Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Aš maniau, kad jus tik Žalgiris domina
    Prie krepšinio reikalingi tam tikri atributai, kaip merginos ir alus

    O vienos Akelos visiems pasidalint neužtenka
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Va va, išlindo tikrasis kauniečių veidas Merginos jiem tik atributas, kaip kažkoks alus. Žemai puolėt

      Comment


        Parašė rat Rodyti pranešimą
        Va va, išlindo tikrasis kauniečių veidas Merginos jiem tik atributas, kaip kažkoks alus. Žemai puolėt
        Kiekvienas tegul pats nusprendžia koks tas mūsų veidas. Kiekvienas humorą skirtingai priima Norėjau pridėt komentarą dėl to, bet man prieš save teisintis nereikia, o jūs galit interpretuot viską savaip Bet už tą garbę, kad mano vieno pasisakymas kažkaip nulemia visų kauniečių įvaizdį, lieku dėkingas, savęs iki viso miesto niekada nesureikšminau
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė rat Rodyti pranešimą
          Gerbiamoji Irma, baikite flirtuot su tais kavianskais, kiek jau galima
          Tikrai? Aš net nepastebėjau, matyt, kauniečiai dėmesingesni... Nepyk
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            šie ratai labai populiarūs Kaune švenčiant bernvakarius

            Comment


              http://www.damarisweb.com/ labai originali imone

              Comment


                /\

                Artai, na ir kas ten originalaus. Kaip supratau ten pervežimų įmonė.
                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  http://www.youtube.com/watch?v=9KEkPhdpUN4
                  vartininkas iškrypėlis...

                  Comment


                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                    Gerbiamoji Irma, baikite flirtuot su tais kavianskais, kiek jau galima
                    Turbūt ji nemoka lenkų kalbos, todėl bendrauja tik su lietuviais...

                    Comment


                      Papasakosiu, kaip išmokti geografiją neišeinant iš namų. Rūbų spinta - tai
                      Kinija. Nesvarbu, kas parašyta - Hugo Boss, Cavalli, Gucci -
                      viskas yra Kinija. Spintos antresolės - Mongolija. Niekas nežino, kas ten
                      sukrauta, kur sukrauta ir, apskritai, nesupranta, kas ten vyksta.
                      Virtuvė - tai Artimieji Rytai. Ten šnypščia dujos, žvanga peiliai, taškosi
                      faršas ir teka ašaros. O viskam vadovauja diktatorius su
                      chalatu. Šaldytuvas yra Europos Sąjunga. Tik pažiurėk, kiek ten visokių
                      gėrybių, tvarkingai sudėliotų į lentynėles, žėri šviesoje.
                      Močiutės kambarys yra JAV. Va, sėdi vadovas. Nors jau ir nelabai supranta,
                      kas vyksta, bet vis tiek viskam vadovauja. Ir jei tik kas
                      nors pabandys be močiutės žinios lįsti į Artimuosius Rytus, karo neišvengs.
                      Palėpė yra Egiptas. Ten sukrautos piramidės visokių
                      senienų. Televizorius yra Ukraina. Kas turi valdymo pultelį, tas ir
                      įjungia. Ir programos keičiasi po kiekvieno pultelio spustelėjimo.
                      Plaktukas yra Liuksemburgas. Tarp kitko, kur jis apskritai yra? Dujų
                      čiaupas rūsyje - Rusija. Jį sukinėja girtas kiemsargis. Nori - užsuka,
                      gauna pinigų buteliui - atsuka. Ir nieko jam nepaaiškinsi. O garažas yra
                      Paryžius. Viduryje stovi toks metalinis gargaras, po kuriuo
                      galėtum praleisti visą gyvenimą. Tu pats esi Lietuva. Rengiesi rūbais iš
                      Kinijos, šypsaisi ir bijai erzinti JAV, pavalgyti lendi į Europos
                      Sąjungą, žiūri, kokia programa dabar Ukrainoje ir svajoji, kada galėsi
                      nuvykti į Paryžių.
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Turbūt ji nemoka lenkų kalbos, todėl bendrauja tik su lietuviais...
                        Nu tu matai, kaip mums su tavim nepasisekė

