Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nezinojau kur deti sias nuotraukas, tai idesiu cia. Fotoreportazas: "Eiline diena Vilniuje":




    Comment


      Cia nelinksma, taciau nezinojau kur daugiau idet, naujos temos kurti nesinorejo.

      Vaizdai is "zonos", Pripetes miestelio
      http://www.livejournal.com/community...13/378973.html
      http://www.wsu.edu/~brians/chernobyl_poems/ls01.html
      http://www.wsu.edu/~brians/chernobyl_poems/photos1.html

      Comment


        Parašė Edd
        @auskariuk: Man juokinga pati lenku kalba, o ne tai kad keikiasi. Tie visi cz, sz ir panasus garsai, bei tai kaip juos greitai sumala, etc. As lenku kalba siek tiek moku, bet man ji kazkodel is visu kalbu pati juokingiausia.

        Kiek suprantu, cia lyg ir man adresuota zinute, tik nesupratau as jos kreipinio.
        O kas liecia kalba, as gal siek tiek ir suprantu ja, bet man asmeniskai juokinga tame nieko nera, kaip ir lietuviu ar kita kokia kalba.
        O siaip kad tau juokinga, manes tai nestebina, siame gyvenime maciau ivairiu zmoniu, vieniems is ju uztekdavo rankos pirsta parodyti, o jie juokdavosi iki asaru...

        Comment


          @auskariuk: man juokinga, tau nejuokinga, tai kokios problemos? Is rankos pirstu as nesijuokiu.

          Comment


            Parašė Edd
            @auskariuk: man juokinga, tau nejuokinga, tai kokios problemos? Is rankos pirstu as nesijuokiu.
            Prie ko cia tas auskariukas? Ar Auskariukas = Cursor?
            Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

            Comment


              Šiaip nelabai
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                na man susidare ispudis kad taip nebent mantas mato slaptus duomenis kazkokius
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  Man taip pat susidare toks ispudis.
                  Auskariukas = Cursor ar ne - kiekvienas gali tureti savo nuomone, nes niekas 100% tiksliai pasakyti negali isskyrus ji pati, taciau tai nereiskia, kad siam tipui nepatinka auskariuko vardas, net jei jis ir nera auskariukas.

                  Beje, visai nesvarbu ar auskariukas = cursor, nes tai nieko nekeicia.

                  Comment


                    Parašė Edd
                    @auskariuk: man juokinga, tau nejuokinga, tai kokios problemos? Is rankos pirstu as nesijuokiu.

                    Gali juoktis, is kojos pirsto, jei tau juokinga

                    Comment


                      Parašė Draugelis
                      Prie ko cia tas auskariukas? Ar Auskariukas = Cursor?

                      Va cia ir man paciam, kazkokia mistika

                      Comment


                        Parašė Edd
                        Man taip pat susidare toks ispudis.
                        Auskariukas = Cursor ar ne - kiekvienas gali tureti savo nuomone, nes niekas 100% tiksliai pasakyti negali isskyrus ji pati, taciau tai nereiskia, kad siam tipui nepatinka auskariuko vardas, net jei jis ir nera auskariukas.

                        Beje, visai nesvarbu ar auskariukas = cursor, nes tai nieko nekeicia.

                        O jei kojos pirstai, mazai prajuokino, dar tau siek tiek "juoku"

                        jesteś pieprzony duren

                        Comment


                          @auskariuk: zinojau, kad moki lenku kalba, o koju pirstai taip pat nejuokina. Siaip man malonu, kad dedi daug pastangu vien tik tam, kad mane prajuokintum. Duosiu patarima: tu mane prajuokini daug labiau tada kai stengiesi buti naturalus ir kalbeti rimtai.

                          Comment


                            Parašė Edd
                            @auskariuk: zinojau, kad moki lenku kalba, o koju pirstai taip pat nejuokina. Siaip man malonu, kad dedi daug pastangu vien tik tam, kad mane prajuokintum. Duosiu patarima: tu mane prajuokini daug labiau tada kai stengiesi buti naturalus ir kalbeti rimtai.

