Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Lietuvos vėliava

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė FM'as Rodyti pranešimą
    Aš tik parašiau ka galvos tie europiečiai kurie dar nežino kas yra lietuva.Airijoj apie 60% nežino apie lietuva nieko.Na jei mums nerūpi kaip galvoj europiečiai apie mus tai man ir gerai.dėl manes keiskit ta vėliava.
    Klausyk, CCCP veikėjau, jei 60% airių reaguos į istorinę Lietuvos vėliavą, taip kaip tu čia sukalbėjai, jie visi iki vieno man tokie patys juokingi kaip ir tu su šitais pasisakymais.

    Comment


      Parašė FM'as Rodyti pranešimą
      Aš tik parašiau ka galvos tie europiečiai kurie dar nežino kas yra lietuva.Airijoj apie 60% nežino apie lietuva nieko.Na jei mums nerūpi kaip galvoj europiečiai apie mus tai man ir gerai.dėl manes keiskit ta vėliava.
      Hmz leiskite paklausti ir is kur jus taip zinote ka europieciai galvos?Niekas apie sali nesprendzia is veliavos.
      Pvz Libijos veliava yra visa visa zalia bet vakarieciai tikrai negalvoja kad ten jie zole pastoviai ruko or smth.


      Parašė FM'as Rodyti pranešimą
      Nu visi tie istatymai veliavos mums reikia nusistovejimo kaip pvz Prancuzijoj jie jau turi senas tradicijas ir tai verčia gerbti ta šali.o Lietuvoj pakol kas nieko nera pastovaus.
      Man rods tau reik nusistovejimo

      Comment


        Parašė FM'as Rodyti pranešimą
        Aš tik parašiau ka galvos tie europiečiai kurie dar nežino kas yra lietuva.Airijoj apie 60% nežino apie lietuva nieko.Na jei mums nerūpi kaip galvoj europiečiai apie mus tai man ir gerai.dėl manes keiskit ta vėliava.
        Зфлушыл еф вгктф фмфефкф ыфмщ!

        Comment


          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
          Uzteks svaigt jozai eik pailsek

          -

          Pataisiau biskeli



          Kitas variantas butu raiteli juoda padaryt na bet cia jau jus darykit as tingiu
          Kam tokių blyškių spalvų pagrindą paėmei? Tikroji vėliava atrodo taip:

          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            O man abi vėliavos būtų gražios ir sukelia patriotinius jausmus. Neturiu pastovios nuomonės, bet esu kategoriškai prieš Vytį Trispalvėje ir dviejų vėliavų naudojimą. O kas dėl užsieniečių, tai nemanau, kad jiems Lietuva panaši į kokią Afrikos atsilikelę ir panašiai, o pamatę raudonąją pagalvos, kad esam komunistai. Nors manau, kad ir dabar ne kiekvienas amerikonas žino, kad Lietuva jau nebe SSRS narė

            Comment


              Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
              Nors manau, kad ir dabar ne kiekvienas amerikonas žino, kad Lietuva jau nebe SSRS narė
              tai gal nori pasakyti, kad ne kiekvienas amerikonas žino apie šaltąjį karą ir kuo viskas baigėsi?

              Comment


                Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                tai gal nori pasakyti, kad ne kiekvienas amerikonas žino apie šaltąjį karą ir kuo viskas baigėsi?
                Ne.

                Comment


                  Ta raudona netinka būti valstybine vėliava. Jinai labiau primena istorinę vėliavą. Valstybinės vėliavos yra žymiai paprastesnės. Mūsų trispalvės spalvinis derinys aiškiai nevykęs, bet dabar jau nepakeisi. Įdomu, kam kilo mintis ir kodėl dabar prabilti apie vėliavos pakeitimą?

