Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apklausa: Jūsų seksualinė orientacija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Aciu uz pagailejima samot bet tikrai persistegei

    Na ir pasakysiu viena gal kam nors ir nepatinkancia fraze (kaip mokslininkas prisiimu atsakomybe)

    Homoseksualizmas yra evoliucijos padarinys

    Taigi tai taip pat naturalu kaip tureti kalbos dovana.
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      #82
      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
      Paklauskime heteroseksualų

      Ne vienam homoseksualui teko išgirsti klausimus apie savo seksualinės orientacijos suvokimą, svarstymus apie gėjų ar lesbiečių bruožus, priekaištavimus dėl homoseksualams "būdingo" elgesio. Sie klausimai skirti heteroseksualios oreantacijos zmonemis pabandykite i juos atsakyti...

      1. Kaip manai, kas apsprendė tavo heteroseksualumą?

      2. Kada ir kaip tu pirmą kartą nusprendei, kad esi heteroseksualus?

      3. Ar gali būti, kad tavo heteroseksualumas yra tik fazė, iš kurios išaugsi?

      4. Ar gali būti, kad tavo heteroseksualumas kyla iš neurotinės tos pačios lyties asmenų baimės?

      5. Ar negali būti, kad iš tiesų tau tereikia gero meilužio gėjaus?

      6. Heteroseksualai praeityje turėjo nesėkmingų gėjiškų santykių. Ar nemanai, kad tu tapai heteroseksualus dėl baimės būti atstumtas?

      7. Jei tu niekada nemiegojai su tos pačios lyties asmeniu, iš kur žinai, kad tau tai nepatiktų?

      8. Jei heteroseksualumas yra normalu, kodėl neproporcingas skaičius psichinių ligonių heteroseksualūs?

      9. Kam tu atskleidei savo heteroseksualius polinkius? Kaip jie reagavo?

      10. Tavo heteroseksualumas manęs neerzina, kol tu nebandai jo ant manęs. Kodėl jums taip norisi suvilioti kitus į savo seksualinę orientaciją?

      11. Jei sugalvotum auginti vaikus, ar norėtum, kad jie būtų heteroseksualūs, žinodamas problemas, su kuriomis jie susidurs?

      12. Didžioji dauguma vaikų prievartautojų yra heteroseksualai. Ar tu tikrai manai, kad saugu leisti heteroseksualiems mokytojams auklėti tavo vaikus?

      13. Kodėl tu stengiesi būti toks aiškus ir darai viešą spektaklį iš savo heteroseksualumo? Ar negali būti tuo, kuo esi, bet apie tai nepasakoti?

      14. Kaip tu gali kada nors tikėtis tapti pilnaverčiu žmogumi, jei apsiriboji nepataisomų nesuderinamų heteroseksualių objektų pasirinkimu ir nenori ištyrinėti bei išplėtoti savo normalių, natūralių, sveikų, dievo duotų homoseksualių pajėgumų?

      15. Heteroseksualai žinomi kaip priskiriantys sau ir kitiems siauras, stereotipines lytines roles. Kodėl tu laikaisi taip tvirtai įsitvėręs tokio liguisto vaidmenų pasiskirstymo?

      16. Kodėl heteroseksualams toks svarbus seksas?

      17. Su visa socialine parama, kuri teikiama santuokoms, skyrybų skaičius laipsniškai kyla. Kodėl tokie reti stabilūs santykiai tarp heteroseksualų?

      18. Kaip galėtų žmonių rasė išgyventi, jei visi būtų heteroseksualūs, turint omeny gyventojų pertekliaus grėsmę?

      19. Atrodo, kad yra labai mažai laimingų heteroseksualų. Sukurtos technologijos, kurių pagalba tau galbūt pavyktų pasikeisti, jei tikrai to norėtum. Ar nesvarstei antipatijos terapijos?

      20. Ar heteroseksualai nekenčia ir/ar nepasitiki kitais tos pačios lyties asmenimis? Ar tai dėl jo jie yra heteroseksualūs?
      panasu i nevykusi geju bandyma parodyt kad jie aceit yra normalus, o heteroseksualus - nenormalus....

