Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mėgstamiausi kaimynai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mėgstamiausi kaimynai

    Taigi, kokias kaimynines tautas labiausiai mėgstat ir kokių labiausiai nemėgstat?
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    estai - nelabai as ju pazistu - siaure skandinavai ir tiek

    latviai - JEGA tik kaskada is musu nafta norejo pavogt bet kas buvo tas prazuvo

    rusai - apie juos mano nuomone jau zinote

    baltarusija - be komentaru

    lenkai - jie mus nekaiminais laiko o lenkijos dalymi tai ...

    vokieciai - cia isviso manau neprieko

    svedai - neutralitetas turtinga grazi salis gerai jiems


    tai wa balsas mano atiteko tikriesiems kaiminams Latviams

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      mano pasirinkimas - lenkai. Tai artimiausia mums tauta pagal kultura, mentaliteta, istorija. Lenkija grazi salis savo miestais, miesteliais ir pan. dalykais. Bent is savo mazos patirties susidariau ispudi, kad lenkai draugiski zmones, ypac su lietuviais.


      estai - nelabai jie musu kaimynai, musu salys mazai komunikuoja ir rysiai nera intensyvus, todel mano nuomone - neutrali.

      latviai - nors jie vieninteliai baltai be lietuviu, taciau nera mums tokie artimi kaip lenkai - skirtinga religijos pakraipa, skirtinga istorija. Neypac palankus latviu poziuris i lietuvius.

      svedai - faktiskai jie mums ne kaimynai, todel cia visiskai neutralus

      rusai - rusai is esmes yra nuosirdus ir draugiski zmones, ne karta tuo isitikinau, taciau valstybiniu lygiu Rusija vykdo kenkejiska politika Lietuvos atzvilgiu, todel gerais kaimynais ju niekaip neiseina laikyti.

      baltarusiai - tas pats kaip ir su Rusija


      vokieciai - ne kaimynai jie mums, nors Lietuvai Vokietija yra ypac svarbi.

      Comment


        #4
        Estai man patinka, bet jie lėtoki ir mažiau reiškia emocijas (mes jiems - pietiečiai )

        Latviai - na, neteko bendraut, bet jie manau kažkuom panašūs į lietuvius. Visgi kai kurie politiniai Latvijos sprendimai tik gėdą daro

        Baltarusiai. Hm, čia jau sunkiau, nelabai jų mėgstu

        Rusai, kaip tautos labai nemėgstu, bet turiu kažkie rusų draugų ir jie gan nieko

        Lenkai. Labai nedraugiški mūsų atžvilgiu, taip pat kiek teko bendraut - veidmainiai ir baisiai šykštūs

        Vokiečiai. Kažkaip neturiu nuomonės apie juos. Bet gal kas nors turi, tad ir įtraukiau į apklausą

        Švedai. Apie juos irgi nelabai neturiu nuomonės, bet esu girdėjęs ir gerų, ir blogų dalykų.

        Balsavau už latvius
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Mantai, visiskai nesutinku del estu, rusu ir lenku, tiesiog taip tikrai nera, kaip apie juos rasai

          Comment


            #6
            Parašė John
            Mantai, visiskai nesutinku del estu, rusu ir lenku, tiesiog taip tikrai nera, kaip apie juos rasai
            Tai parašyk dėl ko nesutinki, o apie rusus nieko labai nerašiau, tik, kad jų nemėgstu. Beje, su pora lenkų pabendravęs negali spręst apie visą tautą Aš sprendžiu iš to, kad pats bendravau ir daug kas sako, kad jie tokie yra
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              geriausia kad kievienas pasiliktu prie savo nuomones nes kuo labiau pradedama gylintis tuo didesne neapikanta uzverda

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Parašė jozikas
                geriausia kad kievienas pasiliktu prie savo nuomones nes kuo labiau pradedama gylintis tuo didesne neapikanta uzverda
                Didesnė neapykanta? Kam gi?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  niu a tu pabandyk kuria nors sali sukritikuoti visada atsiras kitaip mananciu wa tada ir prasideda


                  pvz nueik i koki rusu foruma ir pradek juos itikinet kad pas juos keliai netuokie nuostabus, kaip jie galvoja. Busi isvadintas tarptautines nesantaikos kurstitojas

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Is kaimynu - latviai.
                    Is tavo minetu saliu - vokieciai.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #11
                      Parašė blitz
                      Is kaimynu - latviai.
                      Is tavo minetu saliu - vokieciai.
                      hehe dar sakai, kad megsti lenkus

                      Comment


                        #12
                        As megstu ir lenkus ir latvius ir estus ir rusus ir baltarusus ir svedus ir vokiecius.
                        Tiesiog vienus megstu labiau nei kitus.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment

                        Working...
                        X