Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na as kalbejau pvz apie tokius "triukus" kaip agenturos atstovas skambina zmogui apsimetes susidomejusiu pirkeju, o susitikus pradeda destyt, kad tas zmogus turi pasirasyt sutarti su jo agentura ir pan. Zodziu "vingrybes" visokios..

    Comment


      Visi zinome spam'a elektroniniais laiskais. O kaip su spam'u telefonu - telemarketingas? Is kazkur kazkoks skambuciu centras (speju) nugvelges mano numeri (be mano sutikimo) pastoviai trukdo savo skambuciais (tai is pzu, tai is compensa ir tt). Ka daryti? Vis sakau, kad istrintu mano numeri is duombazes, bet nelabai reaguoja. Turbut skambinantysis neturi tokios galios? Kaip suzinot kas cia man skambineja?

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Visi zinome spam'a elektroniniais laiskais. O kaip su spam'u telefonu - telemarketingas? Is kazkur kazkoks skambuciu centras (speju) nugvelges mano numeri (be mano sutikimo) pastoviai trukdo savo skambuciais (tai is pzu, tai is compensa ir tt). Ka daryti? Vis sakau, kad istrintu mano numeri is duombazes, bet nelabai reaguoja. Turbut skambinantysis neturi tokios galios? Kaip suzinot kas cia man skambineja?
        Pirkdamas visokias prekes, korteles nuolaidu, siaip bet kokias paslaugas pasirasai sutarti ar kazkoki sutikima, kur parasa padedi, kontaktinius duomenis ivedi. O ten mazom raidytem buna parasyta, jog sutinki, kad tavo asmeniniai duomenys butu naudojami marketinginiais tikslais. Ypac tai daznai buna reklamineje akcijose, kur reikia, norint dalyvauti kokioje loterijoje, ivesti savo kontaktus.
        Zodinis paprasymas ju neipareigoja istrinti tavo numerio, galioja tik rastiskas. Siaip dazniausiai pakanka ir meilo. Jei kas paskambino, mandagiai paklausk kokia imone cia tau skambineja ir paprasyk, ar paklausk kur rasti, ju kontaktinius duomenis. Tada parasyk meila su prasymu istrinti tavo asmeninius duomenis is ju duombazes. Nepamirsk ideti tokiu sakiniu "Prasau mane informuoti kai ivykdysite mano prasyma. Kitu atveju busiu priverstas kreiptis i vartotoju teisiu gynimo tarnyba." Sitie sakinukai dazniausiai buna pakankami, kad jie labai greitai imtusi veiksmu. Na, o rimtesnem imonem gali tekti atfaksuoti ar nuskanuoti ir atsiusti rastiska prasyma panaikinti tavo duomenis.

        Comment


          Reikalas, kad as turiu du numerius ir tuo numeriu, kuri turiu jau desimt metu ir visur pildau formas niekada neskambina telemarketingistai. Skambina kitu numeriu, kurio niekur niekada niekur neivedineju. Tuo numeriu esu idejes tik skelbimus i interneta, todel esu linkes manyti, kad butent is ten ji nugvelge (nes 100% zinau, kad panasios firmosbutent is ten gvelbia ir el. pasto adresus spam'ui). Dar kita teorine galimybe butu, kad si numeri kazkas kadanors turejo pries mane (buna, kad ta pati nebegaliojanti numeri duoda naujam klientui po kurio laiko operatoriai), taciau si spam'inama numeri turiu jau 6 metus ir skambuciai prasidejo pries nepilnus metus. Tad atmesciau sia galimybe. Tik dar karta pakartosiu - sio numerio nevedziau nei karto i jokias formas ar anketas.
          Beje - zodinis prasymas negalioje, bet ar tu budamas ju vietoj neistrintum mano numerio jei as pastoviai tave mandagiai nx siusciau (na mazdaug paaiskinciau, kad neskambintu man, nes as nekenciu telemarketingo ir is principo nesinaudosiu nei vienos kompanijs paslaugomis, kuri uzsiima tokiais dalykais)? Tau butu aisku, kad as nesu potencialus klientas ir, kad tavo imone tik svaistys resursus man skambindama. todel mano numeri pasalintum is sarasu.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            <...> bet ar tu budamas ju vietoj neistrintum mano numerio jei as pastoviai tave mandagiai nx siusciau (na mazdaug paaiskinciau, kad neskambintu man, nes as nekenciu telemarketingo ir is principo nesinaudosiu nei vienos kompanijs paslaugomis, kuri uzsiima tokiais dalykais)? Tau butu aisku, kad as nesu potencialus klientas ir, kad tavo imone tik svaistys resursus man skambindama. todel mano numeri pasalintum is sarasu.
            Oj cia jau galim pereiti i marketingo tema Jie turi puikius scenarijus tokiem siuntinetojam ir tie siuntinetojai is ju nemazai nuperka visko. Tu manai ten tos mergaites pacios masto ka tau sakyti? Deja ne, visom jom buna paruosti scenarijai kiekvienam tavo atsakymo variantui... isivazduok, dega kompo ekranas ir ten uzrasytas klausimas, kuri reikia tau uzduoti pvz.: "Ar domintu jus naujas dulkiu siurblys?" ir salia mygtukai, "Taip", "ne" , "Dvejoja", "domisi detalem" ir pan.... paspaudus kazkuri is ju pagal tai soka sekantys sakiniai ka mergaite turi toliau sakyti su tolimesniais mygtukais tad buk ramus - jie turi mygtuka ir su uzrasu "nx". O scenarijai paruosti sustru psichologu, kur tiek man, tiek tau, tiek kitiem smegenis puikiai moka susukti aisku nebutinai is pirmo karto... O jei tu is tu kur mano, kad esi pakankamai stiprus ir neveikia taves reklama, klysti, ji visus veikia. O kai kuriu telemerketingistu tikslas net nera pardavimas, kartais tai buna brando zinomumo stiprinimas ar kitoks uzsakytas smegenu plovimas