      Comment


        #83
        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
        Aciu uz pagailejima samot bet tikrai persistegei

        Na ir pasakysiu viena gal kam nors ir nepatinkancia fraze (kaip mokslininkas prisiimu atsakomybe)

        Homoseksualizmas yra evoliucijos padarinys

        Taigi tai taip pat naturalu kaip tureti kalbos dovana.
        Nea, nepersistengiau. Tokia yra tiesa. Tai yra liga ir kas blogiausiai ligonis ja gauna net to nenoredamas, bei dar blogiau kad nepagydoma liga. Sia liga butu galima gal but palyginti kazkuria prasme psichine liga, kuri taip pat nera uzkreciama, bet si pavojinga visuomenei. Tuo gerai, kad sie nelaimingi zmones nera gresme visuomenei. Ir galbut i tai galime ziureti siek tiek ramiau ir paprasciau ir labai ant ju nepykti. Bet viskam yra ribos, nes kaip du ligoniai dar sugalvoja kurti seima, tai tikrai tam truksta zodziu. Ne taip mus sukure gamta, ne taip turi buti kuriamos ir seimos. Nezinau, ar gali buti vaikui didesne bausme gyvenime, kai isaugti seimoje kur tevas ir mama abu vyrai. Tai jau nenormalu ir iskrypimas.
        Bet sakau, gal su laiku tai bus pagydoma, gal pavyks sustabdyti sia liga. Nors sunku to tiketis. Bet kaip ir kvailys niekada nepasakys as kvailys ir zinai, man yra taip blogai, kaip as noreciau buti laimingu ir sveiku zmogumi. Kvailys tiesiog nesupranta kad jis toks. Kaip ir ligonis su neteisinga seksualia orentacija, jis negali suprasti kad jis ligonis. Viskas vyksta jo viduje, ji traukia ta pati lytis. Ir tikrai manau, kad jei sis ligonis (pvz Vyras) turetu pasirinkima, jis tikrai mieliau pasirinku gyvenime myletis ir kurti seima su moterimi, nei duotis i iseinamaja anga su vyruku, ar griauzti kito vyro morka....



        .... slykstu tai is tikro, bet kaip bebutu gaila, ligos mielos nebuna....

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #84
          Parašė samot Rodyti pranešimą
          Nea, nepersistengiau. Tokia yra tiesa. Tai yra liga ir kas blogiausiai ligonis ja gauna net to nenoredamas, bei dar blogiau kad nepagydoma liga. Sia liga butu galima gal but palyginti kazkuria prasme psichine liga, kuri taip pat nera uzkreciama, bet si pavojinga visuomenei. Tuo gerai, kad sie nelaimingi zmones nera gresme visuomenei. Ir galbut i tai galime ziureti siek tiek ramiau ir paprasciau ir labai ant ju nepykti. Bet viskam yra ribos, nes kaip du ligoniai dar sugalvoja kurti seima, tai tikrai tam truksta zodziu. Ne taip mus sukure gamta, ne taip turi buti kuriamos ir seimos. Nezinau, ar gali buti vaikui didesne bausme gyvenime, kai isaugti seimoje kur tevas ir mama abu vyrai. Tai jau nenormalu ir iskrypimas.
          Bet sakau, gal su laiku tai bus pagydoma, gal pavyks sustabdyti sia liga. Nors sunku to tiketis. Bet kaip ir kvailys niekada nepasakys as kvailys ir zinai, man yra taip blogai, kaip as noreciau buti laimingu ir sveiku zmogumi. Kvailys tiesiog nesupranta kad jis toks. Kaip ir ligonis su neteisinga seksualia orentacija, jis negali suprasti kad jis ligonis. Viskas vyksta jo viduje, ji traukia ta pati lytis. Ir tikrai manau, kad jei sis ligonis (pvz Vyras) turetu pasirinkima, jis tikrai mieliau pasirinku gyvenime myletis ir kurti seima su moterimi, nei duotis i iseinamaja anga su vyruku, ar griauzti kito vyro morka....