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Papasakosiu, kaip išmokti geografiją neišeinant iš namų. Rūbų spinta - tai
                          Kinija. Nesvarbu, kas parašyta - Hugo Boss, Cavalli, Gucci -
                          viskas yra Kinija. Spintos antresolės - Mongolija. Niekas nežino, kas ten
                          sukrauta, kur sukrauta ir, apskritai, nesupranta, kas ten vyksta.
                          Virtuvė - tai Artimieji Rytai. Ten šnypščia dujos, žvanga peiliai, taškosi
                          faršas ir teka ašaros. O viskam vadovauja diktatorius su
                          chalatu. Šaldytuvas yra Europos Sąjunga. Tik pažiurėk, kiek ten visokių
                          gėrybių, tvarkingai sudėliotų į lentynėles, žėri šviesoje.
                          Močiutės kambarys yra JAV. Va, sėdi vadovas. Nors jau ir nelabai supranta,
                          kas vyksta, bet vis tiek viskam vadovauja. Ir jei tik kas
                          nors pabandys be močiutės žinios lįsti į Artimuosius Rytus, karo neišvengs.
                          Palėpė yra Egiptas. Ten sukrautos piramidės visokių
                          senienų. Televizorius yra Ukraina. Kas turi valdymo pultelį, tas ir
                          įjungia. Ir programos keičiasi po kiekvieno pultelio spustelėjimo.
                          Plaktukas yra Liuksemburgas. Tarp kitko, kur jis apskritai yra? Dujų
                          čiaupas rūsyje - Rusija. Jį sukinėja girtas kiemsargis. Nori - užsuka,
                          gauna pinigų buteliui - atsuka. Ir nieko jam nepaaiškinsi. O garažas yra
                          Paryžius. Viduryje stovi toks metalinis gargaras, po kuriuo
                          galėtum praleisti visą gyvenimą. Tu pats esi Lietuva. Rengiesi rūbais iš
                          Kinijos, šypsaisi ir bijai erzinti JAV, pavalgyti lendi į Europos
                          Sąjungą, žiūri, kokia programa dabar Ukrainoje ir svajoji, kada galėsi
                          nuvykti į Paryžių.
                          Geras

                          Comment




                            Neišgalvoti paaiškinimai, kuriuos vairuotojai pateikė draudimo bendrovėms informuodami apie įvykį:

                            • Grįždamas namo aš supainiojau namus ir atsitrenkiau į medį, kurio neturiu.

                            • Kitas automobilis atsitrenkė į manąjį be išankstinio perspėjimo apie savo ketinimus.

                            • Maniau, kad šoninių durelių langas atidarytas, bet, iškišus pro jį galvą paaiškėjo, kad jis buvo uždarytas.

                            • Vyrukas buvo per visą kelią. Turėjau keletą kartų pasukti į šoną, kol į jį atsitrenkiau.

                            • Bandydamas užmušti musę aš atsitrenkiau į telegrafo stulpą.

                            • Buvau vairavęs jau 40 metų, kai užmigau prie vairo ir patekau į autoavariją.

                            • Aš pradėjau stabdyti, bet eismas buvo lėtesnis nei maniau.

                            • Aš maniau, kad po vidurnakčio greičio apribojimas negalioja.

                            • Aš žinojau, kad šuo laiko automobilį savo nuosavybe, bet tikrai nebūčiau leidęs jam vairuoti, jei manyčiau esant bent menkiausią riziką.

                            • Langas išdaužtas. Priežastis nežinoma. Tikriausiai vudu.

                            • Automobilis, važiavęs priešakyje, partrenkė pėstįjį, bet jis pašoko aukštyn, taigi aš jį vėl partrenkiau.

                            • Telegrafo stulpas sparčiai artėjo. Aš stengiausi pasukti jam iš kelio, bet jis tuo tarpu rėžėsi į mano automobilio priekį.

