Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apie vestuves

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Pasako ką? Tesla buvo nevedęs, Čikatila buvo vedęs. Kame koreliacija?
    ir Kristus buvo nevedes. O Leninas buvo vedes.

    Comment


      #22
      Parašė liutass Rodyti pranešimą

      ir Kristus buvo nevedes. O Leninas buvo vedes.
      Na va, tai man ir įdomu, ką šeimyninis statusas pasako apie žmogų. Juk pasakius A, reikėtų pasakyti ir B.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        #23
        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

        Na va, tai man ir įdomu, ką šeimyninis statusas pasako apie žmogų. Juk pasakius A, reikėtų pasakyti ir B.
        kiekvienam skirtingai

        Comment


          #24
          Parašė liutass Rodyti pranešimą

          kiekvienam skirtingai
          Na, tokiu atveju, pasako ne kažin ką, nes jeigu kiekvienam skirtingai - nėra koreliacijos ir pastebimo ryšio.

          Viena tik yra koreliacija, kaip jau esu minėjęs kažkurioje temoje - šeimos labai dažnai nesukuria autistiški žmonės ir aspergeriai, nes pas juos yra bendravimo sunkumai in general ir net draugų randa sunkiai, o gilesnio lygmens santykiai dar problematiškesni. Liaudyje nuo seno pašiepiamos (labai bjauriai ir nekultūringai, beje) "senbernių ir senmergių" savybės yra pagrinde autistiškos, tokios kaip artimesnis draugiškas santykis su gyvūnais nei žmonėmis, uždarumas, daug dėmesio skiriama darbui ar hobiams, smulkmeniškas visko dėliojimas "į lentynėles", spontaniškumo stoka ir t. t. Tiesiog seniau nebuvo diagnostikos ir niekas to nesuprasdavo...

          O kitais atvejais tai neteko girdėti ar pastebėti kažkokių tendencijų. Na, buvo ankstesniame darbe vienas netradicinės orientacijos atstovas, ko jis nereklamuodavo, bet labai aiškiai matėsi pagal elgesį.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            #25
            Tai kame čia didžioji paslaptis?

            Aš, štai, 30 metų vedęs. Neslepiu to. Kas būtų totali kvailystė, nemanot?

            Comment


              #26
              Tai aš irgi vedęs, tik nesuprantu kam asmeniškų, pusiau "pletkinių" dalykų eskalavimas tokiame ne "Pašnekesėliai prie kavutės" lygio forume.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                #27
                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Tai aš irgi vedęs, tik nesuprantu kam asmeniškų, pusiau "pletkinių" dalykų eskalavimas tokiame ne "Pašnekesėliai prie kavutės" lygio forume.
                Tai kad tamsta pats ir iškasėt šitą temą. Tai čia nebent priekaištaujat pats sau

                Comment


                  #28
                  Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

                  Tai kad tamsta pats ir iškasėt šitą temą. Tai čia nebent priekaištaujat pats sau
                  Tai iškasiau neutralių diskusijų tikslais, o ne pletkavimo. Tarkim, mano pirmas postas "iškasus" yra neutralaus pobūdžio.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment

                  Working...
                  X