          .... slykstu tai is tikro, bet kaip bebutu gaila, ligos mielos nebuna....
          butent, 100% pritariu. nezinau kuo cia koks Mantaz nepatenkintas buna kai bandau ta pati isaiskint

          Comment


            #85
            Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
            Homoseksualizmas yra evoliucijos padarinys
            Dar viena teorija, nors ir labai abejotina: homoseksualizmas - gamtos "priemonė" nuo pernelyg didelio populiacijos augimo.

            Šiaip nesuprantu kuo gėjai kai kuriems "kliūna". Aš suprasčiau, kad jie "kliūtų" tuo atveju, jei reikalautų kažkokių išskirtinių teisių ir pan., bet Lietuvoje jie išvis per daug nesireiškia, todėl keista matyti tiek daug homofobų būtent čia.

            Comment


              #86
              Jeigu homoseksualumas nera normalu, tuomet "normalus" seksas (t.y. tarp vyriskos ir moteriskos lyties), kuomet devima apsauga (kontraceptikai) taip pat nera normalu. Oralinis seksas irgi nenormalu. Apskritai, seksas, kurio paskirtis ne reprodukcija, yra nenormalu... zodziu iskrypimas, ar ne?
              Kažkoks nekrikščioniškas tavo požiūris...
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #87
                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                Kažkoks nekrikščioniškas tavo požiūris...
                As esu katalikas ir puoseleju savo religija (esu krikstytas ir ejau pirmos komunijos). Abejoniu del mano krikscioniskumo dar niekam nera kile (na gal vienam ar kitam neteisingai mane suprantanciam) . Pateikiau pavyzdelius tik siaip, kad jauniems zmonems butu suprantamiau.

                Comment


                  #88
                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  butent, 100% pritariu. nezinau kuo cia koks Mantaz nepatenkintas buna kai bandau ta pati isaiskint
                  Gal toks jo bandymas apsaugoti ligonius kurie randasi siame forume kartu tarp musu. Bet to daryti tikrai nevertetu, kaip tarybiniais laikais rusai sakydavo, pas mus nera prostitucijos, nera pedalu, pas mus viskas ok. Bet kaip realybe buvo kitokia.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #89
                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                    Šiaip nesuprantu kuo gėjai kai kuriems "kliūna". Aš suprasčiau, kad jie "kliūtų" tuo atveju, jei reikalautų kažkokių išskirtinių teisių ir pan., bet Lietuvoje jie išvis per daug nesireiškia, todėl keista matyti tiek daug homofobų būtent čia.
                    Kaip jau minejau sie zmones yra ligoniai, o ligoniai privalo buti ligonineje. Bet kadangi si liga nera labai pavojinga visuomenei, bei ir nepagydoma, butu dar blogiau juos laikyti uzdarytus ir skirti jiems pragyvenima arba kitaip pasakius islaikyti is mokesciu moketoju pinigu butu dar blogiau.

                    O kad jie dabar silpnai reiskiasi Lietuvoje, tai dar nereiskia kad taip bus artimiausiu metu. Jie reikalauja kazkokiu nesamoniu, nori seimu ir t.t. Kaip jau minejau, kaip jaustis vaikui, kuri jie greiciausiai isivaikintu. Kaip mokykloje mokytoja paprasytu ateiti motinai, o ateina "motina su kiausiniais". Zinai vadinkime viska savo vardais, mama man asmeniskai niekada nebus net ir vaizduoteje vyras...

                    Man asmeniskai yra siokiu tokiu nepatogumu del sios ligos. Nes kaip zinome siu ligoniu yra daug gabiu zmoniu, su kuriais tenka bendrauti ir ne tik laisvalaikiu, o kadangi mano poziuris i sia liga nera toks, kad jis patiktu ligoniui. Tai atsiranda dirbtinu problemu. Kaip ir siame forume. Ka as katik paminejau, jie bus labai nepatenkinti ir as automatiskai gaunu antipatija is ju, tampu lyg priesas. Nors to ir specialiai nedarydamas. Bet kaip ir jie, taip ir as nesu kaltas, kad jie gime su sia liga.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #90
                      bana rasistam ir homofobam plyz

                      Comment


                        #91
                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        butent, 100% pritariu. nezinau kuo cia koks Mantaz nepatenkintas buna kai bandau ta pati isaiskint
                        Gal kažko nesupratau?