                  Comment


                    Vadovaujantis kaikurių logika čia, tai galima pagalvoti, kad liutass yra karingų klajoklių gyvulių augintojų, komunistinės valstybės vadas (žr. avatarą).
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      Vadovaujantis kaikurių logika čia, tai galima pagalvoti, kad liutass yra karingų klajoklių gyvulių augintojų, komunistinės valstybės vadas (žr. avatarą).
                      Ne, čia yra ispanų toreodorų vėliava

                      Comment


                        "Pirmą kartą tai, kokia turėtų būti tautinė vėliava pačioje Lietuvoje, svarstyta Didžiajame Vilniaus Seime 1905 m. Jonas Basanavičius prieš pat šį visuomenės atstovų susirinkimą pasiūlė Lietuvos tautine vėliava pripažinti LDK vėliavą su baltu raiteliu raudoname lauke, tačiau dėl neigiamų asociacijų su tuo metu per revoliucinį judėjimą paplitusias raudono lauko vėliavas daugeliui visuomenės veikėjų LDK vėliava neatrodė priimtina kaip atsikuriančios valstybės simbolis."

                        Pasikartosiu: va dėl tokių kompleksų dabar neturime savo simbolinės, istorinės ir tikrosios tęstinės Lietuvos vėliavos, atspindinčios, kad Lietuvos istorija nėra vien rezistencija, kančios ir bejėgiškumas, kad turėjome savo laikus.

                        Comment


                          Augi, istorijos nepakeisi. Dabar jau trispalvė atspindi skaudžiausius Lietuvos išgyvenimus ir ji jau pati yra istorija. Man spalvos netgi labai gražios. Nereikia kompleksuoti "ką kiti pagalvos?", vėliava niekieno požiūrio į Lietuvą nepakeis. Vėlgi kviečiu pažiūrėti "TV forumo" laidą (jau buvo numesta nuoroda), kad geriau gaudytumėtės, kas norima daryti ir kaip.

                          Comment


                            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                            Nereikia kompleksuoti "ką kiti pagalvos?", vėliava niekieno požiūrio į Lietuvą nepakeis.

                            Va tame ir esme. Didziuokimes tuo ka turim, o su savo tuo kaitaliojimu sukurtume tik nebrandzios, vis dar tebesiblaskancios salies ispudi. Man pvz sunku isivaizduoti, kad tarkim UK staiga sumanytu keisti savo veliava, ir tikrai mes su tokiais veiksmais butume kaip Uzteko mums jau apsijuokimo su Paksu.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                              Va tame ir esme. Didziuokimes tuo ka turim, o su savo tuo kaitaliojimu sukurtume tik nebrandzios, vis dar tebesiblaskancios salies ispudi. Man pvz sunku isivaizduoti, kad tarkim UK staiga sumanytu keisti savo veliava, ir tikrai mes su tokiais veiksmais butume kaip Uzteko mums jau apsijuokimo su Paksu.
                              vava

                              Comment


                                Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                                Va tame ir esme. Didziuokimes tuo ka turim, o su savo tuo kaitaliojimu sukurtume tik nebrandzios, vis dar tebesiblaskancios salies ispudi. Man pvz sunku isivaizduoti, kad tarkim UK staiga sumanytu keisti savo veliava, ir tikrai mes su tokiais veiksmais butume kaip Uzteko mums jau apsijuokimo su Paksu.
                                aš bandžiau pateikti panašiai bet visi vare ant mane o kiti pasake tapati jau gerai

                                Comment


                                  Parašė FM'as Rodyti pranešimą
                                  aš bandžiau pateikti panašiai bet visi vare ant mane o kiti pasake tapati jau gerai
                                  Aha panašiai "Visi mus palaikys arabais su kardu"

                                  Beje aš puikiai suprantu, kad toks keitimas neįvyks. Bet jei kada įvyktų tai tikrai nebūtų juokinga ir nesuprantama, juk tai ne naujai sukurta vėliava, o naudota daaaug ilgiau nei trispalvė.

