Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Lietuvos vėliava

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Prašom nesikeikt

    Na, realiame gyvenime mūsų vėliava tikrai gražiai atrodo, deja esu matęs nuotrauką iš Latvijos "mitingo" ir tos jų vėliavaos tikrai labai blausiai atrodė. Tas pats manau būtų se estais, nors jie niekada nemitinguoja
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Manyciau vertinant valstybes veliava, kaip ir bet kuri kita simboli reikia truputeli atsizvelgti i istorija. Lietuvos veliava ja tikrai turi. Savo laiku ji vede ir ikvepe, buvo draudziama ir baudziama, uz ja buvo kovojama. Ji TIKRAI atspindi musu tauta.

      Prieskaryje, dabartine veliava buvo sukurta prie tautiniuose rastuose dominavusiu zalios ir raudonos pridejus geltona - sviesos simboli. Iki tol, be zalios-raudonos derimio, buvo vartojama (ypac isveijoje) zalios-melynos ir baltos-melynos horizontaliu juostu veliavos. Mazosios Lietuvos veliava - zalia - balta - raudona, simbolizavo Mazaja, Zemaitija ir Didziaja Lietuvas.

      Tuomet kai buvo sukurta ir pradeta naudoti naujoji Lietuvos veliava jokiu Aftikos veliavu nebuvo. Kai jos atsirado, tai nei viena is ju nepakartojo to unikalaus spalvu isdestymo su geltona spalva virsuje.

      Zinoma, kad geltonos spalvos (salia zalios ir raudonos) "autorius" buvo Jonas Basanavicius, tiketina, kad jam ispudi buvo padariusi balta-zalia-raudona Bulgarijos veliava.

      Zinoma ziurint heraldiskai, Lietuvos veliava turetu sekti herbo spalvas. Taikant si principa herbo "dugno" spalva buna apacioje (arba desineje), o pagrindines figuros spalva - virsuje (kaireje). Taip turetume Lenkijos veliava "2" .

      O jei siekiant trispalviskumo per viduri dedama trecioji herbo spalva, kas musu atveju yra melyna, o tai jau butu Rusijos veliava

      Viska ivertinus, ko gero musu geroji senoji trispalve bus geriausia......

      Comment


        #23
        Na taigi, geriau jau nei Lenkijos, nei Rusijos
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Parašė Mantaz
          Na taigi, geriau jau nei Lenkijos, nei Rusijos :begu:
          Lenkijos veliava niekuo neypatinga, bet tikrai geresne uz musu neskoninga trispalve. Jau nekalbant apie Rusijos, kuri apskritai yra viena geriausiu veliavu regione. Is musu regiono geriausia yra Estijos arba Suomijos veliava. Lengvos ir gan saltos spalvos, kaip ir turi buti sioje Europos dalyje. O musu veliava yra visiska "afrika", gal kai kam taiodo graziai, bet tai neturi buti rodiklis. As anksciau painiodavau Skandinavijos saliu veliavas ir dabar butu kur kas maloniau, jeigu Lietuva irgi butu "painiojama" su skandinavais negu su kokia nors Etiopija

          Comment


            #25
            Na, ji turi būti išskirtinė, bet nepainiojama. Aišku tai sunku pasiekt, kaip tai padarė Šveicarija, Seišelių salos ar Didžioji Britanija, na aišku ir JAV
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Mantaz manau esi reklamos auka ;] Visos salys kurias ishvardinai labai stengias savo veliava isreklamuot;] nors nera jos tokios ypatingos B-) bet reklama i pasamone ilenda giliai

              Comment


                #27
                Cia mano veliavos projektas JAV Laisvajai Lietuvos Respublikai

                Comment


                  #28
                  Parašė Dzipas
                  Mantaz manau esi reklamos auka ;] Visos salys kurias ishvardinai labai stengias savo veliava isreklamuot;] nors nera jos tokios ypatingos B-) bet reklama i pasamone ilenda giliai
                  Jos ir ypatingos ir Išskirtinos, t.y. skiriasi nuo kitų šalių
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    Parašė John
                    Cia mano veliavos projektas JAV Laisvajai Lietuvos Respublikai

                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30

                      Gal atrodo juokingai, bet pagalvokim objektyviai. Lietuva butu prijungta prie JAV kaip laisva teritorija, turetu panasu statusa kaip Puerto Ricas ar Guamas, turetu savo nacionalinius simbolius, konstitucija, parlamenta ir sporto rinktine tarptautinems varzyboms. Tuo tarpu mes butume JAV pilieciai, laisvai judetume tarp JAV ir LT, kaip ir dabar nereiktu vizu vaziuoti i ES, o cia plustu JAV turistai i savo "naujaja" teritorija. Argi ne fantastika butu
                      deja turbut taip niekad nebus

                      Comment


                        #31
                        Negalėjau nustot žvengt beskaitydamas Na pakolkas dėl vėliavos panašumo dar nei viena valstybė nebuvo prijungta Nors privalumai gundo
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          ^^ siaip nieko cia juokingo, tik musu geografine situacija tam netinkama, todel toks scenarijus neimanomas (musu paciu nelaimei)

                          Beje, Cile, Puerto Ricas, Malaizija ir Liberija turi panasias veliavas i JAV, todel is juostuoto bannerio su vyciu nereiktu per daug juoktis, tai butu labai grazi veliava


                          Cile


                          Liberija


                          Malaizija


                          Puerto Rico



                          Lietuva? Kodel gi ne

                          Comment


                            #33
                            Ne, baik jau, čia būtų paprasčiausias kopijavimas be rimto pagrindo
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #34
                              Taip geriau buti su broliskomis Afrikos respublikomis ir ju graziomis trispalvemis

                              Kamerunas


                              Beninas


                              Kongo Respublika


                              Gvineja


                              Gana


                              Lietuvos Afrikos Respublika


                              Long Live Africa!

