Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Popiežius: musulmonai ne taip suprato mano žodžius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tik del krikscionybes pastebesiu, kad kardu ji skleidziama buvo pries gerus 500+ metu. Islamas skleidziamas panasiai "kardu" (t.y. savizudziu bombomis) siandien
    Šiaip jau savižudžių išpuoliai yra vedini kiek kitų tikslų, nei islamo skleidimas
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Nereikia pamiršti, kad islamas pati jauniausia iš pasaulinių religijų. Pradžia tik 622 metais. Be to, jis paplitęs, švelniai sakant, atsilikusiose šalyse. Tad gal ir natūralu, jog islame dar nebuvo reformacijos. Manau, kai (o gal reikia sakyti JEI?) musulmoniškos šalys taps tokios pat išsivysčiusios, kaip Europa, tai ir probelmų nebus.
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        #23
        Parašė John Rodyti pranešimą
        As, beje, nuo siandien oficialiai esu musulmonas (ziur. mano avatara ir uzrasa virs jo), todel prasau neizeidineti mano religijos! Jeigu ne, patys zinot, kuo viskas baigsis.
        Ar gali taip būti? Manau, jei jau įgimtoji religija kažkuo netenkina, tai gal verta pasirinkti labai giminingą arba būti indiferentu, bet ne tokią svetimą lietuvių dvasiai ir kultūrai.

        Comment


          #24
          Is tikruju man darosi baugu vien pagalvojus,kad galetu kilti dzihada tarp krikscioniu ir musulmonuAisku yra maza galimybe,kad taip gali atsitikti,taciau yra ir zinant,kad jie yra labai izeidus islamo atzvilgiu,popieziui nereikejo taip sakyti
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            #25
            Parašė osiz Rodyti pranešimą
            Is tikruju man darosi baugu vien pagalvojus,kad galetu kilti dzihada tarp krikscioniu ir musulmonuAisku yra maza galimybe,kad taip gali atsitikti,taciau yra ir zinant,kad jie yra labai izeidus islamo atzvilgiu,popieziui nereikejo taip sakyti
            Zmogau, iskreipto politkorektiskumo laikai eina i pabaiga...
            Siandien jie neleis tau pasakyti to ar ano, rytoj jie jau privers tave pasakyti tai, ka tu visai nenori sakyti...
            Deja, realybe tokia...
            Idomiausia, kad islamistu pareiskimus apie tariama Vakaru (skaityk krikscionybes) blogi mes girdime vos ne kasdiena...

            Comment


              #26
              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Zmogau, iskreipto politkorektiskumo laikai eina i pabaiga...
              Siandien jie neleis tau pasakyti to ar ano, rytoj jie jau privers tave pasakyti tai, ka tu visai nenori sakyti...
              Deja, realybe tokia...
              Idomiausia, kad islamistu pareiskimus apie tariama Vakaru (skaityk krikscionybes) blogi mes girdime vos ne kasdiena...
              Mes ne tik girdime tai is Islamo krastu, bet matome tai cia, LONDONE, kur ne per seniausiai ju gaujos su plakatais atvirai ragino NAIKINTI ir ZUDYTI "islamo priesus" (t.y. mus, europiecius), sprogdinti D.Britanijos miestus ir t.t., kuomet patys atvaziave cia is savo kumetynu slepiasi nuo represyviu ir konservatyviu rezimu. Kaip islikti korektiskam tokioje situacijoje? Mano supratimu, zmogus gyvenantis kokioje nors salyje, visu pirma turi buti lojaus tai saliai ir jos vertybems, o jeigu jam tai nepriimtina, vaziuoti ten, kur jam bus geriau. Uzuot taip ir padare, jie siulo tai naikinti...
              Aisku, galima manyti, kad tai tik "saujele ekstremistu", bet tuomet tai turetu buti garbes reikalas likusiems musulmonams juos sutramdyti ir sunaikinti toki mastyma savo bendruoneje. Taciau nieko panasaus nevyksta ir daugelis "nuosaikiu" musulmonu vienai ar kitaip (galbut nelabai samoningai) palaiko ju idejas.
              Paskutinis taisė John; 2006.09.25, 14:30.

              Comment


                #27
                John,toks keistas klausimas,bet kodel tavo aprase parasyta,kad tu moteris.Kaip tai reiktu suprast?
                Mano darbai deviantart'e

                Comment


                  #28
                  ...o kaip reiktu suprasti, pavyzdziui, tavo avatara?
                  ar reiktu suprasti, kad tu taip ir atrodai?

                  Comment


                    #29
                    Parašė osiz Rodyti pranešimą
                    John,toks keistas klausimas,bet kodel tavo aprase parasyta,kad tu moteris.Kaip tai reiktu suprast?
                    O kodel tau taip idomu? Ir is kur zinai, kad as ne moteris?

