Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Aš irgi apie jį tik šiame forume sužinojau
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Aš pats, beje, pirmą kartą apie Pedomešką sužinojau SSC
    Aš, eilinį kartą, rašinėjau į Google paieškos laukelį visus žodžius, prasidedančius fraze "pedo", kol pamačiau šį pokštą.

    Jau teisintis pradėjot ar ką?
    Paskutinis taisė ; 2010.02.23, 12:07.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      Youtube video




      Aš, eilinį kartą, rašinėjau į Google paieškos laukelį visus žodžius, prasidedančius fraze "pedo", kol pamačiau šį pokštą.

      Jau teisintis pradėjot ar ką?
      Iš mano naujos šukuosenos tyčiojies? Žinoma, kad turim mes sielas .

      O aš apie pedobear tiesiog žinau. Neprisimenu kaip, bet žinau

      Comment


        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
        Žinoma, kad turim mes sielas .
        Ateistai sielų neturi
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė Rodyti pranešimą
          Ateistai sielų neturi
          O jei aš ryža ateistė?

          Comment


            /\ tai tau išvis smagu tada gyventi

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              /\ tai tau išvis smagu tada gyventi
              Aš šiaip nesiskundžiu

              Comment


                Parašė Rodyti pranešimą


                Aš, eilinį kartą, rašinėjau į Google paieškos laukelį visus žodžius, prasidedančius fraze "pedo".
                Aha, vadinasi visą savo laisvą laiką praleidi Google paieškos laukelyje ieškodamas žodžių su šaknimi "pedo-" Užsimaskavęs iškrypėlis.

                Comment


                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Užsimaskavęs iškrypėlis.
                    Kaip kažkas jau pastebėjo, juokiasi puodas, kad katilas juodas
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment




                      Štai ką reiškia populiarus geležinkelių transportas. Įdomu kontrolė visų keleivių bilietėlius patikrino?

                      Comment


                        "Saugiausiai" tiems ant stogo, netoli laidų
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          cia rimtai taip keliavo ar tik vardan bajerio foto atliko?

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            cia rimtai taip keliavo ar tik vardan bajerio foto atliko?
                            aisku,kad ant bajerio. Paziurek kur ju kojos. Net jei ir turetum i ka atsiremti ar ilgai taip issilaikytum??? O atstumai Indijoje dideli.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              cia rimtai taip keliavo ar tik vardan bajerio foto atliko?


                              Čia Bangladešas, ne Indija, bet daug tai nekeičia.

                              Įdomu, kaip jie ten keliauja lėktuvais. Gal irgi panašiai.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė Rodyti pranešimą
                                Youtube video

                                Čia Bangladešas, ne Indija, bet daug tai nekeičia.

                                Įdomu, kaip jie ten keliauja lėktuvais. Gal irgi panašiai.


                                jEI SALIS NESUGEBA NUSIPIRKTI KELIU PAPILDOMU VAGONU AR NET IS VISO KOKIU ATVIRU KROVININIU PLATFORMU,KAD VISI TILPTU....tai tiesiog akmens amzius ir visiska ubagyste.

                                Comment


                                  Aišku, skurdas yra pagrindinė tokių vaizdų priežastis. Kita vertus, reikia nepamiršti, jog Bangladešo plotas yra ~2,3 karto didesnis nei Lietuvos, tačiau gyventojų ten - vos ne 50 kartų daugiau.

                                  Kad būtų galima geriau tai suvokti, pasakysiu, jog Bangladeše (prisiminkim jo plotą) gyventojų yra daugiau, nei Rusijoje (prisiminkim jos plotą). Tokia maža plotu šalis yra 7-a pasaulyje pagal populiacijos dydį.

                                  Negana to, skirtingai nei daugumos išsivysčiusių šalių, jie gyventojų prieaugio problemos tikrai neturi.

                                  Ir dar negana to, Bangladešas kenčia nuo galingų potvynių, šalis, galima sakyti, įsikūrusi deltoje. Šylant klimatui, nieko gero tas nežada.

                                  Visa tai turint omenyje, galima suvokti, koks ten skruzdėlynas. Kas duoda savo išdavas ir keliaujant iš taško A į tašką B.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Jie jau įpratę, o valdžiai dzin, gi turbūt ne kažin kiek ir skundžiasi. Ale kas žino, gal ir kaip pas mus, privatūs vežioja. Tada tuo labiau.



                                    Taip gyvenant, po vieną sėdimą vietą žmogui būtų praktiškai nedrasu . Nešauk.

                                    Comment


                                      Jūs pabandykit įsivaizduot, kaip atrodys jų stovėjimo aikštelių kiemuose (ir ne tik) vietų trūkumo ir susisiekimo kamščių problemos, kai Bangladeše automobilių skaičius, tenkantis 1000 gyv., prilygs (teorinė prielaida) atitinkamam Lietuvos rodikliui.

                                      Kiekvieną nekantrų pilietį, kuris, užstrigęs eismo kamštyje, pernelyg įnirtingai naudojasi garsiniu signalu, reikėtų savaitei ten išsiųst

                                      Automobilius kiemuose jie statyti turėtų maždaug taip:
                                      Paskutinis taisė ; 2010.02.23, 18:37.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        Comment

                                        Working...
                                        X