                              Comment


                                #35
                                Na, iš išvardytų man paskutinė gražiausia
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  john nusneki biski ir net pats nejauti jei jau musu veliava panasi i afrikos respublikas tai ir musu ekonomika irgi priliksta etiopijos respublikai o vilniaus gatvese vieni sacharos indenai su ietimis , o jeigu pakeistume veliava i tokia kaip USA su Vyciu tai tada vilniuje pradetu kilti twin toweriai ir visa lietuva apaugtu persimenejusiais milijonieriais, koks skirtumas kokia ta veliava svarbiausia kas ta veliava nesa

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė John

                                    Gal atrodo juokingai, bet pagalvokim objektyviai. Lietuva butu prijungta prie JAV kaip laisva teritorija, turetu panasu statusa kaip Puerto Ricas ar Guamas, turetu savo nacionalinius simbolius, konstitucija, parlamenta ir sporto rinktine tarptautinems varzyboms. Tuo tarpu mes butume JAV pilieciai, laisvai judetume tarp JAV ir LT, kaip ir dabar nereiktu vizu vaziuoti i ES, o cia plustu JAV turistai i savo "naujaja" teritorija. Argi ne fantastika butu
                                    deja turbut taip niekad nebus
                                    ir aciu dievui, kad taip niekada nebus. o tu cia jonai, tai taip konkreciai i pievas papjoviai. tiesa sakant, tai kai man buvo kokia 12 metu, tai lygiai taip pat galvojau.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė John
                                      Parašė Mantaz
                                      Na taigi, geriau jau nei Lenkijos, nei Rusijos :begu:
                                      Lenkijos veliava niekuo neypatinga, bet tikrai geresne uz musu neskoninga trispalve. Jau nekalbant apie Rusijos, kuri apskritai yra viena geriausiu veliavu regione. Is musu regiono geriausia yra Estijos arba Suomijos veliava. Lengvos ir gan saltos spalvos, kaip ir turi buti sioje Europos dalyje. O musu veliava yra visiska "afrika", gal kai kam taiodo graziai, bet tai neturi buti rodiklis. As anksciau painiodavau Skandinavijos saliu veliavas ir dabar butu kur kas maloniau, jeigu Lietuva irgi butu "painiojama" su skandinavais negu su kokia nors Etiopija
                                      Na cia tai ir uzlenkta... Manau grazu - negrazu tai labai subjektyvios kategorijos ir tikrai kazkokiu "regioniniu" formuliu nereikia isvedineti. Ir dar manau, kad tik lietuviu nepilnavertiskumo kompleksas skatina vadinti savo nacionaline veliava "negrazia", lyginant su svetimomis "graziomis"

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė BrokenCloud
                                        Parašė John
                                        Parašė Mantaz
                                        Na taigi, geriau jau nei Lenkijos, nei Rusijos :begu:
                                        Lenkijos veliava niekuo neypatinga, bet tikrai geresne uz musu neskoninga trispalve. Jau nekalbant apie Rusijos, kuri apskritai yra viena geriausiu veliavu regione. Is musu regiono geriausia yra Estijos arba Suomijos veliava. Lengvos ir gan saltos spalvos, kaip ir turi buti sioje Europos dalyje. O musu veliava yra visiska "afrika", gal kai kam taiodo graziai, bet tai neturi buti rodiklis. As anksciau painiodavau Skandinavijos saliu veliavas ir dabar butu kur kas maloniau, jeigu Lietuva irgi butu "painiojama" su skandinavais negu su kokia nors Etiopija
                                        Na cia tai ir uzlenkta... Manau grazu - negrazu tai labai subjektyvios kategorijos ir tikrai kazkokiu "regioniniu" formuliu nereikia isvedineti. Ir dar manau, kad tik lietuviu nepilnavertiskumo kompleksas skatina vadinti savo nacionaline veliava "negrazia", lyginant su svetimomis "graziomis"
                                        Tiesą pasakius daugelis užsieniečių mano, kad mūsų vėliava neskoninga. Taigi tai ne tik nevisavertiškumo kompleksas
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Paziurekime i kelis Lietuvos veliavos variantus.

                                          Stai Mazosios Lietuvos veliava



                                          dabartine Respublikos prezidento veliava



                                          liudnai pagarsejusios "vidurio Lietuvos" veliava



                                          dar liudniau pagarsejusios "Lietuvos" veliava



                                          dabartine Kariniu Juru Pajegu veliava



                                          ir aisku musu VELIAVA (paziurekite atidziau)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X