Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš irgi anekdotą įdėsiu:
    Ko laukia blondinės prie rozetes?
    Elektroninio pašto!
    Paskutinis taisė Blaze; 2006.04.15, 19:59.

    Comment


      Viena Viktoro Usovičiaus savaitė

      „Nuverčiau A.Paulauską, V.Adamkaus nebeversiu...“ P.Lileikis

      Pirmadienis - sunki diena. Verčiu prezidentą. Sudarysiu Seimo komisiją kaip R.Paksui.

      Pirmadienis baigiasi antradienį, septintą valandą ryto. Jo, garas eina, net E.Jakilaitis užuodė. Ir ne tik. Tik ko ta L.Graužinienė akimis lyg primušta mane čia sekioja, juk ne su ja gyvenu, blyn.

      Antradienis. Šiandien V.Adamkaus nebeverčiu. Šiandien nuverčiau A.Paulauską. Su A.Kubiliaus pagalba. Nors kartą konservatoriai kaip žmonės pasielgė.

      Verčiu A.Brazauską. Darbo partija reikalauja premjero posto. Čia aš taip pasakiau? Jo. E.Jakilaitis „TV forume“ pažadino, tai ir pavariau, pamiršęs, kad G.Kirkilas klausosi.

      Čiupau G.Kirkilą už plauko ir išsitempiau. Derybos baigėsi ketvirtą ryto.

      Trečiadienis. A.Brazausko nebeverčiu. Finanų ministro posto negavau. Nu, i chren s nsim (na, ir „krienas“ nematė - visų tautų bendravimo kalba). Galvoju: priimsiu į partiją V.Blinkevičiūtę. Ir V.Ušacką. Seimo pirmininku statau V.Muntianą.

      Von s moich glaz (Šalin iš mano akių - visų tautų bendravimo kalba), įkyrėjo su savo politika ir morale frakcijoje, ISO standartų niekas nebesilaiko. Bus atkatas, bus ir moralė.

      Ketvirtadienis. V.Muntianą pastačiau. Seimo pirmininkas, blyn. Svajojo apie šį postą visą gyvenimą. Ne aš, blyn, ir toliau galėtų svajoti agurkų lysvėje už Kėdainių.

      Nu, bet vis tiek gerai. Boba iš ratų (frakcijos), ratams lengviau. V.Blinkevičiūtės ir V.Ušacko į partiją nepriimsiu.

      Šiandien vėl kažko man nepatinka prezidentas: a kas rikamindavo V.Adamkui tą H.Šinkūną, a? Tegu L.Graužinienė kviečia V.Adamkų į Seimą ant kilimo. Pustj pasiaiškina. Mūsų valstybei ir visuomenei reikia skaidrumo i maralės.

      Penktadienis. V.Adamkaus nebeverčiu. A.Brazausko nenuverčiau. Finansų ministro posto negavau. Užsienio reikalų ministro postą socdemai kiša K.Prunskienei. A.Brazauskas su V.Adamkumi ima V.Blinkevičiūtę.

      Och, labusai, abnaglieli savsiem (suįžūlėjot, labusai, visai - visų tautų bendravimo kalba), vėl V.Uspaskichui špyga po nosim, manot, praeis?

      Nu, chren s nimi, s labusami, razbierus potom (velniai nematę tų labusų, išsiaiškinsiu paskui - visų tautų bendravimo kalba). Kiek aš čia galiu dirbti mūsų Lietuvos valstybei už dyką? Ėj, šoferis, varai į kazino. Į kurį? Tik ne į tą, blyn, kur „Lietuvos rytui“ dokladą apie mano babkes duoda. Še pinkiolika tūkstančių, statau visus, lietuviai krekianuviai...

      Penktadienis baigėsi šeštadienį iš ryto. Nu jo, gerai, kojos apkamšytos, pagalvis minkštas, girai jau girai, tik piniga nier nie viena.

      Šeštadienis. Per tuos darbus mūsų valstybei Lietuvai Kidainius visai pamiršau. Blia, merę man ant kilimo. Tu s..., ką tu sau manai, su V.Muntianu šaškes stumdysi čia? Ar žinai, kas čia šeimininkas, kas Kidainius pastatė ant kojų? Aš. Uroju vsech (pakasiu visus - visų tautų bendravimo kalba). Cher jis tau padės, svajotojas ant Seimo pirmininko posto, ot.

      Sekmadienis. Ką jau?..

      Sekmadienį Kėdainių dievas ilsėjosi po sunkių mūsų valstybės Lietuvos valdymo darbų. Visa gera, labusai.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

        Comment


          http://www.youtube.com/watch?v=VDZxL...to%20da%20moto Turbut jau mate sita... nors gal ir ne

          Comment


            Parduodu telefona. Yra fotokamera ir vibratorius:

            Comment


              :d

              Comment


                Ka dar parduodi?
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  Radau keletą senų bet gerų anekdotų

                  Sėdi diedas ant suolo, susiraukęs kaip subinė. Prieina draugelis:
                  - A tai ko čia toks susiraukęs, gal atsitiko kas?
                  - Sėsk, papasakosiu.
                  Tas prisėdo.
                  - Tai va, suolas šviežiai dažytas...

