Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
    ...Mac iš tiesų, IŠ TIESŲ, tiesiog veikia.
    Taip, pas mane Mac'as 2.5 m... ir jis veikia, IŠ TIESŲ, tiesiog veikia. Kompas su Windows palyginus - dinozauras. Niekad WinPC nebepirksiu.

    Comment


      Aš pirkčiau, jeigu galėčiau.

      Comment


        Parašė x21 Rodyti pranešimą
        Taip, pas mane Mac'as 2.5 m... ir jis veikia, IŠ TIESŲ, tiesiog veikia. Kompas su Windows palyginus - dinozauras. Niekad WinPC nebepirksiu.
        Na mano laptopas irgi veikia jau 3 metus, nors prieš perkant prisiskaičiau forumuose komentarų, kad šios firmos laptopų išmestų į konteinerius net bomžai neima.
        Flickr

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Kad as visiskai ne taip teigiu. As teigiu, kad yra Fiat uz viena kaina ir Fiat2 uz zymiai didesne kaina, bet su "stebuklinga apple dvasia", uz kuria moki papildomai, bet realiai nieko negauni.
          tarkim yra mac kompiuteris ir tokiu pat galimybiu kompiuteris ne mac, kuris kainuoja zymiai pigiau. Arba tiek pat kiek mac kainuojantis kompiuteris su zymiai geresnemis galimybemis nei mac.
          O as tai nesuprantu ! Kame blogis jeigu as noriu nupirkta ta apple dvasia, kad ji butu mano kompiuterije, nes pvz mane uzkniso bedvasis win 7 ? As tai matau kaip privaluma nei atvirksciai.

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Tai kiti mobilus neturi app store ! Ir viskas tuom pasakyta. O jeigu aš viena iš priežasčiu pirkt butent Iphone matau app store privaluma, reiškias man jo reikia. Tas pats ir su tavim jei tu matai kamera, gera interneta kaip privalumus kitu telefonu prieš Diga .... Pagavai mintį ?
            Kaip tai kiti mobilūs neturi? Turi ir Android ir Nokia atidarė nesenai, manau ir Palm turi.

            Comment


              Nieko blogo. Ka nori ta perki. Vat ir sakau puikus rinkodaros triukas, zmones galvoja, kad uz tuos papildomus pinigus nusiperka kazka vertingo - apple dvasia

              Comment


                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                O as tai nesuprantu ! Kame blogis jeigu as noriu nupirkta ta apple dvasia, kad ji butu mano kompiuterije, nes pvz mane uzkniso bedvasis win 7 ? As tai matau kaip privaluma nei atvirksciai.
                Gerai, bet nenorėk nesusilaukti analogiškų komentarų. Tas pats, kad bažnyčia pradėtų pardavinėti ,,dvasingus'' kompiuterius su kryžiais.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                  Ne ne. Čia dar Lietuvos rinkos fenomenas. Užsieny Mac laisvai įperkami ir nėra tokio kainų skirtumo. Parametrai niekas - jeigu jie neveikia. Sausi skaičiai. Mac iš tiesų, IŠ TIESŲ, tiesiog veikia.
                  Virs 10 metu naudoju ne apple kompiuterius. Jie irgi is tiesu is tiesu veikia

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Aš irgi paklausiu retoriškai, pirktum šį notebook'ą už tiek, kai su tom pačiom dalim kitų firmų kainuoja tris kartus pigiau?

                    http://www.ishop.lt/index.php?sid=3b...dc4b1.71366951
                    Taip pirkčiau. Nes visuose kituose trūksta labai svarios detalės - Mac X OS.

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Nieko blogo. Ka nori ta perki. Vat ir sakau puikus rinkodaros triukas, zmones galvoja, kad uz tuos papildomus pinigus nusiperka kazka vertingo - apple dvasia
                      Bet tu nusikalbi Kaip gali buti kazkas lygu vienas prie vieno ir kainuoti brangiau nes tas vienas yra vienesnis uz kita viena Skirtumu yra. Ir ju nemazai taip juos bando isriskinti marketingo skyrius. Bet tai dar nereiskia, kad jie pucia burbulus is nieko

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Taip pirkčiau. Nes visuose kituose trūksta labai svarios detalės - Mac X OS.
                        Aš geriau prikčiau daug galingesnį už tokią kainą. (Kam kompiuteris reikalingas? tik internete naršyt?)
                        Beje, ta Mac OS man tikra nelaimė būtų, nes daug reikalingų programų ant jos neveikia.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                          Ne ne. Čia dar Lietuvos rinkos fenomenas. Užsieny Mac laisvai įperkami ir nėra tokio kainų skirtumo. Parametrai niekas - jeigu jie neveikia. Sausi skaičiai. Mac iš tiesų, IŠ TIESŲ, tiesiog veikia.
                          Jei lyginsi panašių parametrų MAC ir Asus ar kt. visur bus ženklus skirtumas, net ir JAV.

