Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Palaikau kaunaz ir daktarą. Tikrs vyrs kap duotų su beizbolke galvon uzh tuokius izdievuonus.
    puikiai tinki i ta pacia kompanija su tais 2 is to video.... man gailas taves nors tu ir tik prie kompo sedi, tikrai kas belieka tokiems vargsiukams daryt isskyrus atsigriebt uz savo memiskuma ir kompleksus tokiais juokeliais

    Comment


      Taigi aš ne mėmė, aš tikrs vyrs, nes aš jumi su daktaru 120% pritariu. Beizbuolkė yr gers įnagis.

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Taigi aš ne mėmė, aš tikrs vyrs, nes aš jumi su daktaru 120% pritariu. Beizbuolkė yr gers įnagis.
        su lazda gali gintis kai pries kelis, o tokius is vis net gaila pasidarytu must turbut, nes ir taip jau turi psichologine trauma nuo vaikystes

        Comment


          kas sakė, kad metalas nelinksma muzika?
          http://www.youtube.com/watch?v=r7oCDbDebDA

          Comment


            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
            tokius is vis net gaila pasidarytu must turbut, nes ir taip jau turi psichologine trauma nuo vaikystes
            Kap yr kalbėta - beizbuolkė yr gers įnagis, mąčija nuo visuokių psichaluoginių traumų.

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Kap yr kalbėta - beizbuolkė yr gers įnagis, mąčija nuo visuokių psichaluoginių traumų.
              tai kaip tik kai ir taip kompleksuoti vaikai yra, tai tokius nuskriaudus is vis jie butu sugniuzdyti psichologiskai.... is namu nebeiseitu, net i ta savo Zemyno gimnazija bijotu eit

              Comment


                kaunaz, is esmes tau pritariu. Is mano asmeninio kuklaus poziurio tasko, tikri bachurai prie chebros taip nesielgia, kaip tie jaunuoliai. Uz tokius dalykus juos reiktu pagaidinti ir atidubasinti gerai su beizbolo lazda.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  kaunaz, is esmes tau pritariu. Is mano asmeninio kuklaus poziurio tasko, tikri bachurai prie chebros taip nesielgia, kaip tie jaunuoliai. Uz tokius dalykus juos reiktu pagaidinti ir atidubasinti gerai su beizbolo lazda.
                  tau geriau zinot

                  Comment


                    Nelabai supratau, ką tie jaunuoliai norėjo parodyti. Nenuostabu - vilniečiai - pažiūrėjus į savivaldybių rinkimų rezultatus, nelabai sunku spręst apie jų auklėjimo kokybę

                    Gal reikia ir man sukurti panašų filmuką, pavadinčiau "vilniečiai atvažiavo į Londoną" - galėčiau vaidinti vilnieti einantį link ambasados su rinkimo lapeliu, ant kurio parašyta "UŽ TVARKĄ IR TEISINGUMĄ"
                    Paskutinis taisė blitz; 2007.02.27, 23:49.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                      Nelabai supratau, ką tie jaunuoliai norėjo parodyti. Nenuostabu - vilniečiai - pažiūrėjus į savivaldybių rinkimų rezultatus, nelabai sunku spręst apie jų auklėjimo kokybę
                      Tai mes visi pritariam ir ne karto sakėm, kad auklėjimo kokybę galima pagerinti panaudojus beisbolo lazdą.

                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                      Gal reikia ir man sukurti panašų filmuką, pavadinčiau "vilniečiai atvažiavo į Londoną" - galėčiau vaidinti vilnieti einantį link ambasados su rinkimo lapeliu, ant kurio parašyta "UŽ TVARKĄ IR TEISINGUMĄ"
                      Tau kaip tikram londoniečiui reiktų labai geros vaidybos tokiam dalykui, priešingu atveju žmonės sunkiai patikės.

                      Comment


                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Tai mes visi pritariam ir ne karto sakėm, kad auklėjimo kokybę galima pagerinti panaudojus beisbolo lazdą.
                        Arba tiesiog senas, geras, kaunietiškas, dešinys auklėjimas (žr. rinkimų rezultatai). Nors gal veikia ir toks - negyvenau Vilniuje - nežinau, nors sprendžiant pagal tą video, tai veikia jis nekaip.

                        Tau kaip tikram londoniečiui reiktų labai geros vaidybos tokiam dalykui, priešingu atveju žmonės sunkiai patikės.
                        Jo, lygiai taip pat, kaip sunku patikėt, kad tie jaunuoliai kauniečiai Kas patikės, kad žmonės su tokia eisena, petnešom ir kelnėm yra iš Kauno - čia juk Vilniaus stilius.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Arba tiesiog senas, geras, kaunietiškas, dešinys auklėjimas (žr. rinkimų rezultatai). Nors gal veikia ir toks - negyvenau Vilniuje - nežinau, nors sprendžiant pagal tą video, tai veikia jis nekaip.
                          Tai vat tame ir yra reikalas, kad auklėjimas beizbolo lazda Vilniuje nėra populiarus ir malonu, kad kai kurie šio forumo nariai kauniečiai panoro būti mokytojais, populiarinančiais šį būdą. Dėl rinkimų rezultatų, atrodo, kad ir Kaune tas vyriškas auklėjimas ne visada padeda (trečia vieta - libdemai, jei būtų kandidatavęs pats Paksas tame mieste, rezultatai jo naudai neabejotinai būtų dar geresni).
                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Jo, lygiai taip pat, kaip sunku patikėt, kad tie jaunuoliai kauniečiai Kas patikės, kad žmonės su tokia eisena, petnešom ir kelnėm yra iš Kauno - čia juk Vilniaus stilius.
                          Teisybė, ten ne treningai.