                    Comment


                      #30
                      Daugiau tolerancijos, chebryte...
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        #31
                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        ...o kaip reiktu suprasti, pavyzdziui, tavo avatara?
                        ar reiktu suprasti, kad tu taip ir atrodai?
                        Nu dar kol kas ne,bet po kokiu 30 metu tikriausiai kazkas panasaus ir is manes bus
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          #32
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          O kodel tau taip idomu? Ir is kur zinai, kad as ne moteris?
                          Hm...100% nesu isitikines.Bet visgi galvojau,kad tu vyras,nes siaip moteru,kurios sugebetu parasyti virs 4000 pranesimu ir dar tapti supermoderatorem siame forume kaip ir nera.Taciau nuo siol tikriausiai reiks patiket tuo
                          Mano darbai deviantart'e

                          Comment


                            #33
                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Mes ne tik girdime tai is Islamo krastu, bet matome tai cia, LONDONE, kur ne per seniausiai ju gaujos su plakatais atvirai ragino NAIKINTI ir ZUDYTI "islamo priesus" (t.y. mus, europiecius), sprogdinti D.Britanijos miestus ir t.t.,
                            Aha ir policija nieko nedare.Kilo toks man klausimas jei as su grupele draugu surengciau demonstracija ir mes ragintume naikinti musulmonus kaip visa tai butu pasibaige?Speju nekaip.
                            Kitas idomus dalykas musulmonai UK turi daugiau teisiu nei balti zmones (nesvarbu anglas lietuvis ar dar kas).Pvz pries pora sav ejau i Tate Modern kazkokia paroda buvo ir kiekvienas (beveik kiekvienas) lankytojas turejo but apieskotas na as su tuo problemu neturiu (reikia tai reikia).Zodziu apieskojo mane iejau i vidu paskui atsisukau ir pamaciau musulmone su tais savo apdarais (kur tik akys tesimato).Tai jos niekas neapieskojo tiesiai sviesiai jai pasake ieik.Tai vat labai idomu pasidare kodel mane ir kitus lankytojus apieskojo o jos ne.

                            Comment


                              #34
                              Aš iš vis dėjęs ant jų visų, neydomu man kas ten pas juos, tegu sprogdinas... O amerikonai irgi durni kad lenda... Aš čia apskritai apie tuos karus...

                              Comment


                                #35
                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Aš iš vis dėjęs ant jų visų, neydomu man kas ten pas juos, tegu sprogdinas... O amerikonai irgi durni kad lenda... Aš čia apskritai apie tuos karus...
                                Su tokiu izvalgumu, galetum but politikos apzvalgininkas.
                                Paskutinis taisė John; 2006.09.26, 00:15.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                  Hm...100% nesu isitikines.Bet visgi galvojau,kad tu vyras,nes siaip moteru,kurios sugebetu parasyti virs 4000 pranesimu ir dar tapti supermoderatorem siame forume kaip ir nera.Taciau nuo siol tikriausiai reiks patiket tuo
                                  Na tai uztat pries rasydamas galetum issiaiskinti iki galo, nes dabar sitaip uzsipulti mane nei sio, nei to vien del to, kad as galbut esu (ne)moteris yra tiesiog nevisiskai nelabai negrazu!

                                  Ir kodel galvoji, kad moterys negali buti forumo moderatoremis? Kas cia per isankstinis nusistatymas (cia turbut is serijos, kad moterys nemoka vairuoti ir yra siaip nelabai ismintingi tvariniai)? Ir kodel manai, kad jos negali rasyti pranesimu (turbut galvoji, kad visos moterys nerastingos!)? Rupus miltai, nervai nelaiko!
                                  Paskutinis taisė John; 2006.09.26, 00:15.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Na tai uztat pries rasydamas galetum issiaiskinti iki galo, nes dabar sitaip uzsipulti mane nei sio, nei to vien del to, kad as galbut esu (ne)moteris yra tiesiog nevisiskai nelabai negrazu!

                                    Ir kodel galvoji, kad moterys negali buti forumo moderatoremis? Kas cia per isankstinis nusistatymas (cia turbut is serijos, kad moterys nemoka vairuoti ir yra siaip nelabai ismintingi tvariniai)? Ir kodel manai, kad jos negali rasyti pranesimu (turbut galvoji, kad visos moterys nerastingos!)? Rupus miltai, nervai nelaiko!
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Sena lietuvių išmintis byloja, kad: "boba iš ratų, ratams lengviau".

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Sena lietuvių išmintis byloja, kad: "boba iš ratų, ratams lengviau".
                                        As zinau dar viena labai gera senoves lietuviu isminties patarle: Imkit vaikai pagaliuka ir uzmuskit ta zyduka. Argi ne grazu?

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          As zinau dar viena labai gera senoves lietuviu isminties patarle: Imkit vaikai pagaliuka ir uzmuskit ta zyduka. Argi ne grazu?
                                          Nemėgsti žydų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X