                            Patarimus pasilaikyk tu sau, as tau ne medikas ir nepadesiu, ir juokis tu, ten kur tau juokinga Edd

                            Comment


                              Antradienį AB „Mažeikių naftos“ pirkimo-pardavimo procesu susirūpinęs Lietuvos krikščionių demokratų (LKD) jaunimas prie Vyriausybės iškilmingai pasitiko „privatizuoti pusę Lietuvos“ susiruošusius „generolą Čiūkčianovą“ ir „stambaus koncerno direktorių Naftianovą“.

                              Iš juodos „Volgos“ išlipę „Naftianovas“ ir „Čiūkčianovas“ buvo apipilti „prestižinio bendrabučio administratorės Kristjanovos“ ir jos „draugės Liudmilos“ bučiniais ir gėlėmis.

                              Reklama

                              „Pirksime Gedimino bokštasas, Trakų pilisas ir Katedros aikštė. Naftą pirksime, viską gerai suorganizavo ponia Kristjanova“, - Lietuvą dalijosi „Naftianovas“.

                              „Nesitikėjau, šalis pasikeitė, gerai, kad mūsų draugas Naftianovas viską pirks. Dabar draugausime“, - rusiškai kalbą rėžė „generolas Čiūkčianovas“.

                              Milicininkų uniformomis apsirengusių jaunuolių „nuo kamerų slepiami“ ir saugomi „Čiūkčianovas su Naftianovu“ patraukė Vyriausybėn, kur suneramino pro duris žiūrintį apsauginį. Jis liepė už tautų draugystę dėkojančią „pagyrimo gromatą“ nešti į priėmimo biurą dešiniajame Vyriausybės pastato sparne.

                              „Delegacijos iš Rusijos“ prie Vyriausybės laukianti „Volga“ taip pat nepraslydo pro Vyriausybės sargų akis. Šalia budėjęs policininkas liepė ją pastatyti kitoje vietoje.

                              „Šitos vietos rezervuotos. Jeigu ant „Volgos“ bent raudonos vėliavėlės nebūtų, gal nekreipčiau dėmesio“, - pečiais gūžtelėjo policininkas.

                              „Neatsitiktinai pasirinkome tokią formą. Kaip žinote, praėjusią savaitė Seimas svarstė Sovietų sąjungos simbolikos uždraudimą. Į tai buvo pasižiūrėta taip, kad žmonės gali turėti laisvę nešioti šitą simboliką. Kitas dalykas: mus neramina valdžios ciniškumas, kai atvirai yra proteguojamos tam tikros bendrovės privatizuojant energetinę pramonę, susisaistant su rusišku kapitalu“, - žurnalistams apie akcijos idėją pasakojo LKD Jaunimo sekcijos pirmininkas Mindaugas Lingė.

                              „Pagyrimo gromatą“ įteikę „generolas Čiūkčianovas“ ir „direktorius Naftianovas“ nuo Vyriausybės išvyko „tęsti vizito Lietuvoje“.
                              Kelios nuotraukos:








                              http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...lbumID=7682184

                              Comment


                                kaip bubutes uzdirba...
                                vidas.bucinskas.lt/daily

                                Comment


                                  :geles:

                                  Comment


                                    man patinka tokios akcijos

                                    Comment


                                      http://www.aktv.lt/~reload/primesk.html
                                      Westside is the best ! :jura:

                                      Comment


                                        -Kas nuvykęs į Lietuvą gali prašvilpti 30.000.000 dolerių per 20 minučių?
                                        -Rusų naikintuvo pilotas.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Hehe...

                                          Kalbant apie anekdotus:

                                          Romanas Abramovičius atvažiavęs į Londoną įsitikino, kad tai - labai brangus miestas....




                                          Jis negalėjo jo nusipirkti!
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X