                        samot dviem savaitėm į atostogas.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #92
                          Homoseksualumas buvo istrintas is psichiniu ligu saraso jau keli desimtmeciai atgal. Taigi tai nera liga. Cia tas pats, kas kairiarankius zmones laikyti ligoniais. Ir istikro tu gali laikyti ligoniu ar kuom tik nori, bet kada tu tiesiai i akis ta bandai pabrezti ir ji taip sumenkinti, tai cia jau zema.

                          Peace

                          Comment


                            #93
                            Esu heteroseksualas, bet iškrypelis....

                            Comment


                              #94
                              Ko jus cia gincijates? Kiekvienam savo nuomone ir nebandykit kitu perkalbet. As asmeniskai toleruoju gejus (pazistu pora), tik nenoreciau, kad jie atvirai reklamuotusi ar buciuotusi gatveje. Zinoma gales tai daryt kai visuomene (tuo tarpu ir as) taps tolerantiskesne. Tegul gyvena jie ramiai ir niekas ju nediskriminuoja. Ir jokios cia ner ligos. Noretumet, kad jus uz jusu kitoki gyvenimo buda diskriminuotu ir tyciotusi ittip?

                              Comment


                                #95
                                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                bana rasistam ir homofobam plyz
                                kur cia kas nors susije su rasem?
                                ir homofobijos jokios nebuvo. be to jeigu Mantaz uz tokius dalykus banina, tada jau greiciau reiktu banint uz "babajus" ir pan. rasistinius zargonus, bet tai kazkodel niekam nekliuna.
                                Paskutinis taisė kaunaz; 2006.11.02, 10:36.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  kur cia kas nors susije su rasem?
                                  ir homofobijos jokios nebuvo. be to jeigu Mantaz uz tokius dalykus banina, tada jau greiciau reiktu banint uz "babajus" ir pan. rasistinius zargonus, bet tai kazkodel niekam nekliuna.
                                  O tai kas, tavo manymu, būtų laikoma homofobiška?
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė samot Rodyti pranešimą
                                    Nea, nepersistengiau. Tokia yra tiesa. Tai yra liga ir kas blogiausiai ligonis ja gauna net to nenoredamas, bei dar blogiau kad nepagydoma liga. Sia liga butu galima gal but palyginti kazkuria prasme psichine liga, kuri taip pat nera uzkreciama, bet si pavojinga visuomenei. Tuo gerai, kad sie nelaimingi zmones nera gresme visuomenei. Ir galbut i tai galime ziureti siek tiek ramiau ir paprasciau ir labai ant ju nepykti.
                                    pirma kas yra liga?
                                    Sis apibrezimas turi tureti viena is siu pozymiu

                                    1. Tai turi but uzkreciama
                                    2. Tai turi trugdyti zmogui normaliai funkcionuoti
                                    3. Tai turetu buti patologine psichologine busena pavojinga paciam asmeniui ar visuomenei (agresyvumas, shizofrenija, polinkis i nusikalstamaja veikla ir tt)

                                    na ir homoseksualizmas ar kitokie nukrypimai nuo "normos" kaip ir neieina i siuos punktus, taigi tai nera liga

                                    Bet viskam yra ribos, nes kaip du ligoniai dar sugalvoja kurti seima, tai tikrai tam truksta zodziu. Ne taip mus sukure gamta, ne taip turi buti kuriamos ir seimos.
                                    gamta mus sukure tokiais kokiais esame

                                    Nezinau, ar gali buti vaikui didesne bausme gyvenime, kai isaugti seimoje kur tevas ir mama abu vyrai. Tai jau nenormalu ir iskrypimas.
                                    gali...tai isaugti vaiku namuose, kai meile yra dalinama visiems po lygiai