                          Comment


                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            http://www.youtube.com/watch?v=e_oYiMNEOAU&NR
                            kompleksuoti suzalotos psichikos apgailetini Vilniaus jaunuoliai... bet gal tokiu nera labai daug
                            Labai nesuzalotos psichikos ir neapgailetinas pacio komentaras po tuo vaizdeliu Youtube

                            Comment


                              Tinka į šiaip linksma.

                              Pakalbėkim apie situaciją rimčiau. Tikrai nemanau, kad tie moksleiviai gražiai pasielgė ir jų neteisinu, tačiau daktaro/kaunaz reakcija į tai dar juokingesnė.

                              Comment


                                Kam isvis kreipt demesi i kazkokius kvailelius su petnesom, kurie neturi ka veikt
                                Nors turbut remiantis elementaria logika - jei jie kalbejo apie kauna , o tu esi kaunietiz, tai reiskia jei tiesiogiai is taves pasityciojo (jokiu budu ne is saves) ir tas reikalauja bausmes. Idomu, kas pas toki daktara poto nores eit gydytis?

                                Comment


                                  aš negaliu, tokių prototipų bachūrais tikrai nelaikau. vaikais - iš dalies... taip rankos niežtėt pradeda, kai apie tokius pagalvoji ir eddai, niekada gyvenime neimčiau lazdos į rankas, be to kaune, kaip žinai, ne lazdos populiarios... todėl ir ta šiaulietiška ar panevežietiška tarmė čia irgi visai ne į temą.
                                  o šiaip tai paskui ir priauga karta degradų visokių, kai mokyklose ne mokosi, o kauniečius vaidint bando... likimo aukos. dar patiko man komentaras po tuo klipu vieno prototipo - nevažiuoju aš į tą "degalinę". vadinasi taip žmogus bijo, kad prie jūros (jeigu išvis ten įstengia nuvažiuot) važiuoja pro panevėžį ir šiaulius
                                  Paskutinis taisė daktaras; 2007.02.28, 08:55.

                                  Comment


                                    nesuprantu, del ko cia kas isizeide.
                                    ka jau ir paissidirbineti jau negalima? jeigu cia kazkas taip isizeidzia, bijo is saves pasijuokti, tai tik tai asmenybes ribotuma parodo
                                    o del smurto, tai vienareiksmiskai-niekas neturi teises nieko mokyti, cia tikrai issigimimas.
                                    gaila, kad dar kazkas vadovaujasi tokiom juokingom vyriskumo sampratom. ... bachurais nelaiko, eikt tu sau, butent del tokio poziurio lietuvoje ryski vyru krize, kadangi pasikeite salygos ir fizine jega nera esminis vyro pozymis. Taciau kam truksta to vyriskumo, tai bando kompensuoti primityviais budais, dirbtinai pabrezdami neva vyriskuma. is cia atsiranda seimos nariu musimas, kitaip besielgianciu musimas.
                                    isizeide, cai tikrai patologinis izeidimo supratimas, tokie pseudo vyrai izeidimu supranta ir kitoki zvilgsni
                                    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                    Comment


                                      /\ prie ko čia šeimos narių mušimas šiuo atveju, tai aš net neįsivaizduoju. tas "pašiepinėjimas" jau įgrisęs iki gyvo kaulo, kodėl kauniečiai nekuria tokių nesamoningų klipų?

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ prie ko čia šeimos narių mušimas šiuo atveju, tai aš net neįsivaizduoju. tas "pašiepinėjimas" jau įgrisęs iki gyvo kaulo, kodėl kauniečiai nekuria tokių nesamoningų klipų?
                                        seimos nariu musimas- tai "bachuriskos" sampratos rezultatas, kai yra vyriska naudoti agresija pries pvz situos vaikinus (nes juk tu ne boba, turi reaguoti, kai "izeidzia" ), tai ilgainiui bus vyriska naudoti smurta pries vaikus.
                                        Pvz,jei moteris gauna didesni atlygi, tai toks nepilnavertiskas vyras ilgainiui pasamoningai prades zeminti, musti moteri taip kompensuojant savo tariama nevyriskuma
                                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                        Comment


                                          šiaip gal ir teisingi tie tave išvedžiojimai kažkuria prasme, bet man jie visai netinka

                                          Comment

                                          Working...
                                          X