Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Su Šv. Velykomis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    na matai, as manau, kad Dievo nereikia garbinti.

    o baznycia ir tikejimas ir du skirtingi dalykai. baznycios yra politines organizacijos, turincios savo aiskiai suprantamus tikslus ir interesus.
    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

    Comment


      #42
      Parašė John Rodyti pranešimą
      Gal kas gali paaiskinti, kodel garbinti vienam Dievui ir ispazinti viena religija reikia sitiekos skirtingu ir viena kita dergianciu (nepabijokim sito stipraus zodzio) baznyciu?
      Nemažai daliai tų "dvasinių iškrypėlių" tai tiesiog puikus biznis. Jie mulkina silpnas sielas, kad pakrauti savo kišenes...
      Yra keletas tradicinių krikščioniškų krypčių ir to užtenka.

      Comment


        #43
        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Nemažai daliai tų "dvasinių iškrypėlių" tai tiesiog puikus biznis. Jie mulkina silpnas sielas, kad pakrauti savo kišenes...
        Yra keletas tradicinių krikščioniškų krypčių ir to užtenka.
        biznio uzuomazgu galima stebeti ir "tradicinese kryptyse". O kartais net ne uzuomazgu.... o siela geriau tegu turi pats jos turetojas ir savininkas, tegu nemanipuliuoja jomis nei tradicines, nei netradicines kryptys.
        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

        Comment


          #44
          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Nemažai daliai tų "dvasinių iškrypėlių" tai tiesiog puikus biznis. Jie mulkina silpnas sielas, kad pakrauti savo kišenes...
          Yra keletas tradicinių krikščioniškų krypčių ir to užtenka.
          Ne ne, as nekalbu apie visokias neaiskios pakraipos organizacijas. Panasiais metodais cia veikia visos "tradicines" kryptys (katalikai, ivairiu saku prtestantai ir t.t., cia jie nera skirstomi i tradicines ir netradicines baznycias, tai greiciau tiesiog konkuruojancios organizacijos, kaip kokie konkuruojantys prekybos tinklai).

          Comment


            #45
            Parašė John Rodyti pranešimą
            Ne ne, as nekalbu apie visokias neaiskios pakraipos organizacijas. Panasiais metodais cia veikia visos "tradicines" kryptys
            Tada nelabai suprantu tave... Kaip gali "paveikti" tradicinė religija? Jei nesi tikintys, tiesiog neturi su ją nieko bendro ir tiek... Kas šiuo atveju tave žeidžia?

            Comment


              #46
              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Tada nelabai suprantu tave... Kaip gali "paveikti" tradicinė religija? Jei nesi tikintys, tiesiog neturi su ją nieko bendro ir tiek... Kas šiuo atveju tave žeidžia?
              Tu manes nesupratai
              As nesakiau, kad mane kas nors zeidzia, tiesiog pasidare smalsu ir idomu, kaip tikintieji ziuri i toki religiju "turgu" ir dviveidiskuma, kuomet visi garsiai saukdami apie Dieva ir jo sunu, nepamirsta pridurti, kad tik pas juos Jezu ir Dieva pazinsite geriausiai... Smeiztas, melas, "varymas" vieni ant kitu... butent tie dalykai krikscionisku baznyciu santykiuose man atrodo keistai (neisskiriant nei vienos). Gyvenu su tokiu vienu tikinciu zmogumi, kuris man ne karta aiskino, kad kataliku religija bloga, nes joje neva pernelyg daug demesio skiriama mergelei Marijai, o ju (kalvinistu) baznycioje viskas yra "teisingiau" ir "geriau". Panasus poziuris vyrauja, kaip suprantu, daugelyje baznyciu (t.y. "mes viska zinom geriausiai, ateikit pas mus, nes kiti yra korumpuoti, kvaili ir vagys...").

              Bet koks pasitikejimas, pagarba ar nuolankumas tokioms organizacijoms pazvelgus i ju tarpusavio rietenas, iskart dingsta (tokio gal ir buvo anksciau...). Ir is tiesu pikta, kai kazkas ima kisti religine morale ir savo tiesas, kuomet patys vieni ant kitu varo (noretusi stipresnio zodzio, bet gal tiek jau to...).
              Paskutinis taisė John; 2007.04.13, 02:59.

