Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

BaltMotorShow 2007, Vilnius. Pirma dalis.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė 99 Rodyti pranešimą
    Ačių Hammer, neveltui šių automobilių dizainu rūpinasi viena geriausių kompanijų "Pininfarina". Gaila, kad parodoje nebuvo eksponuojamas gražiausias pastarųjų metų Alfa Romeo kūrinys - C8 Competizione.
    O taip... Puse kortelės fotoaparato tokiam "daiktui" skirčiau Deja Lietuvoj tokių modelių nesulauksim tikriausiai dar kurį laiką parodose O kartais pasvajoju, kad ir kokių konceptų atvežt galėtų
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #22
      Senesnis Peugeot 406 Coupe man žymiai gražesnis už 407-ąjį. Pirmojo dizainą darė Pininfarina...
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #23
        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
        Senesnis Peugeot 406 Coupe man žymiai gražesnis už 407-ąjį. Pirmojo dizainą darė Pininfarina...
        Taip, 406 Coupe labai dailus Tik priekinės faros man labai nepatinka Didesnių norėtus.
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #24
          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Sorry, bet nesusilaikysiu B**T Neįtikėtina, bet antra paroda iš eilės nepamatau Mercedes stendo Kurioje salėje jis buvo?
          Specialiai tau

          Linkėjimai,
          Akvilė

          Comment


            #25
            Papildysiu Mercedesais, Dodge ir Chrysler:
















            Beje greit turėtų Kaune naują Mercedes centrą atidaryti.
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              #26
              Palikt ar ištrint pranešimą?
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


                #27
                Galėjau nežiūrėt į tą MB standą Susinervinau, apsiverkiau ir toliau eisiu taupyt C klasė tikrai neblogai atrodo

                Comment


                  #28
                  Ačiū abiems SLK nors ir daugiau moteriškas, bet visvien man baisiai patinka
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    #29
                    Man tai labai C klasė patiko (Geras) Tikrai vykęs ir puikiai padarytas modelis, ypač versija su AMG apdaila ( nuotraukoje sidabrinis). Tiesiop niiice

                    Comment


                      #30
                      Na truputi ipilsiu deguto

                      Atvirai sakant man labai nepatiko mersedesu paroda... Tipo i vidu leisim tik rimtus klientus... Buvo uzrakinti visi... Arogantai blen

                      Comment


                        #31
                        C klase nauja kieta, jo. GL irgi. ML ir CL kaip reikalas pertvarke.
                        Pagal mane nlb vykes mersu modelis yra R, nuotraukose jo nematyt, bet yra toks vienas naujesniu. Koncepcija nauja, bet tiem, kas ja galetu ipirkt vargu ar reikia universalo paaukstinta stogo linija keturiais varomais ratais.
                        http://www.silberauto.lt/mercedes-be...183868519ac084
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          #32
                          Parašė FeO Rodyti pranešimą
                          Na truputi ipilsiu deguto

                          Atvirai sakant man labai nepatiko mersedesu paroda... Tipo i vidu leisim tik rimtus klientus... Buvo uzrakinti visi... Arogantai blen
                          Trumparegiai bukapročiai. Dabar neturtingi studentai, po 10-15 metų potencialūs pirkėjai. O kokį įvaizdį formuoja? įdomu ką apie vietinių atstovų tokią politiką pasakytų koncerno vadovybė...
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            #33
                            Aš ištaikiau progą atsisest į flagmaną S-class. Nieko įspūdingo viduje, Lexus vidus žymiai prabangesnis. Ko gero, visos gerosiosios Mercedes savybės atsiskleidžia kelyje.
                            Kaunas yra Kaunas

                            Comment


                              #34
                              Parašė FeO Rodyti pranešimą
                              Na truputi ipilsiu deguto

                              Atvirai sakant man labai nepatiko mersedesu paroda... Tipo i vidu leisim tik rimtus klientus... Buvo uzrakinti visi... Arogantai blen
                              o as visai nesigilinau, kam jie dureles atrakina Jei man reikia, tai paprasau dedes su kostiumu ir jis duris atrakina Taip ir jaguare pasedejau, ir merse ir jei man nepaaiskins, kad as gal ne potenciali pirkeja, nes man ant kaktos banko saskaitos turinys neuzrasytas
                              Linkėjimai,
                              Akvilė

                              Comment


                                #35
                                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                Senesnis Peugeot 406 Coupe man žymiai gražesnis už 407-ąjį. Pirmojo dizainą darė Pininfarina...
                                Tikrai skonio reikalas
                                www.scriptorium.ie

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
                                  Aš ištaikiau progą atsisest į flagmaną S-class. Nieko įspūdingo viduje, Lexus vidus žymiai prabangesnis. Ko gero, visos gerosiosios Mercedes savybės atsiskleidžia kelyje.
                                  Per Silberauto 5 metų jubiliejų (kažkur prieš 2 mėnesius) sėdėjau CLS'e, tai jausmas kaip rūsyje. Vietos nedaug, apžvelgiamumas nedidelis, tai vienas žmogus gerai pasakė - Golfe vietos daugiau nei šitame Mercedes'e

                                  Comment

                                  Working...
                                  X