Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jėga, ir aš beveik Gandis. Džiugu, kad toliau nuo kitų šiuolaikinių išverstsskūrių.

    Economic Left/Right: -5.63
    Social Libertarian/Authoritarian: -1.08

    Comment


      Na šiaip ir lietuviškai šį testą atlikti galima

      politinis kompasas


      Mano irgi panašus , Gandis, gal beveik visi čia tokie

      Economic:Kairė/Dešinė : -3.75
      Social Libertarinis/Autoritarinis: -1.23
      Paskutinis taisė Irma; 2007.07.03, 21:24.
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Aš link Stalino
        Economic:Kairė/Dešinė : -4.88
        Social Libertarinis/Autoritarinis: 2.62
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Pasirodo, kad ne visi
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Lietuvoje daugiausia komunistų ir pacifistų-kolektyvistų . Beje, komunistus nereikia suprasti kaip grynąjį komunizmą, tai socialdemokratinis mąstymas apie bendruomenines, o ne individualias vertybes (na bent taip komunistai gali pasiteisinti)
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              Tavo politinis kompasas
              Economic:Kairė/Dešinė : -1.75
              Social Libertarinis/Autoritarinis: -5.95

              anarchistas
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Anarchiste, savo paraše beždžioniuko citatą išsitaisyk į President of the USA. Dar Cambridge UK - Jėzusmarija

                Comment


                  Mano.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Tavo politinis kompasas
                    Economic:Kairė/Dešinė : -5.25
                    Social Libertarinis/Autoritarinis: -1.28

                    Comment


                      Neblogas testas.
                      Economic:Kairė/Dešinė : -2.38
                      Social Libertarinis/Autoritarinis: -5.49

                      Comment


                        Na ką...Pasirodo "Free hugs" atkeliavo ir į Lietuvą...Tik buvau didžiai nustebęs, kad Kaune ir Šilalėje tai įvyko...Na mielas širdžiai vaizdelis

                        Juan Mann pradėjo pirmasis šią akciją Sidnėjui, turėjęs idėją ir ją realizavęs (aišku ne be youtube'o pagalbos). Dabar tai tai tapo pasauliniu reiškiniu.Čia pavyzdys, kaip vienas žmogus gali paveikti pasaulį. O koks tai globalus reiškinys: suveskite per paiešką youtube "Free hugs". Ką gi ir paskyk po šito kad globalizacija yra blogai
                        Paskutinis taisė tivoli; 2007.07.04, 01:15.
                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                        Dordrechtas/Haarlemas
                        Nesebaras/Plovdivas
                        Kiolnas

                        Comment


                          Džiugu!

                          Comment


                            Dėl testo:


                            Irmux, Tivoli, Desado, Inz1K rezultatai nenustebino, panašiai ir galvojau.

                            Mano reulztatai : Ekonomikoje ryškiai į dešinę
                            Socialinėje ryškiai į liberalumą.

                            Itin nustebino Kaunaz rezultatai socialinėje srityje, -1.28 reiškia, kad pakankamai liberalus, aš maniau priešingai.

                            Nustebino Aš rezultatai.

                            Na O Hammer ...... ką čia bepridursi Turbūt esu absoliuti ir totalinė Hammer priešingybė politinėje ir socialinėje srityse.
                            Paskutinis taisė Andrew; 2007.07.04, 12:54.
                            "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                            negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                            Comment


                              Economic:Kairė/Dešinė : -1.25
                              Social Libertarinis/Autoritarinis: -0.36
                              Linkėjimai,
                              Akvilė

                              Comment


                                Economic:Kairė/Dešinė : -5.00
                                Social Libertarinis/Autoritarinis: -3.69
                                W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                Comment


                                  Niu ką, šian turėdamas laiko pavariau "pa default'u" tuos atsakymus, labai nukrypdamas į ekstremumus Va kas išėjo:
                                  Economic:Kairė/Dešinė : 6.63
                                  Social Libertarinis/Autoritarinis: 8.15

                                  http://politicalcompass.org/li/print...=6.63&soc=8.15

                                  Comment


                                    Mes su HAMMER turetumem sutarti politiniais klausimais

                                    Comment


                                      Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                      Nustebino Aš rezultatai.
                                      Papasakok kuo ir kokias savybes liberalumo/radikalumo atžvilgiu tiek ekonomikai tiek socialinei sričiai man priskirtum. Įdomu, koks tavo požiūris
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        baikit su tuo testu. ten krūvos nekorektiškų klausimų. pvz.: ką reiškia nekokybiškos medicinos paslaugos? kad ir kiek pinigų tamsta suplotų, vistiek nesi apsaugotas nuo letalinės baigties ar invalidumo. tai kad pacientas gydytas ilgiau nereiškia, kad pasveikęs jis yra mažiau kokybiškas ar, kad greičiau numirs nei staigiai ir brangiais bei efektyviais vaistais išgydytas žmogus. kitaip tariant pinigai gydimo kokybės negarantuoja, tačiau jie tiesiogiai įtakoja gydymo efektyvumą ir ligoniui suteikiamas komforto paslaugas. ar tai, kad kasdien į palatą po kelis kartus užeina daktaras ir paklausia " kaip jaučiatės" yra kokybė? o jei tas daktaras tėra šarlatanas ir težino kaip išgydyti kelias pop.ligas ir nieko daugiau, tačiau puikiai išmano PR darymą?

                                        kitas užstrigęs klausimas. ar labai didelis skirtumas tarp labdaros ir soc.rupybos?
                                        tik nepulkit man aiškinti, kas yra labdara, o kas rūpyba. mano nuomone, abiejų terminų esmė yra ta pati - pagalba kitam, skirtumas tėra ..... , skirkite pinigų senelių namams ir jūs gausite labdarą-soc.rūpybą.

                                        buvo dar ne vienas klausimas į kurį aš praktiškai negalėjau pasirinkti atsakymo, nes man trūko dar vienos sąlygos. su duotu teiginiu aš negalėjau nei sutikti, nei nesutikti, nes, mano nuomone, tokiam grynam pavidale teiginys realybėje neegzistuoja.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Anarchiste, savo paraše beždžioniuko citatą išsitaisyk į President of the USA. Dar Cambridge UK - Jėzusmarija
                                          It is written Intentionally that way
                                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                          - George W. Bush President of the USA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X