                          Pavyzdys iš Amazon.com:

                          Apple MacBook Pro MC118LL/A 15.4-Inch Laptop
                          Buy new: $1,699.00 Click to see price
                          9 new
                          2 used from $1,430.00
                          Get it by Thursday, Jan 28 if you order in the next 1 hour and choose one-day shipping.
                          Eligible for FREE Super Saver Shipping.
                          (56)
                          Product Details
                          · 2.53 GHz Intel Core Duo
                          · 4000 MB DDR2 SDRAM
                          · 250 GB Serial ATA
                          · Mac OS X
                          ASUS U50Vg-AM1 Thin and Light 15.6-Inch Black Laptop (Windows 7 Home Premium)
                          $879.74
                          2.53GHz Intel P8700 Core 2 Duo Processor
                          4GB of DDR2 RAM, 2 slots, 4GB Max
                          500GB SATA Hard Drive (5400 RPM), DVD Super Multi Drive
                          15.6-Inch Widescreen HD LCD Display, NVidia G105M Graphics with 512MB DDR2 VRAM, Wi-Fi 802.11agn, Bluetooth
                          Windows 7 Home Premium (64 bit) Operating System
                          Paskutinis taisė Perfect; 2010.01.27, 21:44.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Virs 10 metu naudoju ne apple kompiuterius. Jie irgi is tiesu is tiesu veikia
                            Virs 20 metu naudoju ne apple kompiuterius. Jie veikia, bet ne taip sėkmingai kaip apple.

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Aš irgi paklausiu retoriškai, pirktum šį notebook'ą už tiek, kai su tom pačiom dalim kitų firmų kainuoja tris kartus pigiau?

                              http://www.ishop.lt/index.php?sid=3b...dc4b1.71366951
                              Gal gali pateikti šio MBP analogą už 3 kartus mažesnę kainą? Labai susidomėjau.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Kažkoks mažas raudonas kipšiukas, įsikuręs ant mano dešinio peties man tyliai šnabžda, kad galima Mac OS tiesiog imti ir nusipirkti. Ir įsidėti į paprastą, veikiantį kompiuterį.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  Gerai, bet nenorėk nesusilaukti analogiškų komentarų. Tas pats, kad bažnyčia pradėtų pardavinėti ,,dvasingus'' kompiuterius su kryžiais.
                                  Pirmyn. Jei vartotojams reikia kompu su kryžiais. Bažnyčia taps turtinga kaip kadais, vartotojai laimingi gave ko jiems reikia. KAME CIA BEDA !!!! Tu "gimdai", kad tai blogis, bet niekaip negali paargumentuoti kodel

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Virs 10 metu naudoju ne apple kompiuterius. Jie irgi is tiesu is tiesu veikia
                                    Tai tau pasiseke. Vadinasi tau Apple nereikia. Aš desimt metu naudoju PC ir man jie neveikia taip kaip turetu veikti. Tas pats su mobileis. Neturejau dar nei vieno kuris vadinamaja "satisfakcija" butu prilyges iphone. Ir zinok tikrai nemanau, kad tai tik marketingo dumas mano galvoje Nes kitaip jis ilgai netrauktu

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                      Gal gali pateikti šio MBP analogą už 3 kartus mažesnę kainą? Labai susidomėjau.
                                      Na jei dėl OS, tai čia jau skonio reikalas, kaip minėjau ant joms man neveiktų daug programų, tad kas iš to, kad nenulūžta ir patogi? Bet toks dalykas kaip vaizdo plokštė gana objektyvus dalykas.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Aš geriau prikčiau daug galingesnį už tokią kainą. (Kam kompiuteris reikalingas? tik internete naršyt?)
                                        Beje, ta Mac OS man tikra nelaimė būtų, nes daug reikalingų programų ant jos neveikia.
                                        Apgailestauju. Dar karta sakau tada tau mac nereikia. Programos reikalingos man yra universalios tarp OS. Bet sakau tiek Linux tiek Win manes netenkina savo veikimo budu ir "dvasia". Ir taip jei man reiks moketi daugiau uz ne is pirsto lausta funkcionaluma, tebunie. Tai kaip tik labai teigiamai atsiliepia apie Apple

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                          Taip, pas mane Mac'as 2.5 m... ir jis veikia, IŠ TIESŲ, tiesiog veikia. Kompas su Windows palyginus - dinozauras. Niekad WinPC nebepirksiu.
                                          Pas mane PC laptopas noname 3,5 metų ir veikia...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X