Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką kolekcionuoji?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Kaip galima išmest tai ką kolekcionuoji, man tai nesuprantama... geriau atiduotum kas tai renka...

    Comment


      #22
      Kolekcionuoju bilietus, čekius, korteles, atvirutes, lankstinukus ir pan. dalykus is kelionių, užsienio šalių

      Čia labai maža dalis čekių:


      Ir be abejo, stengiuosi neišmesti badge'ų iš įvairių renginių:
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        #23
        Kur čia taip dalyvauji? taip ir nesupratau

        Comment


          #24
          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
          Kur čia taip dalyvauji? taip ir nesupratau
          Tau ir nereikėjo suprasti Tie badge'ai susikaupė per daug metų, pagrinde iš AN-2 meetų (www.an2meeting.blogspot.com), o šiais metais prisidėjo dar ir AIESEC konferencijos.
          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

          Comment


            #25
            Renku tas monetas kaip jau sakiau... Turėjau minčių rinkti ir žemėlapius bei vėliavas, tačiau iškart jų atsisakiau. Na, o seniausias mano monetų eksponatas 1905 metų 5 kapeikos. Dar turiu 1908 metų pusantros Vokietijos markės. Iš toliausiai atkeliavęs eksponatas - Urugvajaus pesas.
            O pradėjau tas "babkes" rinkti pasiknisęs močiutės bute (kas įdomiausia ne kokioj palėpėj ar rūsy, bet eilinėj spintoj). Ilgai negalvojus visas perleido man. Dabar, manau, tų eksponatų turiu apie porą šimtų. Su banknotais jau ne taip. Apie 20 kupiūrų. Tai tiek

            Comment


              #26
              Pauliezaz,aplenkei mane.As norejau butent tokia tema kurti,tik pagalvojau,kad bus isvadinta niekam nereikalinga ir uzrakinta,o cia pasirodo tapo visai populiari.Nu o siaip tai kolekcionuoju ivairius peilius bei peiliukus.Kol kas turiu ju apie 25,taigi sioje foto tikrai nevisi.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                #27
                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                Renku tas monetas kaip jau sakiau... Turėjau minčių rinkti ir žemėlapius bei vėliavas, tačiau iškart jų atsisakiau. Na, o seniausias mano monetų eksponatas 1905 metų 5 kapeikos. Dar turiu 1908 metų pusantros Vokietijos markės. Iš toliausiai atkeliavęs eksponatas - Urugvajaus pesas.
                O pradėjau tas "babkes" rinkti pasiknisęs močiutės bute (kas įdomiausia ne kokioj palėpėj ar rūsy, bet eilinėj spintoj). Ilgai negalvojus visas perleido man. Dabar, manau, tų eksponatų turiu apie porą šimtų. Su banknotais jau ne taip. Apie 20 kupiūrų. Tai tiek
                Kai buvau maždaug tavo amžiaus irgi tuo labai domėjaus. Turiu ne tokią jau prastą kolekciją kaip tais laikais ją rinkusiam vaikui. Seniausia moneta 1876 metų 10 Vokietijos fenigių. Yra keletas sidabrinių monetų. Viskas prasidėjo nuo 25 Rumunijos banių ir 20 Lenkijos 1922 metų grašių, kuriuos man kažkada seniai atidavė sesers krikštatėvis, dirbantis tolimųjų reisų autobuso vairuotoju (vėliau jis ne kartą mano kolekciją šiek tiek papildė). Turiu monetų iš daugiau nei pusės Europos šalių ir visų žemynų, išskyrus Aziją, jei Rusiją ir Turkiją laikysime Europos dalimi (ginčytinas dalykas). Retkarčiais dar peržvelgiu savo kolekciją, bet jos nebepildau, nors jei būtų kaip, gal ir toliau plėsčiau

                osiz
                ...kolekcionuoju ivairius peilius bei peiliukus.Kol kas turiu ju apie 25.
                Niekada forume neprieštarausiu tavo nuomonei
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #28
                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                  Kai buvau maždaug tavo amžiaus irgi tuo labai domėjaus. Turiu ne tokią jau prastą kolekciją kaip tais laikais ją rinkusiam vaikui. Seniausia moneta 1876 metų 10 Vokietijos fenigių. Yra keletas sidabrinių monetų. Viskas prasidėjo nuo 25 Rumunijos banių ir 20 Lenkijos 1922 metų grašių, kuriuos man kažkada seniai atidavė sesers krikštatėvis, dirbantis tolimųjų reisų autobuso vairuotoju (vėliau jis ne kartą mano kolekciją šiek tiek papildė). Turiu monetų iš daugiau nei pusės Europos šalių ir visų žemynų, išskyrus Aziją, jei Rusiją ir Turkiją laikysime Europos dalimi (ginčytinas dalykas). Retkarčiais dar peržvelgiu savo kolekciją, bet jos nebepildau, nors jei būtų kaip, gal ir toliau plėsčiau
                  Ir ką ateity planuoji su ja veikti?