                                    Bet kaip ir kvailys niekada nepasakys as kvailys ir zinai, man yra taip blogai, kaip as noreciau buti laimingu ir sveiku zmogumi. Kvailys tiesiog nesupranta kad jis toks.
                                    visiskai su tavim sutinku

                                    Kaip ir ligonis su neteisinga seksualia orentacija, jis negali suprasti kad jis ligonis. Viskas vyksta jo viduje, ji traukia ta pati lytis. Ir tikrai manau, kad jei sis ligonis (pvz Vyras) turetu pasirinkima, jis tikrai mieliau pasirinku gyvenime myletis ir kurti seima su moterimi, nei duotis i iseinamaja anga su vyruku, ar griauzti kito vyro morka....

                                    .... slykstu tai is tikro, bet kaip bebutu gaila, ligos mielos nebuna....
                                    no comments


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Dar viena teorija, nors ir labai abejotina: homoseksualizmas - gamtos "priemonė" nuo pernelyg didelio populiacijos augimo.
                                    populiacijos augimas tai tik vienas is punktu, yra begale kitu...



                                    Parašė samot Rodyti pranešimą
                                    Man asmeniskai yra siokiu tokiu nepatogumu del sios ligos. Nes kaip zinome siu ligoniu yra daug gabiu zmoniu, su kuriais tenka bendrauti ir ne tik laisvalaikiu, o kadangi mano poziuris i sia liga nera toks, kad jis patiktu ligoniui. Tai atsiranda dirbtinu problemu. Kaip ir siame forume. Ka as katik paminejau, jie bus labai nepatenkinti ir as automatiskai gaunu antipatija is ju, tampu lyg priesas. Nors to ir specialiai nedarydamas. Bet kaip ir jie, taip ir as nesu kaltas, kad jie gime su sia liga.
                                    nezinau...manau tas problemas keli tik pats

                                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                    Ko jus cia gincijates? Kiekvienam savo nuomone ir nebandykit kitu perkalbet. As asmeniskai toleruoju gejus (pazistu pora), tik nenoreciau, kad jie atvirai reklamuotusi ar buciuotusi gatveje. Zinoma gales tai daryt kai visuomene (tuo tarpu ir as) taps tolerantiskesne. Tegul gyvena jie ramiai ir niekas ju nediskriminuoja. Ir jokios cia ner ligos. Noretumet, kad jus uz jusu kitoki gyvenimo buda diskriminuotu ir tyciotusi ittip?
                                    o kada ji taps tolerantiskesne? Manau tai priklauso nuo kiekvieno is musu.
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      #98
                                      Tik dabar pamačiau šią diskusiją.
                                      Manau, kad Lietuva deja atskleidžia savo posovietinį laukiniškumą tolerancijos trūkumu. Kodėl man turėtų rūpėti kokia yra kokio nors praeivio ar net politiko pakraipa? Tačiau žiniasklaida stengiasi visuomenei ipiršti kaip labai rūpimą klausimą.

                                      Comment


                                        #99
                                        Man biski nesuprantamas yra dalykas-homofobija. Koks kam skirtumas,ar kazkas yra gejus ar ne?Tarp mano draugu yra labai dauh homoseksualistu,jie man nemaiso,o as jiems. kas per kaimas tuoj Lietuvoj,styduxa atsivezti draugus Vilniu parodyt...Nesuprantu as sio dalyko(homoseksualumo),bet nenoriu as smerkti irgi. tie patys zmones kaip ir mes.Valgo,miega,dirba,gyvena viena zodziu.

                                        Comment


                                          Esu homoseksualas, bet neturiu absoliuciai nieko priesisko(anaiptol!) pries kitas balsavime isvardintas orientacijas.
                                          Visiskai nesiruosiu veltis i cia vykstancias begalines diskusijas. Jei kazkam kazkas niezti vien del to, kad zmones nera visi vienodi, tegul sie personazai diskutuoja patys su savimi.
                                          Aciu ir gero vakaro visiems!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X