            Comment


              /\ Tokiu atveju labiausiai apsimoka gražiai atsiprašius, gal net ištarus tą žodį, primenantį nx, padėti ragelį.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                /\ Tokiu atveju labiausiai apsimoka gražiai atsiprašius, gal net ištarus tą žodį, primenantį nx, padėti ragelį.
                Kiekvienas marketingistas paskambines pirmiausia uzduoda klausima "ar galite skirti kelias minutes pokalbiui", tad siame klausime pasakykit ne ir jie mandagiai atsiprasys, kad sutrukde ir atsisveikins. Bet dazniausiai sulosia zmogaus mandagumas, smalsumas mazdaug "o gal ka idomaus pasakys" ir mes sutinkam, o tada jau jie gali mus kalbinti be jokios sazines grauzaties. Bet jei neigiamai atsakysit i pirma klausima, ne vienas marketingistas vistiek primygtinai netes pokalbio.

                Comment


                  Parašė taspac Rodyti pranešimą
                  Oj cia jau galim pereiti i marketingo tema Jie turi puikius scenarijus tokiem siuntinetojam ir tie siuntinetojai is ju nemazai nuperka visko. Tu manai ten tos mergaites pacios masto ka tau sakyti? Deja ne, visom jom buna paruosti scenarijai kiekvienam tavo atsakymo variantui... isivazduok, dega kompo ekranas ir ten uzrasytas klausimas, kuri reikia tau uzduoti pvz.: "Ar domintu jus naujas dulkiu siurblys?" ir salia mygtukai, "Taip", "ne" , "Dvejoja", "domisi detalem" ir pan.... paspaudus kazkuri is ju pagal tai soka sekantys sakiniai ka mergaite turi toliau sakyti su tolimesniais mygtukais tad buk ramus - jie turi mygtuka ir su uzrasu "nx". O scenarijai paruosti sustru psichologu, kur tiek man, tiek tau, tiek kitiem smegenis puikiai moka susukti aisku nebutinai is pirmo karto... O jei tu is tu kur mano, kad esi pakankamai stiprus ir neveikia taves reklama, klysti, ji visus veikia. O kai kuriu telemerketingistu tikslas net nera pardavimas, kartais tai buna brando zinomumo stiprinimas ar kitoks uzsakytas smegenu plovimas
                  /\ Visai kaip sektantai ateinantys į namus - po kol mandagia forma nepasiųsi, tol neatsikabins.

                  Comment


                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                    Kiekvienas marketingistas paskambines pirmiausia uzduoda klausima "ar galite skirti kelias minutes pokalbiui", tad siame klausime pasakykit ne ir jie mandagiai atsiprasys, kad sutrukde ir atsisveikins. Bet dazniausiai sulosia zmogaus mandagumas, smalsumas mazdaug "o gal ka idomaus pasakys" ir mes sutinkam, o tada jau jie gali mus kalbinti be jokios sazines grauzaties. Bet jei neigiamai atsakysit i pirma klausima, ne vienas marketingistas vistiek primygtinai netes pokalbio.
                    na, bet marketingistas, siekdamas pritraukti klientą, gali ir visą pusvalandį kvaršinti galvą, ką galima būtų pasakyt trumpai
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      /\ Mano atveju beveik visada baigiasi panašiai: apipilu juos klausimais, prakalbam kokias 6-7 minutes, susitariam, kad jie man dar kitą dieną paskambins, kitą dieną dar tiek pat kone tuščiai praplepam, vėl susitariam, kad man jie paskambins, bet nebeskambina.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Kažkada bandžiau atsisakyt tele2 paslaugų. Teko skambint į kažkokį numerį, nes salone "ale" nenutraukia sutarčių. Tai dvidešimt minučių teko kartot, kad : ačiū nenoriu, nereikia, atsibodot, šūdas tas tele2 ir pan. Kol nepasakiau, nepi***** man proto, nutraukit sutartį, tol gražiai susitart nepavyko