                                  Comment


                                    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                    Beje aš puikiai suprantu, kad toks keitimas neįvyks. Bet jei kada įvyktų tai tikrai nebūtų juokinga ir nesuprantama, juk tai ne naujai sukurta vėliava, o naudota daaaug ilgiau nei trispalvė.
                                    Labai tikiuosi kad neivyks Jei tai istorine musu veliava tai dar ne esme, dauguma Europos saliu irgi kazkada turejo kitokiaas velavas nei turi dabar, kad ir ta pati Prancuzija ar Vokietija (beje, Vokietijos spalvos irgi galima sakyti "afrikietiskos" - juoda, raudona, geltona, ir pakankamai ryskios), bet nezaidzia tokiu zaidimu, tipo "ai per daug raudona, jamam kitokia, ai ta kitokia per daug afrikietiska, jamam senaja". Nerimtai atrodytu tokie dalykai.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                                      Labai tikiuosi kad neivyks Jei tai istorine musu veliava tai dar ne esme, dauguma Europos saliu irgi kazkada turejo kitokiaas velavas nei turi dabar, kad ir ta pati Prancuzija ar Vokietija (beje, Vokietijos spalvos irgi galima sakyti "afrikietiskos" - juoda, raudona, geltona, ir pakankamai ryskios), bet nezaidzia tokiu zaidimu, tipo "ai per daug raudona, jamam kitokia, ai ta kitokia per daug afrikietiska, jamam senaja". Nerimtai atrodytu tokie dalykai.
                                      Nepradėsiu visko iš naujo Pasiskaityk porą puslapių atgal. Beje, vėliava su Vyčiu raudoname fone turi daug daugiau bendro su Lietuva, nei trispalvė.

                                      Comment


                                        Geriausia, kai vėliava (ir kiti valstybės simboliai) nesikeičia.

                                        Dabartinė trispalvė tuo ir gera - ji naudojama nuo 1918 metų (beveik 90 metų - jau nedaug senukų, prisimenančių laikus kai šios vėliavos nebuvo), ir visi žino, ką ji reiškia - nepriklausomą Lietuvos Respubliką. Daug žmonių žuvo, kad mes galėtume ją iškelti.

                                        Mes dabar vėliavą tiesiog priimame tokią, kokia ji yra, su visa jos istorija ir emocijomis. Pradėjus kaitalioti - vieni norėtų raudono vyčio, kiti palikti dabartinę trispalvę, treti kitokių ("heraldiškai teisingų") spalvų, ketvirti dar kažko. Pasirinkus bet kurį naują variantą - didelė dalis žmonių liks nepatenkinti savo šalies simboliu.

                                        Raudono vyčio istorija - taip, ji yra ilga, bet ji yra tarp keturiolikto ir aštuoniolikto amžiaus (baigiasi 1795 metais). Dabartinės trispalvės - trumpesnė, bet reali. 1990 kovo 11 sukelia realias, asmenines emocijas; žalgirio mūšis yra šaltas vadovėlinis faktas.

                                        Beje, "Afrika" - tai ne spalvos. Afrika - tai "nesusitupėjimas", Afrikoje kiekvienas naujas diktatoriūkštis pakeičia savo valstybės vėliavą pagal savo skonį.

                                        Galiausiai apie atpažįstamumą - Albanijos vėliava yra raudona su kažkokiu juodu drakonu-tarakonu centre. Juodkalnijos - raudona su juodu ereliu. Ar tai reiškia, kad raudonas vytis = balkanai? jeigu ne, tai kodėl trispalvė = afrika?

                                        mano išvada - noras kaitalioti vėliavas yra iš neturėjimo ką veikti.

                                        Comment


                                          Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                                          Nepradėsiu visko iš naujo Pasiskaityk porą puslapių atgal. Beje, vėliava su Vyčiu raudoname fone turi daug daugiau bendro su Lietuva, nei trispalvė.
                                          Gal keičiam anglijos veliava?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X