Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Auskarai, tatuiruotės ir t.t.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Auskarai man patinka, pats kadaise turėjau, o ir dabar pagalvoju įsiverti į liežuvį. Edinburge teko matyti labai egzotišką merginą, kurios visą veidą - kaktą, skruostus, smakrą - dengė vien tik auskarai.
    Tatuiruotos merginos man asocijuojasi su kalinėmis. Tatu man negražu.

    Comment


      #42
      Parašė arun' Rodyti pranešimą
      ... Edinburge teko matyti labai egzotišką merginą, kurios visą veidą - kaktą, skruostus, smakrą - dengė vien tik auskarai...

      Fui Fui Fui... Apsaugok Viešpatie nuo tokių šlykštynių...

      Comment


        #43
        Šlykščiausia kai veidas (skruostas ar lūpa) pradurtas ir jaunuolis arba jaunuolė tą auskarą kiaurai per savo veidą brauko su liežuviu, visaip sukinėja, kramto ir tabaluoja tas auskaras laisvai... Iš tikrųjų taip susivemt galima.

        Comment


          #44
          Ech žmonės, žiūriu jūs čia dauguma rimti

          Dešinys Tomizmo petys


          Kairė Tomizmo ausis


          Dabar artimiausiose planuose - dar viena tattoo, pageidautina spalvota.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            #45
            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Šlykščiausia kai veidas (skruostas ar lūpa) pradurtas ir jaunuolis arba jaunuolė tą auskarą kiaurai per savo veidą brauko su liežuviu, visaip sukinėja, kramto ir tabaluoja tas auskaras laisvai... Iš tikrųjų taip susivemt galima.
            šeip teko ir man toki variantą matyti, bet čia dėl to, kad būna ką tik įsivėrę arba auskaras per laisvas
            Parašė arun'
            Tatuiruotos merginos man asocijuojasi su kalinėmis. Tatu man negražu.
            Ir kur ritasi pasaulis.. "kalinių" vis daugėja, o jų amžius- jaunėja..ech

            Comment


              #46
              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
              Fui Fui Fui... Apsaugok Viešpatie nuo tokių šlykštynių...
              Matyt, tokią auskarotą merginą galės suprasti tik tavo vaikai, bet greičiausiai - anūkai.
              Ta mergina Edinburge pardavinėjo gatvėje suvenyrus turistams, bet man, kaip ir daugumai turistų ji buvo įdomesnė už tuos škotiškus suvenyrus - daug kas norėjo su ja tiesiog nusifotografuoti. Bet ji nesutiko. Kita vertus, niekas ir neapsivėmė.

              Comment


                #47


                tai vat

                Comment


                  #48
                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Auskarai ant veido
                  visiskai pritariu - gan bjauriai atrodo. Cia svelniai pasakius
                  O ta Edinburgo mergina tai vien nuo issivazdavimo slykstu darosi kaip kazkas sake.

                  Comment


                    #49
                    Cia jau nuo zmogaus priklauso ar tinka jam auskaras veide ar ne, o, kad jis atrodytu bjauriai reikia labai labai pasistengti. Purvini batai kurkas bjauriau.

                    Comment


                      #50
                      Parašė arun' Rodyti pranešimą
                      Matyt, tokią auskarotą merginą galės suprasti tik tavo vaikai, bet greičiausiai - anūkai.
                      Ta mergina Edinburge pardavinėjo gatvėje suvenyrus turistams, bet man, kaip ir daugumai turistų ji buvo įdomesnė už tuos škotiškus suvenyrus - daug kas norėjo su ja tiesiog nusifotografuoti. Bet ji nesutiko. Kita vertus, niekas ir neapsivėmė.
                      Taip.. O tokį auskarotą... Na, kaip čia pavadinus- elfą tai tik pro pro anūkai:

                      Comment

                      Working...
                      X