                  ---

                  Sėdi čiukčius ant Čiukotkos jūros kranto ir žvejoja. Staiga išneria amerikiečių povandeninis laivas:
                  - Čiukčia, mes kur?
                  - Čiukotkoj.
                  Laivo kapitonas [garsiai]:
                  - Kursas 245.
                  Nu laivas ir nuplaukė. Po kurio laiko išneria rusų povandeninė valtis:
                  - Čiukčia, amerikiečių laivo nematei?
                  - Mačiau, nuplaukė kursu 245.
                  - Čiukčia, tu negudrauk, tu pirštu parodyk.

                  ---

                  Čiukčia su metalo pjūklu pjauna granatą, įspaustą į spaustuvus, o meistras visas toks, net akys iššokusios, pribėga ir šaukia:
                  - Sproooogs!
                  - Tu nepergyvenk, meistras, aš dar vieną turiu!

                  ---

                  Grįžo čiukčia iš kurorto, kaimynai jam ir sako :
                  - Tu, čiukčia, ten turbūt durniausias buvai?
                  - Ne, su manim gruzinas gyveno, tai jis visą mėnesį nesuprato, kad aš ne moteris!

                  ---

                  Nukrenta vidury dykumos lėktuvas, skraidinęs auksą, gyvi liko tik rusas ir žydas. Rusas prisikrovė į maišą aukso kiek tik gali panešti, o žydas aukso neėmė, tik daug maisto. Na ir patraukė jie per dykumą. Eina eina, galo nesimato, rusas jau ir išalko, prašo žydo maisto. Žydas sako:
                  - aš negaliu tau duoti maisto, va aš čia surengsiu turgų, o tu ateisi ir nusipirksi.
                  Išdėliojo žydas savo maistą, rusas atėjo, sako, parduok duonos kepalą, žydas
                  sako:
                  - maišas aukso.
                  - tu durnas, ar ką???
                  - o tu pavaikščiok po turgų, paieškok, gal pigiau rasi.

                  ---

                  Ir dar pabaigai vienas angliškas.

                  4 people are travelling in a train compartment: a Frenchman, an Englishan, a young fit girl and an old lady. The train goes into the tunnel and the compartment goes pitch black. Suddenly, a slap is heard. As the train exits the tunnel, everybody see the Frenchman rub his red cheek.
                  The old lady is thinking: "The Frenchman must have tried to kiss the girl and she slapped him..."
                  The girl is thinking: "The Frenchman must have tried to kiss me, but kissed the old lady by accident, so she slapped him..."
                  The Frenchman is thinking: "The Englishman must have tried to kiss the girl, she thought it was me and slapped me..."
                  The Englishman is thinking: "I hope another tunnel comes up soon so I can slap the French bastard again..."

                  Comment


                    Savotiskas puslapis...
                    www.ratemypoo.com

                    Comment



                      Neįsivaizduoju, kokiu ataušeliu reik būt, kad tokį puslapį sukurt...

                      Comment


                        Aš irgi...

                        Comment


                          Parašė Vaidas
                          4 people are travelling in a train compartment: a Frenchman, an Englishan, a young fit girl and an old lady. The train goes into the tunnel and the compartment goes pitch black. Suddenly, a slap is heard. As the train exits the tunnel, everybody see the Frenchman rub his red cheek.
                          The old lady is thinking: "The Frenchman must have tried to kiss the girl and she slapped him..."
                          The girl is thinking: "The Frenchman must have tried to kiss me, but kissed the old lady by accident, so she slapped him..."
                          The Frenchman is thinking: "The Englishman must have tried to kiss the girl, she thought it was me and slapped me..."
                          The Englishman is thinking: "I hope another tunnel comes up soon so I can slap the French bastard again..."
                          Geras
                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                          Comment


                            UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse, kuriose "Arsenal" 1:0 įveikė "FC Villarreal", sirgalius pradžiugino stadione pasirodžiusi voverė.
                            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                            Comment


                              /\
                              Puikios rungtynės buvo vovierytė irgi šaunuolė, pralinksmino

                              Comment


                                Parašė rastaman
                                UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse, kuriose "Arsenal" 1:0 įveikė "FC Villarreal", sirgalius pradžiugino stadione pasirodžiusi voverė.
                                Turiu įtarimą , kad tai tą pati Uteniškė, Manto siustoji, kasinėtojasi .

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Anglai saiposi is Arsenalo, kad voveryte buvo vienintelis Anglijos atstovas ju komandoje

                                  Comment


                                    Į Rygą - svetimu lėktuvu

                                    http://www.lrytas.lt/?id=11455929021144627968&view=4

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Kam nors taip būna ?


                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Ežiukas
                                        Prajuokino gerai Ir as taip noreciau paskraidyt
                                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas
                                          Kam nors taip būna ?
                                          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                          Comment

                                          Working...
                                          X