Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Huseinui įvykdyta mirties bausmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
    Per dieną ten patalpina ne vieną tūstantį (ar net milijoną) nuotraukų. Tu galvoji jie tikrina?
    Pauliezai, issijunk savo pop-up blockeri.Tada pamatysi mano mineta vaizdeli.Imageshackas leidzia rodyti tokias reklamas savo klijentams...Imageshacko direktoriau, ATSIBUSK!
    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

    Comment


      Parašė FM'as Rodyti pranešimą
      o kaip fainiai jums reikia tiktais vienos nuomones o jei kas pasako kita nuomone tai jau labai blogai.kaip gerais socializmo laikais.Aš sakau ir sakysiu kitokia nuomone
      Sakyk kokią nori nuomonę, bet kai kalba eina apie mirusį žmogų, nors ir nevertą pagarbos, galėtum tokią nuomonę pasilaikyti sau. Atpildo sakai? Virvė ant kaklo, atimta gyvybė nepakankamas atpildas? Turbūt jei būtum buvęs egzekucijos vietoje jos metu, būtum rėkęs įžeidimus ir šokęs aplink kūną, taip?

      Comment


        Taip jei jis būtų palietes kaip nors mano šeima ar mano gimine.ta Huseinas ir dare.Žude daug žmonių.

        Comment


          Parašė FM'as Rodyti pranešimą
          Taip jei jis būtų palietes kaip nors mano šeima ar mano gimine.ta Huseinas ir dare.Žude daug žmonių.
          O ką tada tavo palietė, kad rėkauji apie atpildą pakartąjam?

          Comment


            Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
            Pauliezai, issijunk savo pop-up blockeri.Tada pamatysi mano mineta vaizdeli.Imageshackas leidzia rodyti tokias reklamas savo klijentams...Imageshacko direktoriau, ATSIBUSK!
            Nieko man nerodo

            Comment


              Jei nebūtų pakorė tai būtų palėte.Nes Irakas tikrai gamino masinio naikinimo ginklus nors amerikiečiai ir nerado.o pagal mano patikimus šaltinius rusai paslėpė tuos ginklus.

              Comment


                Išvis tas Bush'as - apgailėtinas, mano nuomone. Ieško prie ko prikibti, bando savo "oratoriškomis" kalbomis užkurti pasaulį ir vaidinti didvyrį. Juokingas jis man. Iki dabar manau, kad jis be normalaus preteksto užkūrė visą tą karą ir išžudė savo karius. Gal gerai, kad Saddamą sugavo. Bet ar tas šiukšlė buvo vertas tiek amerikiečių karių gyvybių?

                Comment


                  Parašė FM'as Rodyti pranešimą
                  o pagal mano patikimus šaltinius rusai paslėpė tuos ginklus.
                  ir kokie gi tie patikimi šaltiniai?

                  Comment


                    Neatsimenu ta info žinau iš senai

                    Comment


                      Del WMD Irake jokiu abejoniu buti negali. Iki 5000 kurdu nuzudyti Halabjos miestelyje per viena diena (!) 1988m (tam panaudotos garstyciu ir nervus paralyziuojancios dujos...). Veliau per 7 menesius nuzudyta dar iki 100,000 kurdu taip pat panaudojant chemini ginkla. Vienintelis "kabliukas" tas, kad sajungininkai visgi nerado naudojimui paruostu MNG po 2003 isiverzino. Nors kai kazkas dujomis nunuodyja 100,000 zmoniu ir veliau tai tampa pretekstu tokiu ginklu paieskai jo kieme, man tai atrodo visiskai normalu.

                      P.S. siek tiek kraupiu vaizdeliu su Saddam'o ginklu, skirtu masiniam zmoniu naikinimui, padariniais: http://www.infokurd.com/halabja-photos.htm
                      Paskutinis taisė John; 2007.01.07, 20:52.

                      Comment


                        Skaitėt tai?

                        "Nauja prekė - S.Husseino lėlė su kilpa ant kaklo"
                        http://www.delfi.lt/archive/article....ate=1167775200

                        JAV leisdama tam vykti, pati savo politikai kilpą ant kaklo neriasi.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment

                        Working...
                        X