Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų tautybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Lietuvis, vokietis, lenkas ir karaimas. Bet siaip lietuvis.

    Comment


      #42
      75% lietuvis, 25% ukrainietis.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #43
        ir kur visi lenkai Lietuvos pasidėjo? Czy muszymi rozmawiacz po polsku, kad kas nors atsilieptų?
        saitas: sieci.miasta.net

        Man asmeniškai dažnai susidaro įspūdis, kad rusiškas šaknis turintys asmenys yra labiau integravęsi į LT visuomenę nei lenkai - kaip manote, gal klystu?

        Comment


          #44
          Man toks įspūdis, kad rusai aktyvesni, daugiau koncentruojasi miestuose, o tuo tarpu nemažai lenkų gyvena mažuose miesteliuose, kaimuose (aplink Vilnių). Nors aišku ir Vilniuje jų daug.

          Comment


            #45
            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
            Ir tai turbūt tavo meilės broliškai kinų liaudžiai priežastis?
            Na turbut tai reiktu suprasti, kaip pajuokavima.
            Nors net ir juokaujant tokia analogija cia nelabai limpa. Tai, kas dabar (t.y. po 1979) vyksta Kinijoje ir kas vyko SSRS yra is esmes visiskai nieko bendro neturintys reiskiniai. Kinijos kulturine revoliucija ir komunizmo "ivedinejimas" prie Mao yra praeitis ir patys kinai bei ju auksciausioji valdzia tai jau seniai suprato ir gan sekmingai glaisto to padarinius. Taigi prasyciau nekisti cia musu visu mylimos Kinijos.
            Paskutinis taisė John; 2006.09.29, 00:53.

            Comment


              #46
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Na turbut tai reiktu suprasti, kaip pajuokavima.
              Nors net ir juokaujant tokia analogija cia nelabai limpa. Tai, kas dabar (t.y. po 1979) vyksta Kinijoje ir kas vyko SSRS yra is esmes visiskai nieko bendro neturintys reiskiniai. Kinijos kulturine revoliucija ir komunizmo "ivedinejimas" prie Mao yra praeitis ir patys kinai bei ju auksciausioji valdzia tai jau seniai suprato ir gan sekmingai glaisto to padarinius. Taigi prasyciau nekisti cia musu visu mylimos Kinijos.
              Tai, savaime suprantama, buvo pajuokavimas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #47
                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                75% lietuvis, 25% ukrainietis.
                gal ir ukrainietiskai moki?

                Comment


                  #48
                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  Tai, savaime suprantama, buvo pajuokavimas
                  As irgi pagalvojau, kad tau patinka Kinija. Belieka pakelti bokala uz musu tautu draugyste

                  Comment


                    #49
                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    gal ir ukrainietiskai moki?
                    Ne, nemoku.
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      #50
                      Minejau, kad esu Lietuvis. Tačiau dar nerašiau savo "šaknų" . Esu 75% aukštaitis ir 25% žemaitis. Tevu keliai susikirto Kaune. Dabar esu Kaunietis
                      Šiaip proseneliai buvo rimti ukininkai, iš tevo puses girdejau, kad giminėj buvo ir žymus knygnešys. O kad esu grynas Lietuvis sužinojau netaip seniai. Paprasčiausiai buvo užsakytas ir paskui ištirtas išsamus gimines medis. jis parode, kad nuo ~1880 visi buvo Lietuviai.

                      Comment


                        #51
                        50% lietuvis 50% ukrainietis.Moku ukrainietiskai, nors sirdyje esu TIKRAS LIETUVIS.
                        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                          nors sirdyje esu TIKRAS LIETUVIS.
                          O kuo buvimas TIKRU LIETUVIU yra pranasesnis uz buvima pvz. TIKRU UKRAINIECIU ar TIKRU VENGRU?
                          Ir kuo tas tikrumas pasireiskia?

                          Comment


                            #53
                            Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                            Minejau, kad esu Lietuvis. Tačiau dar nerašiau savo "šaknų" . Esu 75% aukštaitis ir 25% žemaitis. Tevu keliai susikirto Kaune. Dabar esu Kaunietis
                            Šiaip proseneliai buvo rimti ukininkai, iš tevo puses girdejau, kad giminėj buvo ir žymus knygnešys. O kad esu grynas Lietuvis sužinojau netaip seniai. Paprasčiausiai buvo užsakytas ir paskui ištirtas išsamus gimines medis. jis parode, kad nuo ~1880 visi buvo Lietuviai.
                            Mūsų giminėj maždaug nuo 1880 taip pat visi lietuviai, tačiau prieš tai yra lenkiško ir vokiško kraujo.
                            P.

                            Comment


                              #54
                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              O kuo buvimas TIKRU LIETUVIU yra pranasesnis uz buvima pvz. TIKRU UKRAINIECIU ar TIKRU VENGRU?
                              Ir kuo tas tikrumas pasireiskia?
                              Nemanau, kad Reptilias turejo omeny kokius nors pranasumus...

                              Comment


                                #55
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                O kuo buvimas TIKRU LIETUVIU yra pranasesnis uz buvima pvz. TIKRU UKRAINIECIU ar TIKRU VENGRU?
                                Ir kuo tas tikrumas pasireiskia?
                                Tai jau kibimas prie žodžių.
                                Ne viskas auksas kas auksu blizga

                                Comment


                                  #56
                                  Atsiprasau, tiesiog man tas capsuose uzrasytas TIKRAS LIETUVIS pasirode kaip ypatingas to fakto pabrezimas, lyg jis butu ypatingai svarbus

                                  Comment


                                    #57
                                    75% Lenkas,25% Roma(Cigonas).
                                    Motinos proseneliai-Liachowicze,hrabiowie Wysokiego Dworu(Aukstadvaris),herbu Lodz. Propropro...seneliai atsiusti Zygimanto Senojo(Zygmunt Stary) i Vilniu 1589 metais. Paskutiniai grafu palikuoniai susaudyti bolseviku za kulaczestvo po revoliucijos. Motinos senelis buvo pusiau Roma pusiau Ortodoksas.
                                    Tevo puse,Lenkai is Ukrainos(Lviv,Lwow). Irgi aristokratai. Korczynscy.

                                    Comment


                                      #58
                                      Susipainiojau,turejo buti Zygimantas III Waza(Zygmunt III Waza),nr Senasis

                                      Comment


                                        #59
                                        Ar tik nebūsi tas garbus aristokratas, su kuriuo turėjom garbės susipažinti www.skyscrapercity.com forume?

                                        Comment


                                          #60
                                          hmmm. Atai, kdl tarp galimų tautybės pasirinkimo variantų nėra žemaitė/žemaitis ????

                                          Comment

                                          Working...
                                          X