                  Comment


                    #29
                    Atiduosiu savo sūnui, jei tik matysiu, kad jis tą kolekciją sugebės įvertinti ir jei ne plėsti, tai bent jau išsaugoti
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      #30
                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                      Niekada forume neprieštarausiu tavo nuomonei
                      Jau geriau taip ir daryk...Beje,idomi kolekcija,patarciau ir toliau testi ja.
                      Mano darbai deviantart'e

                      Comment


                        #31
                        Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                        Neseniai ir telefonus rinkt pradėjau...

                        SE 828 šios kolekcijos pažiba
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #32
                          Aš prieš kokius 4 metus pradėjau raktų pakabukus kolekcionuot. Tiesa pastaruoju metu gan retai kolekciją papildau ir per tą laiką ~40 turbūt tesurinkau, tačiau kartais labai mėgstu peržiūrėti tuos pakabukus, atgaivina įvairius prisiminimus iš kelionių. O pakabukų gan iš įvairių vietų turiu: komerciniai Lietuviški, iš USA, Anglijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Latvijos, Estijos, Egipto. Na dar gal ką pamiršau Įdėsiu savosios kolekcijos foto kurią dieną.
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            #33
                            O prisiminiau. Turiu nedidelę bokalų kolekciją (kadangi dažnai naudojami pagal paskirtį, tai net užmiršau).

                            Turbūt mieliausias StaroBrno bokalas iš Čekijos (nes StaroBrno Černe mėgstamiausias alus)
                            P.

                            Comment


                              #34
                              Taigi įdedu savosios "kolekcijos" foto. Kolkas eksponatų negausu, bet žadu ateity vis didint kiekį


                              (Nemažinta foto: http://img54.imageshack.us/img54/177...ed1copyek5.jpg)

                              Šiek tiek info apie pakabukus (nuo viršutinės eilės iš kairės pusės):

