Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kiek raudonų pastatų matote?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Vilius Rodyti pranešimą
    as tai 6 matau ^^
    paziurejus antra karta izvelgiau dar du!
    I love INNUENDO!

    Comment


      #22
      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      tai matosi ant kiek esi isitikines, kad net nepatingejai su abiem nickais prabalsuot
      Gali būti ramus, kad tie abu "nickai" yra du žmonės
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
        Gali būti ramus, kad tie abu "nickai" yra du žmonės
        cia is serijos kad Zuokas abonentas - irodymai yra, bet jis to nepripazysta.

        Comment


          #24
          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
          cia is serijos kad Zuokas abonentas - irodymai yra, bet jis to nepripazysta.
          Juodu esu gyvai sutikęs, dar reikia įrodymų?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
            Juodu esu gyvai sutikęs, dar reikia įrodymų?
            Aš pabūsiu "Liudininkas Nr. 2" , kad tai yra du atskiri, atskirai kvepuojantis, asmenis. Kuriuos irgi esu gyvai sutikęs.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26
              Na pora kartu isties yra buve, kai as kazka netycia parasiau is blitz profilio

              Comment


                #27
                Kaunaz - netikėk jais. Visas pasaulis (įskaitant šį forumą) tai viena, didelė gėjų ir žydų konspiracija
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #28
                  Tada gal jie broliai dvyniai?

                  Comment


                    #29
                    Nesam mes nei broliai, nei dvyniai ir yra daugybė sričių, kur mūsų pažiūros skiriasi radikaliai, kas ne kartą ir ne du buvo paminėta forume.

                    Beje už variantą "3" aš pabalsavau pirmas
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #30
                      T.y. pirmiau pasijungei kaip blitz?
                      Visiems jau seniai aišku, kad John/blitz tas pats asmuo ir nereikia čia muilinti akių. Aš pats asmeniškai buvau išaiškinęs šią kiaulystę - informacija apie tai kažkur atskiroje temoje. Aišku, kad į šią konspiraciją įsivėlę ir Ežiukas su Mantu - man netikėta naujiena.
                      Galiu pasakyti, kad kolkas yra tik įtarimai, kad tai susiję su kuriama slapta grupuote. Tos grupuotės tikslas - išnaikinti visus medžius Vilniuje, kad joks rusų šnipas negalėtų pasislėpti.

                      Comment


                        #31
                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                        Nesam mes nei broliai, nei dvyniai ir yra daugybė sričių, kur mūsų pažiūros skiriasi radikaliai, kas ne kartą ir ne du buvo paminėta forume.

                        Beje už variantą "3" aš pabalsavau pirmas
                        kaip pats John pasake, kad "kartais" netycia paraso is tavo nicko, tai ir nera jokio skirtumo kas uzsiregistraves su blitz nicku ar tu, ar Johnas, jeigu jis vistiek is jo raso. O is komentaru tai akivaizdu.

                        tai jus gal kokie sugyventiniai kad abu naudojietes vienu kompiuteriu?

                        Comment


                          #32
                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          kaip pats John pasake, kad "kartais" netycia paraso is tavo nicko, tai ir nera jokio skirtumo kas uzsiregistraves su blitz nicku ar tu, ar Johnas, jeigu jis vistiek is jo raso. O is komentaru tai akivaizdu.

                          tai jus gal kokie sugyventiniai kad abu naudojietes vienu kompiuteriu?
                          kaunaz, mes esam sutuoktiniai. Kadangi Lietuvoje tokios santuokos draudziamos, teko issikelti i UK

                          Comment


                            #33
                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            kaunaz, mes esam sutuoktiniai. Kadangi Lietuvoje tokios santuokos draudziamos, teko issikelti i UK

                            Comment


                              #34
                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą

                              Comment


                                #35
                                Jo, mes esam sutuoktiniai, t.y. "ligoniai" (pagal kaunaz'ą)

                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                kaip pats John pasake, kad "kartais" netycia paraso is tavo nicko, tai ir nera jokio skirtumo kas uzsiregistraves su blitz nicku ar tu, ar Johnas, jeigu jis vistiek is jo raso.
                                Šiaip tai tokia problema buvo anksčiau, kai naudojomės vienu kompu, dabar tai nebeatsitinka.
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  #36
                                  Vaiku darzelis visiskas offtopic'as

                                  Comment


                                    #37
                                    Balsavau uz tris, bet dabar manau, kad tai 4 pastatai.

                                    Edd, prajuokinai iki asaru
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      #38
                                      Susimaišiau - kiek pastatų, kiek nikų... Keturi pastatai su vienu niku ar du vartotojai raudoni?
                                      Ir kas su kuo susituokė Maskvoj? Coth su blitzu?
                                      beg, borrow and steal

                                      Comment

                                      Working...
                                      X