Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pavadinimas: Kozel Cerny (Kozel Dark)
    Gamykla: Velckopopovicky (SABMiller)
    Stiprumas: 3,8%
    Rūšis: Dunkel

    Čekijoje ši alaus rūšis septyniskart gavo „Dark Beer of the Year“ apdovanojimą.



    Geriausias geriant kurioj nors Prahos senamiesčio aludėje ar kavinės lauko terasoje
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Gal kas ragavo šito alaus?
      Man asmeniškai, išvaizda 10, o vidus, kaip Mantas sakė apie A. Le Coq, blankus. Nėra prastas, bet manau kokybė neatitinka kainos.

      Parašė 99 Rodyti pranešimą
      Pavadinimas: Kozel Cerny (Kozel Dark)
      Gamykla: Velckopopovicky (SABMiller)
      Stiprumas: 3,8%
      Rūšis: Dunkel

      Čekijoje ši alaus rūšis septyniskart gavo „Dark Beer of the Year“ apdovanojimą.

      Geriausias geriant kurioj nors Prahos senamiesčio aludėje ar kavinės lauko terasoje
      Nebandžiau gerti Prahoj, bet tikrai skanus ir importuojamas. Kiek girdėjau atsiliepimų, tai Čekijos baruose skanesnis.
      P.

      Comment


        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        Šito neragavau, bet butelio išvaizda priminė estišką A le Coq Special, kurio skonis gana blankus.


        Totalus plagijatas B)

        O šiaip Kozel tikrai geras alus.

        Mano mėgstamiausias


        Nors uk niekad negyvenau, tačiau šita alų iš karto pamėgau kai paragavau ir visada perku jei jo būna.

        Lietuviško skanaus alaus, ko gero ir nėra. Gal biržų alus ar kauno (mažųjų daryklų) yra neblogas, nesu ragavęs pastaruoju metu, bet tas pats svyturys tai masems skirtas daugu daugiausiai vidutinis alus. Aisku kai nera pasirinkimo ir su kuo lyginti tai greit priprantama ir prie prasto-vidutinisko produkto...
        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

        Comment


          Parašė keen Rodyti pranešimą

          Totalus plagijatas B)
          Na, nuo savų plagijuot nėra reikalo

          http://www.ragutis.lt/main.php/id/109/lang/1
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Na, nuo savų plagijuot nėra reikalo

            http://www.ragutis.lt/main.php/id/109/lang/1
            Matai, kaip tie estai visur prasisukę...
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              Parašė keen Rodyti pranešimą
              Matai, kaip tie estai visur prasisukę...
              Olvi yra suomių bendrovė
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                Pavadinimas: Kozel Cerny (Kozel Dark)
                Gamykla: Velckopopovicky (SABMiller)
                Stiprumas: 3,8%
                Rūšis: Dunkel

                Čekijoje ši alaus rūšis septyniskart gavo „Dark Beer of the Year“ apdovanojimą.



                Geriausias geriant kurioj nors Prahos senamiesčio aludėje ar kavinės lauko terasoje
                Geras alus, buvo kažkada draugė iš Čekijos parvežus... Kažkada ir IKI užmatęs buvau.
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                  Geras alus, buvo kažkada draugė iš Čekijos parvežus... Kažkada ir IKI užmatęs buvau.
                  Kaune Hyper Maximoj tik matau - kas kart nusiperku jei toj parduotuvėj apsipirkinėju

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Ragavau per jo pristatymą, išorė puiki, bet ir vidus tikrai neblogas, net draugelis klaipėdietis, prisiekęs "Švyturio" gerbėjas, pripažino, kad tikrai geras.

                    Comment


                      Čekiškas alus šiaip yra beveik visada neblogas

                      Šiuo metu mano perkamiausias yra Zlatopramen tamsusis. Prie to nemažai prisideda dar ir tai, kad jo galiu visada nusipirkt vos už poros žingsnių esančioje krautuvėlėje

                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                        Čekiškas alus šiaip yra beveik visada neblogas

                        Šiuo metu mano perkamiausias yra Zlatopramen tamsusis. Prie to nemažai prisideda dar ir tai, kad jo galiu visada nusipirkt vos už poros žingsnių esančioje krautuvėlėje
                        Tikrai geras, kai ragavau. Tik va Lietuvoje užmatyti neteko
                        P.

                        Comment


                          Ar žinote, kad Kauno senamiesčio bare "Baracuda" yra pilstomo ŠVIESAUS Budweiser alaus, kuris žymiai skanesnis už tamsų, pilstoma Italia bare Laisvės alėjoje?

                          Comment


                            /\
                            Aną savaitgalį smagiai užragavom jo lauko kavinukėje priešais "Latino" barą Vilniaus g.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Parašė keen Rodyti pranešimą


                              Mano mėgstamiausias


                              Nors uk niekad negyvenau, tačiau šita alų iš karto pamėgau kai paragavau ir visada perku jei jo būna.
                              Turėjai omeny Airijoje ? Šis alus airių. Beje pub'uose jis skaniausias

                              Comment


                                Guiness'o ragavau tik karta (ko gero, ir paskutini)

                                O siandien ant mano "stalo" stai kas:



                                ir


                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Guiness'o ragavau tik karta (ko gero, ir paskutini)


                                  Tikiuosi ne iš "skarbonkės" ?

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Tikiuosi ne iš "skarbonkės" ?
                                    Pub'e is ciaupo

                                    Ko gero, tai skonio dalykas. Man labiausiai patinka stipru apyniu aromata turintis sviesusis alus (kaip Pilsner Urquell ar Budvar).

                                    Comment


                                      he he tyskie geras daiktas, siaip Zyviecas ar kaip ten ji dar labai neblogas
                                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                                      Comment


                                        Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                        he he tyskie geras daiktas, siaip Zyviecas ar kaip ten ji dar labai neblogas
                                        Taip, man Zywiec patinka labiau, nors Tyskie paprastai buna pigesnis. Kaip bebutu, abu neblogi.

                                        Comment


                                          Šitaip latviai gesina gaisrus alumi:
                                          ___________
                                          pirmas coworking'o centras Lietuvoje - Hub Vilnius

                                          Comment

                                          Working...
                                          X