Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Norisi daugiau..?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Norisi daugiau..?

    Be ko negalite gyvent? Be kavos, be arbatos, be šokolado, saldainių, televizoriaus, telefono ir sms, knygų, laiškų, laikraščių, sekso, kompiuterinių žaidimų, gėlių, savo vaikino/merginos? Įdomi nuomonė.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    #2
    Be interneto ir telefono, nes be jų jaučiuosi atskirtas nuo pasaulio

    Comment


      #3
      Ilgas niekam neidomus sąrašas būtu Tai nežadu vardinti O poreikiai šiaip yra atspindimi Maslow poreikių piramidėje , tai kaip ir nėra prasmės čia daug apie tai diskutuoti

      Tai ką galima įvardinti , kaip "negalėčiau be to gyvent " yra pačioje piramidės apačioje ir kilant į viršų poreikių būtinumas mažėja

      Paskutinis taisė Ežiukas; 2007.01.13, 15:38.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        O aš negaliu gyvent be žmonių ir bendravimo su jais. Bet labiau vertinu bendravimą akis į akį ar bent jau bendravimu kalbant telefonu (ne sms).Tačiau kaip bebūtų, kompiuteris ir telefonas tėra daiktai, sukurti žmogaus patogumui, o ne tam, kad jie pakeistų žmogaus gyvenimo būdą. Nepamirškite, kad gerą nuotaiką garantuoja ne tv, pc ir tel, o bendravimas gyvai su žmonėmis Ak, beje, negaliu gyvent dar ir be saldumynų dienos dozė man garantuoja puikią dieną
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          #5
          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
          Ilgas niekam neidomus sąrašas būtu Tai nežadu vardinti O poreikiai šiaip yra atspindimi Maslow poreikių piramidėje , tai kaip ir nėra prasmės čia daug apie tai diskutuoti

          Tai ką galima įvardinti , kaip "negalėčiau be to gyvent " yra pačioje piramidės apačioje ir kilant į viršų poreikių būtinumas mažėja


          Nerodo man tos tavo piramidės
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Nerodo man tos tavo piramidės
            Pabandyk dabar

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Čia turbūt piramidė, pagal kurią gyvenant, žmogaus gyvenimas būtų idealus
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                #8
                Be visu kasdieniniu ir esminiu poreikiu (interneto, sokolado, alaus, maisto etc.) yra tai, be ko visas gyvenimas netektu prasmes - keliavimas. Pasaulyje yra apie 200 saliu, is kuriu kol kas maciau tik 11 ar 12, todel kulturinis pazinimas yra turbut svarbiausias mano viso gyvenimo tikslas. Svarbiausia tai, kad pleciantis akiraciui ir paragavus kitu kulturu smalsumas ir poreikis tyrineti tik stipreja. Dabar net neisivaizduoju, kaip galeciau isgyventi bent karta per metus nenukeliaves i kokia "tolima ir egzotiska" sali (Azija, Amerika, Afrika etc.).

                Comment


                  #9
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Be visu kasdieniniu ir esminiu poreikiu (interneto, sokolado, alaus, maisto etc.) yra tai, be ko visas gyvenimas netektu prasmes - keliavimas. Pasaulyje yra apie 200 saliu, is kuriu kol kas maciau tik 11 ar 12, todel kulturinis pazinimas yra turbut svarbiausias mano viso gyvenimo tikslas. Svarbiausia tai, kad pleciantis akiraciui ir paragavus kitu kulturu smalsumas ir poreikis tyrineti tik stipreja. Dabar net neisivaizduoju, kaip galeciau isgyventi bent karta per metus nenukeliaves i kokia "tolima ir egzotiska" sali (Azija, Amerika, Afrika etc.).
                  Vadinas užsikrėtei keliautojų liga
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #10
                    Aisku negaleciau gyventi be Maslow piramides apacioje parodytu dalyku, taip pat be draugu, interneto ir "hands up trance" muzikos
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      #11
                      Man irgi esminis poreikis - keliavimas Ypač - kalnai. Šiais metais ko gero kopsiu į Monblaną, arba žygis Kaukaze ar Tian Šanyje, tikiuosi.

                      Comment


                        #12
                        Negalėčiau gyventi... Mm, be keletos žmonių, bendravimo.
                        Mokslo, patinka mokytis. Na pagal Moslow piramidę irgi galima man pritaikyti. Kelionės ir gamta taipogi svarbus dalykas mano gyvenime.

                        Comment


                          #13
                          Be kokio nors užsiėmimo arba be rankų.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Be galvos gyventi negalėčiau(visom prasmėm)
                            Ne viskas auksas kas auksu blizga

                            Comment


                              #15
                              Galbut galeciau be kaikuriu dalyku issiversti taciau gyvenimas taptu nemielas.. Muzika, fotografija, vienaratis (3 dienas nevazinejau, abstinencijos priepolis, galvoju reik lyst i lauka dabar per lietu pavazinet ). Kasdien daug laiku praleidziu prie kompiuterio, nes jis butinas fotografijai, muzikai, informacijos atnaujinimui, bendravimui. Negaleciau gyventi be didmiescio, man reikalingos mases zmoniu, visas tas bruzdesys.

                              Comment


                                #16
                                Aha, didmiestis ir man patinka, bet ne toks, kai eini gatve ir jauties kaip pilnam silkių kubile patinka miestas su optimaliu kiekiu gyventojų Bet patinka ir retsykiais atitrūkti nuo miesto - manau tai kiekvienam į naudą.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė specz Rodyti pranešimą
                                  Negaleciau gyventi be didmiescio, man reikalingos mases zmoniu, visas tas bruzdesys.
                                  Didmiestis? Negi Vilniuje gauni normalų "didmiesčio pojutį"?

                                  Comment


                                    #18
                                    Sanomiz, palyginus su tuo ka patyriau Romoje, Florencijoj, Barselonoje - tikrai ne. Taciau kaip visa gyvenima auges ir gyvenes Vilniuje - taip. Visgi tai tikras didmiestis Lietuvos mastu. Neisivaizduoju kaip tektu gyventi Rokiskyje kokiam ar Radviliskyje etc.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                      Didmiestis? Negi Vilniuje gauni normalų "didmiesčio pojutį"?
                                      Jei žmonių grūtys kad ir Akropolyje, tenkina, tai kodėl gi ne grūsčių yra net ir popietiniame Vandžiogalos autobuse
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė specz Rodyti pranešimą
                                        Sanomiz, palyginus su tuo ka patyriau Romoje, Florencijoj, Barselonoje - tikrai ne. Taciau kaip visa gyvenima auges ir gyvenes Vilniuje - taip. Visgi tai tikras didmiestis Lietuvos mastu. Neisivaizduoju kaip tektu gyventi Rokiskyje kokiam ar Radviliskyje etc.
                                        Smagu ir mažam miestelyje bent porą savaičių pagyvent... Tikrai smagu Po to labiausiai gaila atsisveikint su grynu oru ir bendraujančiais žmonėmis (toks įspūdis susidaro, nes vieni kitus pažįsta )
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X