

                              Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Lietuva - šalis be ateities
                              Na viskas normaliai, 20 proc. žmonių lochai, 75 proc. - visiški lochai. Alkoholis liejasi - pingas kapsi, ratai sukasi - pinigai įplaukia, visiems linksma, visos pusės pasitenkinusios. Fyfa gavo į snukį nuo fyfų - fyfos susitaikė, draugės ir toliau. Visi laimingi. Na ir pasakė ku..a paaugliai. Šalaševičiūtė užstojo, nes jie nekalti. Šalaševičiūtė laiminga, snargliai laimingi. Snargliai brome pučia kasiaką, tėvai UK kala babkes - visi visapusiškai laimingi.
                              Todėl, kai išgirstu, kad koks lietuvis nugalabytas, iškruš... tai jau nebereaguoju, nebent pažįstamas.

                              Comment


                                Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
                                /\

                                tai dar vadinama abejingumu .

                                Is tikro tokiu bukagalviu gal ir maziau butu, jei zmones visi butu nepakantesni tokioms nesamones ir panasiam degradu elgesiui, bet nedaznas ryztasi ka daryti. Dazniausiai bijo, nes retas kuris pasitiki policija, taciau dalis tos policijos pas mus irgi neblizga.

                                p.s. cia tik apskritai
                                Galima būtų įknist į snukį, bet gi aukso veršiai nekalti, jie yra aukos. Po to tąsykis su asilais tėvais ir slabakais mentais Jei daugelis gautų ankstyvoj paauglystėj, greit nusiramintų. Jei nenusiramintų, gautų tol, kol apsiramintų.

                                Comment


                                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                  Pradėt kažką keist reiktų nuo įstatymų
                                  Tame ir yra esmė kad NĖRA NEI VIENO įstatymo pas mus, nereglamentuojančio tokį elgesį.


                                  Dar į temą (panašus įvykis): Vakar man einant namo iš krepšininkų sutiktuvių prie Baltojo, kažkoks truputį "pasilinksminęs" užsienietis apie kažką norėjo gražiai su mūsų tautiečiais išsiaiškinti, bet šie lygtais nekreipė į jį dėmesio. Ir staiga iš jo lūpų... "F**k your asses". Ir dar pakankamai garsiai. Norėjau su juo dėl to pasiaiškint kaip vyras su vyru, bet pagalvojau kad gali kilt visokių problemų, tad perdaviau šia "estafetę" kitiems tautiečiams. Norėčiau tikėt, kad tas užsienietis buvo "įstatytas į vietą"...
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Dar į temą (panašus įvykis): Vakar man einant namo iš krepšininkų sutiktuvių prie Baltojo, kažkoks truputį "pasilinksminęs" užsienietis apie kažką norėjo gražiai su mūsų tautiečiais išsiaiškinti, bet šie lygtais nekreipė į jį dėmesio. Ir staiga iš jo lūpų... "F**k your asses". Ir dar pakankamai garsiai. Norėjau su juo dėl to pasiaiškint kaip vyras su vyru, bet pagalvojau kad gali kilt visokių problemų, tad perdaviau šia "estafetę" kitiems tautiečiams. Norėčiau tikėt, kad tas užsienietis buvo "įstatytas į vietą"...
                                    O ką joks Zingeris pro šalį nevažiavo? Na nepasisekė žmogui, galėjo politinius dividentus pasirinkt. Tai ką net Imbrasas su Paleckiuku neužstojo? Nu ir netvarka
                                    Šiaip galit sakyt, kad visokių budulių nėra, bet realiai jų "do figa". Specialiai priekabių ieško, be anger managment'o nei žingsnio.

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      http://negras.multiply.com/video/item/1/%20tyliu_nx.wmv

                                      Kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Lietuva - šalis be ateities
                                      Kažkas jau buvo panašaus Marijampolėj ir kaltininkus nubaudė.
                                      Šeip merginų nemušu, bet tokias ir užmušt norėtūsi

                                      Comment


                                        Aš tai vis galvoju, kad galbūt padėtis gerėja. Pvz. po rinktinės sutikimo lyg ir nebuvo kažkokių muštynių ar vitrinų daužymų, kas anksčiau po kiekvieno didesnio renginio buvo neišvengiama. Tačiau peržiūrėjęs tokius filmukus pradedu galvoti, kad esu pernelyg didelis optimistas.

                                        Comment


                                          Edd, Lietuva degraduoja... Ir viskas....
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X