              Comment


                #47
                Parašė John Rodyti pranešimą
                Gyvenu su tokiu vienu tikinciu zmogumi, kuris man ne karta aiskino, kad kataliku religija bloga, nes joje neva pernelyg daug demesio skiriama mergelei Marijai, o ju (kalvinistu) baznycioje viskas yra "teisingiau" ir "geriau". Panasus poziuris vyrauja, kaip suprantu, daugelyje baznyciu (t.y. "mes viska zinom geriausiai, ateikit pas mus, nes kiti yra korumpuoti, kvaili ir vagys...").
                Net nežinau ką atsakyti... Man su tuo neteko susidurti. Tikrai. Šiaip, tikrai nesu pavyzdingas šventovės lankytojas, bet tikėjimo reikalai man yra gan svarbus. Žinau, kad bent Vilniuje visos krikščionių konfesijos puikiai sugyvena. Bet noriu pasakyti, kad kažkaip man tai net nėra aktualu. Esu tikriausiai katalikas su nemažomis stoiko, agnostiko bei budisto priemaišom Į bažnyčią žiūriu kaip į tarpininkę, o domėtis visokiom pašalinėm problemom ir rietenomis (jei tokių tikrai yra) neužtenka laiko bei noro.

                Man atrodo, kad nemotyvuotai užaštrini tuos bereikšmius dalykus. Žymiai svarbiau yra kiekvieno mūsų asmeninis santykis su tuo, kas pagal kiekvieno mūsų įsivaizdavimą ir tikėjimą yra aukštesnė jėga.
                O tavo ironiją puikiai suprantu ir dažniausiai būtent už tai tave vertinu kaip vieną įdomiausių forumo pašnekovu...

                Comment


                  #48
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Net nežinau ką atsakyti... Man su tuo neteko susidurti. Tikrai. Šiaip, tikrai nesu pavyzdingas šventovės lankytojas, bet tikėjimo reikalai man yra gan svarbus. Žinau, kad bent Vilniuje visos krikščionių konfesijos puikiai sugyvena. Bet noriu pasakyti, kad kažkaip man tai net nėra aktualu. Esu tikriausiai katalikas su nemažomis stoiko, agnostiko bei budisto priemaišom Į bažnyčią žiūriu kaip į tarpininkę, o domėtis visokiom pašalinėm problemom ir rietenomis (jei tokių tikrai yra) neužtenka laiko bei noro.

                  Man atrodo, kad nemotyvuotai užaštrini tuos bereikšmius dalykus. Žymiai svarbiau yra kiekvieno mūsų asmeninis santykis su tuo, kas pagal kiekvieno mūsų įsivaizdavimą ir tikėjimą yra aukštesnė jėga.
                  O tavo ironiją puikiai suprantu ir dažniausiai būtent už tai tave vertinu kaip vieną įdomiausių forumo pašnekovu...
                  Labai aciu, orangeri
                  As irgi pernelyg nesidomiu tu organizaciju reikalais. Tu dalyku as neuzastrinu, tiesiog pastebejau keleta momentu, kurie mane nustebino.

                  Comment


                    #49
                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                    O kodėl ne? Homoseksulai tėra paprasti žmonės, norintys gyventi laisvą ir atsilikusių "moralinių vertybių" nevaržomą gyvenimą. Deja jie to negali daryti, ypač tokiose šalyse kaip Lietuva, dėl visuomenės elementaraus atsilikimo ir primityvumo. Dėl to juos ne tik "galima ginti" bet juos REIKIA ginti ir jiems padėti kovoje už savo teises, kurias jie anksčiau ar vėliau gaus, kaip jas gavo Vakaruose.
                    nepamirsk ir apie saliu kulturinius skirtumus, ,kas tulam britui yra normalu, lietuviui nesuprantama, kas tulam britui nesuprantama, ispanui normalu ir t.t. reikia atsizvelgi ir i tai.
                    o tolerancijos lietuviams truksta, tai matosi netgi is tavo posto

                    taip lietuviai nera labai tolerantiski homoseksualams, bet nepamirsk kad Vakaru Europoje tuo paciu ir UK, visuomene tikrai nera 100 % tolerantiska jiems, nors aisku ten jiems gyventi tikrai lengviau

                    Comment

                    Working...
                    X