Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Zuokas visai nukvako...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Zuokas visai nukvako...

    Politikas, verslininkas, o gal - kunigas? Vilniaus meras Artūras Zuokas niekaip neišsirenka savo tikrojo pašaukimo šiame gyvenime, rašoma "Lietuvos ryto" priede "Sostinė". A.Zuokas visiškai rimtai svarsto tuokti jaunavedžius - vienai jungtuvių ceremonijai meras jau vadovavo.

    Liepos pabaigoje jis sutuokė už diplomato ištekėjusią buvusią savivaldybės Viešųjų ryšių tarnybos vedėją Ievą Bučinskaitę. Tačiau netrukus mero sutuoktų porų pagausės.

    Apie planus vadovauti tuoktuvių ceremonijoms A.Zuokas viešai paskelbė savo dienoraštyje internete. Teigiama, kad meras jaunavedžius tuoks Rotušėje.


    delfi.lt info

    man atrodo, kad jam reikėtų eit atostogų. ir labai skubiai.

    #2
    Jis šiuo metu ir atostogauja. Manau, per daug žiniasklaida tai sureikšmino.

    Comment


      #3
      nemanau, kad per daug sureikšmino. kokie žmonės galėtų pas zuoką tuoktis???

      Comment


        #4
        Eilinis žiniasklaidos informacijos perteikimo hiperbolizavimas

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Kaip suprantu jis ne bažnyčioje tuokia O, sakykim, kaip metrikacijos darbuotojas. Tai koks skirtumas ar tai bus moteriškė, ar Zuokas..
          P.

          Comment


            #6
            Parašė batista
            Politikas, verslininkas, o gal - kunigas? Vilniaus meras Artūras Zuokas niekaip neišsirenka savo tikrojo pašaukimo šiame gyvenime, rašoma "Lietuvos ryto" priede "Sostinė". A.Zuokas visiškai rimtai svarsto tuokti jaunavedžius - vienai jungtuvių ceremonijai meras jau vadovavo.

            Liepos pabaigoje jis sutuokė už diplomato ištekėjusią buvusią savivaldybės Viešųjų ryšių tarnybos vedėją Ievą Bučinskaitę. Tačiau netrukus mero sutuoktų porų pagausės.

            Apie planus vadovauti tuoktuvių ceremonijoms A.Zuokas viešai paskelbė savo dienoraštyje internete. Teigiama, kad meras jaunavedžius tuoks Rotušėje.


            delfi.lt info

            man atrodo, kad jam reikėtų eit atostogų. ir labai skubiai.
            ne siaip atostogu, o priverstiniu atotosgu belageje... Nors as jau prarades vilti kad Zuokas kadanors atsidurs uz grotu....

            Comment


              #7
              duodat vaizdų vyrai, tiesiog stebinat mane... jeigu vagis ir žmonių grobikas gali ramiai tuokt žmones tai tada nesuprantu apie ką mes čia tada diskutuojam... negi santuoka pas mus išvis nieko nebereiškia?

              Comment


                #8
                Parašė batista
                odat vaizdų vyrai, tiesiog stebinat mane... jeigu vagis ir žmonių grobikas gali ramiai tuokt žmones tai tada nesuprantu apie ką mes čia tada diskutuojam... negi santuoka pas mus išvis nieko nebereiškia?
                Ką tu čia svaiksti ? Kiekvienu besituokiančių asmeninis reikalas, ko jie nori metrikacijos biure , kad ir pats Henrikas Daktaras parašą ant popierių padeda jei žmonės taip nori. O įstatymuose tiesiog parašyta, kad miesto meras gali atlikti tokia pareigą , ir tiek . Niekas tėvynės nepuola, nėra jokio moralinio nuosmukio šioje srityje atsipalaiduok ir mažiau kreipk dėmesį į kiekvieną žurnalistu straipsnį

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  /\ tą tai aš suprantu, bet mane siutas ima kad šitas žaltys, daugybę kartų prisidirbęs ir apsijuokęs, vis tiek lendą į sritį, kur jam tikrai ne vieta! tai tik parodo, koks jis suktas ir naglas yra

                  Comment


                    #10
                    Parašė batista
                    /\ tą tai aš suprantu, bet mane siutas ima kad šitas žaltys, daugybę kartų prisidirbęs ir apsijuokęs, vis tiek lendą į sritį, kur jam tikrai ne vieta! tai tik parodo, koks jis suktas ir naglas yra
                    Ir tarp kunigu pasitaiko pedofilu...
                    www.lt-lv-forum.org/

                    Comment


                      #11
                      Temos pavadinimas: "Zuokas visai nukvako..."

                      man atrodo jis nenukvako, o kaip tik demonstratyviai visiems rodo savo neregeta cinizmo ir akiplesiskumo lygi.

                      Ir cia panasus bajeris, kaip kad Enrikas Daktaras budamas aiskus nusikaltelis sedejo Kauno miesto taryboj, taip ir Zuokas, aiskiai irgi nusikaltelis, bet demonstruoja kaip jis toliau visur dalyvauja ir megaujais nebaudziamumu.

                      Comment


                        #12
                        Citata is Artūro Zuoko blog'o.
                        "Kadangi esu ne Lietuvoje, nežinau, ką laikraštis prirašė. Sutuokiau vieną pažįstamą porą, nes žinau, kad įstatymas man tokią galimybę suteikia, bet tikrai neketinu daryti to nuolat ir atimti darbą iš kitų pareigūnų. Apskritai nesuprantu, kas čia per problema, matyt, Lietuvoje temos žurnalistams galutinai išseko, juolab, kad tai vyko prieš porą savaičių, o tie žmonės, kuriuos sutuokiau tądien net nebuvo itin šventiškai pasipuošę, nes savo bažnytinę santuoką iškilmingai gavo po savaitės. Taip, kad į kunigus tikrai nepretenduoju. Gaila, kad žurnalistai net nesivargina pasidomėti detalėmis."

                        Comment


                          #13
                          /\ pasiteisino šmikis

                          Comment


                            #14
                            Parašė batista
                            /\ pasiteisino šmikis
                            O gal taip ištikro ir yra ?

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Parašė batista
                              /\ pasiteisino šmikis
                              nėra gerai, kai žmogaus nuomonę formuoja visuomenės informavimo priemonės.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #16
                                Parašė Ežiukas
                                O gal taip ištikro ir yra ?
                                tai aš ir neneigiu, kad taip yra sakau juk, kad pasiteisino bet man jis vis tiek šmikis

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė batista
                                  tai aš ir neneigiu, kad taip yra sakau juk, kad pasiteisino bet man jis vis tiek šmikis
                                  Tai tada gal ne "pasiteisino", o teisybę pasakė :/ Šmikis, ne šmikis, bet žiniasklaidai perlenkinėti lazdos nederėtu.
                                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.08.05, 22:54.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #18
                                    nu dėl žinasklaidos tu teisus, bet nemanau, kad jie ir kitą kartą pagalvos prieš rašydami...

                                    Comment


                                      #19
                                      Na ar tikai vertejo kurti tokia tema? Gal butu uzteke tai ideti i "siaip linksma" (nors nei cia linksma, nei ka: tiesiog kvailas straipsnis apie nieka)

                                      Comment


                                        #20
                                        /\ žinai, iš pradžių galvojau taip padaryt, bet nujaučiau, kad diskusija ne apie linksmus dalykus pasisuks, tai ir sukūriau temą...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X