                              1. Pakračius "sningantis" pakabukas su Šv. mergele Marija iš Lurdo (Prancūzija).
                              2. Apie šį nieko nežinau tėvas daug keiavęs po visą pasaulį tarybiniais laikais ir kažkada stalčiuose radau. "Papuoštas" užrašu "Riviera".
                              3. Juodosios Marijos atvaizdas. Iš Montserrat vienuolyno, Barselonos (Ispanija).
                              4. Latvijos futbolo NT marškinėliai po 2004 EČ. Ryga (Latvija).
                              5. Itin man patinkantis pakabukas. Viduje stačiakampis, kurį sukant išvysti 4 Barselonos simbolius: herbą, "La Pedrera", "Catedral" ir "Colon".
                              6. Nepamenu, bet spėju kokios panelės dovanotas.
                              7. Prieš kokius 7 metus pirktas Kretingos botanikos sode.
                              8. Nukryžiuotas Jėzus. Lurdas (Prancūzija).
                              9. Mamai kažkieno padovanotas "Alfa Laval" pakabukas.
                              10. Gyvenimo Londone laikais įsigytas pakabukas (Anglija).
                              11. Pamirštu vis pavadinimą tarkim "klapučiai". Būdamas Ispanijoj negalėjau jų neįsigyti. Barselona (Ispanija).
                              12. Sanitexe pirktas šviestuvėlis
                              13. Pakabukas su užrašu Montserrat - Montserrat vienuolynas, Barselona (Ispanija).
                              14. Draugų barmenų suvenyrai.
                              15. Nuo vaikystės laikų... Krepšinio šaly visi turi mokytis visko kas susije su antrąja mūsų religija.
                              16. Draugo parvežtas suvenyras iš Floridos (JAV).
                              17. Miniatiūrinis Eifelio bokštas - Paryžius (Prancūzija).
                              18. Komercinis šūdniekiukas (Gintauto Šivicko savireklama prieš rinkimus). Parduotuvių vėžimėliams tinkanti plastikinė moneta. Deja pakabukas subyrėjo
                              19. 19 istorija identiška 10 istorijai
                              20. Europos pramogų parkas. Tiksli vietovė nepamenama (Vokietija).
                              21. Vasarą vizito Druskininkuose metu isigytas kolekcijos papildymas.
                              22. Kažkieno priedas prie dovanos per kažkurį gimtadienį
                              23. Pakabukas architekto Gaudi garbei su Sagarda Familia (pavadinimo iki šiol tikslaus rašymo neišmokau ). Bet pati "Sagarda Familia" yra pribloškianti.... Barselona (Ispanija).
                              24. Draugo parvežtas suvenyras. Lego Lendas (Olandija).
                              25. Vienu metu buvo kilusi mintis kolekcionuoti tik pakabukus-peiliukus. Šis pirktas Palangoje. beje jei neklystu identišką turi ozis
                              26. Talino pilies ar seimo galinės dalies, ar kažkieno panašaus fragmentas. Talinas (Estija).
                              27. Pakabukas su vienoje pusėje - Palangos herbu, kitoje - vaizdu iš aukštai.
                              28. Komercinis šūdniekiukas. Turiu jų berods 4 Ačiū Lietuvos draudimui, naudoju pagal paskirtį itin dažnai
                              29. Komercinis šūdniekiukas. Vienoje pusėje Statoil, kitoje Dujos.
                              30. Tėvui kažkieno dovanotas raudonmedžio pakabukas.
                              31. Mano horoskopo pakabukas su teigiamomis ir neigiamomis sąvybėmis.
                              32. Druskininkuose įsigytas Druskininkų Gydyklos pakabukas.
                              33. Vienas smagiausių pakabukų - miniatiūrinis benzininis žiebtuvėlis. Barselona (Ispanija).
                              34. Miniatiūrinis peiliukas. Barselona (Ispanija).
                              35. Šiek tiek didesnis peiliukas Barselona (Ispanija).
                              36. Mano mylymiausio futbolo klubo, bei bene mylimiausias mano pakabukas Barselona (Ispanija).

                              Dar nepridėjau pakabuko iš Egipto kuris kažkur "pasidėjo", bei mamos iš verslo partnerių gauto pakabuko, kuris praverčia jai darbe turim 2 vnt., bet savojo neberandu Dėl to Riviera pakabuko istorijos tai pasirausęs stalčiuose rasčiau dar daug panašių, tačiau kiek esu matęs, per daug metų pilnuose stalčiuose kai kurie jau nelabai tinkami eksplotavimui Tiesa dar minėjau, kad galbūt turiu iš Lenkijos ir Italijos, bet visgi iš Lenkijos tikrai neturiu, o iš Italijos vienintelio turėto irgi neberandu
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                #35
                                Dabar lipdukus, tam tikra tematika, o kai buvau jaunesnis rinkau automobilių modelius. Tebeturiu visus, sunūms laikau (Tikiuosiu turėsiu tokių, nenueis veltui mano triūsas )

                                Comment


                                  #36
                                  Vienu metu buvo kilusi mintis kolekcionuoti tik pakabukus-peiliukus. Šis pirktas Palangoje. beje jei neklystu identišką turi ozis
                                  HAMMER,turim šį tą bendra
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    #37
                                    Muzikos įrašus!
                                    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                    Comment


                                      #38
                                      Žalgirio ir Bloodhound Gang atributika.
                                      Alternative

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                        SE 828 šios kolekcijos pažiba
                                        Kai dar ką turėsi mielai vėl priglausiu... O pats iš kur gavai sidabrinių? P.s. mano seniausia moneta 178* 2 rublej

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                          Kai dar ką turėsi mielai vėl priglausiu... O pats iš kur gavai sidabrinių? P.s. mano seniausia moneta 178* 2 rublej
                                          Tai tau kainuos tą sidabrinę monetą, jei dar kokio telefono norėsi
                                          Pasisekė, kad tėvai ar kažkas ją turėjo, kam nebuvo gaila tau ją atiduoti, o man tokių dosnių žmonių nepasitaikė, nors močiutė turi 1766 metų rankų darbo įspūdingo dydžio sidabrinę monetą su jekaterinos II atvaizdu. Reiks kada nugvelbt Vieną sidabrinę gavau iš tavęs Kitą berods iš tėvo, yra ir pasidabruota. Kėsinies įmano turtą?
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X