                        Comment


                          Taspac, kad visus veikia reklama as tikrai zinau. Bet telemarketingas manes neveikia, gerai zinau visus tuos scenarijus. Su manim vyksta kaip ir sakei - paskambina ir klausia "ar galite kalbeti", as deciau rageli iskart, bet buna ir ne telemarketingo skambuciu, kurie taip mandagiai paklausia. Tad mano pirmas klausimas buna "taip, kokiu klausimu", tada jos/jo atsakymas buna "skambiname is compensa Lie.." as iskart cia nutraukiu ir sakau "viso gero" arba "istrinkit pagaliau mano numeri is savo duombazes, nes as is jusu nieko niekada nepirksiu". Ir viskas. Jokiu ten psichologiniu triuku pries mane nepanaudos, nes as is principo niekuo nesidomiu kas man siuncia spam (nesvarbu email ar telefonu). Nei vieno karto skambutis netruko ilgiau 20 sekundziu (cia priklauso nuo mano nuotaikos - ar sakau "viso gero" ir numetu, ar sakau kiek ilgesni sakini apie mano nr istrynima )
                          Cia galutinis klausimas mano - ar jie turi statistika? Jei turetu ir matytu, kad man skambino 30 kartu ir nei vienas skambutis netruko ilgiau 20 sekundziu tikrai turetu suprast, kad toliau skambinti neapsimoka.
                          Paskutinis taisė Gator; 2011.10.04, 20:48.

                          Comment


                            na, teko ne vieną kart skambinti į telekomą dėl interneto ir pabaigoj klausia: "ar jus domintų televizija Gala?" pabrėšiu, kad dar pakankamai lupa, kai skambini trumpuoju numeriu.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              na, teko ne vieną kart skambinti į telekomą dėl interneto ir pabaigoj klausia: "ar jus domintų televizija Gala?" pabrėšiu, kad dar pakankamai lupa, kai skambini trumpuoju numeriu.
                              Teo sitas bajeris mane nervina - noredamas informuoti apie ju intyerneto sutrikimus turi skambinti MOKAMU numeriu..

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Teo sitas bajeris mane nervina - noredamas informuoti apie ju intyerneto sutrikimus turi skambinti MOKAMU numeriu..
                                jei atmintis manęs neapgauna, tai kai "teo" buvo "Lietuvos telekomas", tai turėjo ir trumpąjį, ir laidinį telefoną, kur buvo galima skambinti dėl interneto sutrikimų
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Aš tai užjaučiu tas merginas ir visada maloniai su jomis pakalbu, o jei įkyriai kiša, kad va reik susitikti, sakau, ok kada ir aišku niekur nevarau Gaila man tų merginų, kad tokiam darbe dirba
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    norėčiau pasiteirauti, ar kas nors laikėt šiandien konstitucijos egzaminą internetu?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Gal kas zinote kokiu dar budu be lektuvo galima is Skavsta oro uosto (ar salimais esancio miesto is N raides) pasiekti Lietuva? Turbut nelabai vazineja emigrantiniai mikriukai kaip i UK ar Vokietija ten? O autobusais oficialiais kainuos daugiau nei lektuvu perkant net ir pask. minute?

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Gal kas zinote kokiu dar budu be lektuvo galima is Skavsta oro uosto (ar salimais esancio miesto is N raides) pasiekti Lietuva? Turbut nelabai vazineja emigrantiniai mikriukai kaip i UK ar Vokietija ten? O autobusais oficialiais kainuos daugiau nei lektuvu perkant net ir pask. minute?
                                        Sėdi į keltą Stokholmas-Ryga, o iš Rygos važiuoji autobusu ar mašina Tiesa, dėl kainos nežinau.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Sėdi į keltą Stokholmas-Ryga, o iš Rygos važiuoji autobusu ar mašina Tiesa, dėl kainos nežinau.
                                          Radau kainas, bet kaip suprantu net jei vienas keliauji turi moket uz pilna keliu zmoniu kajute?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X