                            • Pėstysis atsitrenkė į mane ir palindo po mano automobiliu.

                            • Sunkvežimis atbulas įvažiavo per galinį stiklą į mano žmonos veidą.

                            • Aš buvau apsipirkti augalų parduotuvėje. Artėjant prie sankryžos, man prieš akis iššoko gyvatvorė, kuri užstojo vaizdą, ir aš, nepastebėjęs kito automobilio, į jį atsitrenkiau.

                            • Aš vykau pas savo gydytoją dėl užpakalinės dalies sutrikimų, kai mano universalioji jungtis neatlaikė ir todėl įvyko nelaimė.

                            • Man priartėjus prie sankryžos, toje vietoje, kur niekuomet jo nebuvo, staiga atsirado ženklas, liepiantis sustoti. Aš nesugebėjau sustoti laiku, todėl negalėjau išvengti avarijos.

                            • Mano automobilis buvo parkuojamas legaliai, kai jis atsitrenkė į kitą transporto priemonę.

                            • Nematomas automobilis atsirado iš niekur, trenkėsi į mano automobilį ir išnyko.

                            • Aš pasakiau policijai, kad esu nesužeistas, bet nusiėmęs kepurę pastebėjau, kad praskelta mano kaukolė.

                            • Aš buvau tikras, kad senis niekada nepereis į kitą kelio pusę, kai jį numušiau.

                            • Pėstysis nesusigaudė, į kurią pusę eiti, taigi aš jį pervažiavau.

                            • Aš pamačiau lėtai judantį liūdno veido džentelmeną, atšokantį nuo mano automobilio kapoto.

                            • Netiesioginė avarijos priežastis buvo mažas žmogelis mažame automobilyje didele burna.

                            • Automobiliui nulėkus nuo kelio aš buvau iš jo išsviestas. Vėliau mane griovyje atsitiktinai surado paklydusios karvės.
                            Paskutinis taisė Irma; 2007.08.03, 22:55.
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              http://www.youtube.com/watch?v=9KEkPhdpUN4
                              vartininkas iškrypėlis...
                              Na čia gal žmogus taip išreiškia savo džiaugsmą, kad išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio.
                              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                              Comment


                                Parašė Apollo Rodyti pranešimą
                                Na čia gal žmogus taip išreiškia savo džiaugsmą, kad išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio.
                                Ne, jei atidžiai žiūrėsi, prie jo galvos šiek tiek prisilietė kito futbolisto koja, o jis tą galvą paskui susiėmęs laikė, negi nežinojai, kad jie kartais vaidina?
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  http://www.youtube.com/watch?v=ArCHKgDan0E

                                  Žmonės, kurie apalpsta netinkamiausiu laiku, netinkamiausioje vietoje.
                                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                  Comment


                                    Periodine interneto elementu sistema:
                                    http://www.wellingtongrey.net/miscel...-internet.html
                                    darbas lietuvoje.lt

                                    Comment


                                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                      Močiutės kambarys yra JAV. Va, sėdi vadovas. Nors jau ir nelabai supranta,
                                      kas vyksta, bet vis tiek viskam vadovauja. Ir jei tik kas
                                      nors pabandys be močiutės žinios lįsti į Artimuosius Rytus, karo neišvengs.

                                      Televizorius yra Ukraina. Kas turi valdymo pultelį, tas ir
                                      įjungia. Ir programos keičiasi po kiekvieno pultelio spustelėjimo.

                                      Dujų
                                      čiaupas rūsyje - Rusija. Jį sukinėja girtas kiemsargis. Nori - užsuka,
                                      gauna pinigų buteliui - atsuka. Ir nieko jam nepaaiškinsi.
                                      Geriausios ištraukos
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        http://www.youtube.com/watch?v=97CXaDIPYTg

                                        Nors kiek žinantiems apie NBA
                                        Paskutinis taisė Boružėlė; 2007.08.07, 00:01.

                                        Comment


                                          Taip, sūneli, pas kiekvieną jie panašūs...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X