Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

EURO2004 :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Meier
    Beje apie latvius. Va vakar buvau Rygoj, tai vos negriuvau auštielnikas pamatęs, kaip latviai sako traukti ir stumti - atitinkamai vilkt ir grūst


    joo, ten visur "vilkt-grust" ant duru parasyta! Juokingi kaimynai D Bet tegu duoda poryt vokieciams "i kaulus" ir irodo, kad Ryga ne vokieciu miestas!

    Comment


      #22
      arkliu galvos su vokieciais 0:0

      Comment


        #23
        Va arkliu galvos pasidare reklama sau. Britanijoje, Vokietijoje, Prancuzijoje ir tt. dabar visi juos zinos. O mes kaip asilai su ta savo kase niekam neidomia..... Pasaulyje kase stovi zemiau rankinio, niekam ji neidomi, isskyrus mus ir dar kelias salis.



        Irasykite i google.com Lithuania, po to Latvia ir Estonia ir paziurekite kas daugiau rezultatu grazina. Atsiliekame mes nuo ju visur, tfu nervas ima, negaliu.
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #24
          jo blogai, arkliai mus google aplenke, kas bus, nepades ir GDP per capita



          o del kasio sutinku, mazai kam be musu jis idomus, man ir paciam kazkaip nebekelia didelio susidomejimo.

          Comment


            #25
            Pfff, rado mat rodiklį Juk sportas beveik neturi įtakos politikai ar valstybės įvaizdžiui, o kad ir pereitumėm prie futbolo, niekam nuo to geriau nebūtų. Tik smuktų krepšinio lygis ir tada neturėtumėm nei vieno, nei kito, nes aukšto fulės lygio per metus nepasiektumėm. Krepšinis yra pakankamai populiari šaka, ko gero visai arti fulės. Rankinis tikrai nėra aukščiau, nes juo labiausiai domimasi skandinavijoje, o kitur nelabai.



            Ir beje, 95% Latvijos rinktinės yra rusai, ir dar porą lietuvių galima surast
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              del kasio artumo fulei pagal populiaruma galima ir nesutikti, bent Europoje

              Comment


                #27
                Parašė John
                del kasio artumo fulei pagal populiaruma galima ir nesutikti, bent Europoje
                Gerai, išvardyk tuomet, tavo nuomone, populiaresnes sport šakas, be fulės
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Pasirodo pagal kai kuriuos šaltinius - krepšinis 2-as po tinklinio, o fulė 4-a: ČIA
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #29
                    Parašė Mantaz
                    Parašė John
                    del kasio artumo fulei pagal populiaruma galima ir nesutikti, bent Europoje
                    Gerai, išvardyk tuomet, tavo nuomone, populiaresnes sport šakas, be fulės


                    na as tik nesutikau, kad kasis yra "visai arti fules" pagal populiaruma. Kasis yra labai toli nuo fules pagal populiaruma ir tai akivaizdu.

                    Comment


                      #30
                      Paskaityk mano žinutę viršuj. Vat, čia dar kažkokia statistika, tik nesupratau, kaip skaičiuota. Gal tik apklausa: ČIA
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Man tai atrodo kad pati populiariausia visam pasaulyje yra litrabolas :cheers:

                        Comment


                          #32
                          Parašė oželis
                          Man tai atrodo kad pati populiariausia visam pasaulyje yra litrabolas :cheers:
                          Pritariu
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Parašė oželis
                            Man tai atrodo kad pati populiariausia visam pasaulyje yra litrabolas :cheers:


                            Kas tiesa tai ne melas



                            O rungtyniu Olandija - Cekija teisejas G****, tokio l*** seniai nebuvau mates...



                            nesikeikiam - Mantaz

                            Comment


                              #34
                              nesikeikiam - Mantaz[/quote]



                              Tai galejai ir daugiau raidziu palik, db zmones nesupras ka norejau pasakyt

                              Comment


                                #35
                                Parašė landas
                                nesikeikiam - Mantaz



                                Tai galejai ir daugiau raidziu palik, db zmones nesupras ka norejau pasakyt


                                Jau tiek tai supras
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Mantai, do you get to watch the games on TV? Delayed transmission perhaps, on ESPN?



                                  I try to watch as many games as I can--I feel very lucky to be in Europe right now.
                                  Originally Posted by

                                  Comment


                                    #37
                                    del populiariausiu sportu tai to internetinio puslapio statistika tikrai ne i tema... (tinklini zaidzia 1 mlrd - come on, people, gimme a break!! D )



                                    O siaip pasauliniu mastu kase tikrai uzima antra vieta po futbolo pagal populiaruma. Man uzstrigo Sterno is NBA pasakymas, jog "musu strategija yra, kad kiekvienoje salyje krepsinis butu BENT ANTRAS sportas, tada PASAULYJE jis bus PIRMAS". Palinkekime Sternui sekmes garsinant Lietuvos varda pasaulyje!



                                    O del latviu, tai reikia dziaugtis, kad jiems sekasi - vis tiek 80 proc. visu ziurinciuju europieciu mano, kad zaidzia Lietuva (lygiai taip pat kaip panasus kiekis Europos mano, kad pernai Europos krepsinio cempionais tapo latviai ar bent jau lietuviai is Rygos!....) Ziauru, bet tai nera toli tiesos...

                                    Comment


                                      #38
                                      na kad futbolas beveik visur sporto šaka Nr.1 tai čia faktas, o krepšinis...

                                      visam pasaulyje tik dvi valstybės kuriose jis Nr.1, jei neklystu tai Venesuela (tiksliai nepamenu) ir... Lietuva!!!!!!!!
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #39
                                        ir Izraelis ...nors ten greičiau pirmoj vietos sienų statymas ir palestiniečių genocidas x

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė oželis
                                          ir Izraelis ...nors ten greičiau pirmoj vietos sienų statymas ir palestiniečių genocidas x




                                          ir kova su antisemitizmu
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X