Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Auskarai, tatuiruotės ir t.t.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Auskarai, tatuiruotės ir t.t.

    Vakar sedejau prie kompo ir sumasciau kad ryt visgi reik rpasiverti ausi. Siandien jau puikuojuosi skyle kaires ausies kremzleje (virsuje) ;] Senokai norejau auskaro, ir dar pora ateityje manau apturesiu. Taigi pasipasakokite kaip jums su tokaiis dalykais. Kiek ir kur auskaru turite, tatuiruociu ar siaip ka nros panasaus ir mandresnio

    #2
    Neturiu nei auskaru nei tatuiruociu ir nezadu ju darytis.Kazkada norejau...

    Comment


      #3
      As taip pat neturiu nei auskaru nei tatuiruociu.. Auskaru tai tikrai niekur nesiversiu, o del tatuiruociu tai gal dar ateiti, bet noro irgi nera tam reikalui...

      Comment


        #4
        neturiu ir turbut nesiruosiu jei galvele nesusisuks
        Paskutinis taisė DeSadas; 2006.07.03, 01:03.
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          #5
          Apie tatoo tai tikrai galvoju net eskiza turėjau, kurį ruošiausi meistrui nešti, kad patobulintų (neesu super piešėjas, bet bent idėja buvau perteikes, kokios norėčiau).

          O apie auskarus. Neturiu ir nenoriu.
          P.

          Comment


            #6
            Išaugau iš to amžiaus ir ačiū dievui palikimo neturiu. (Na tik viena maža skylutė kairėj ausį.)

            Comment


              #7
              7 klasėj buvau pirmas vyrutis mokykloj prasidūręs ausį. 9 klasėj prisidėjo toj pačioj ausy dar viena skylė. 11 auskarus išsitraukiau ir dabar jau abi skylės užaugo, nors pirmoji dar matosi. Žmona vis grąsina kol miegosiu įsegti kokį nors auskariuką

              Tatuiruotės irgi norėjau, bet vienu metu mane aplankė protas ir priminė, kad po 10 metų man tas tatūzas gali nebepatikti, o taip paprastai kaip auskaro skylės jo neužauginsiu.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #8
                Mano pasiulymas,prieš veriantis auskarą,sugalvokite sau kokį nors tikslą ir jeigu jį įvykdę visdar norėsite tada pirmyn.Dažniausia noras praeina.Patikrinta praktikoje!
                Ne viskas auksas kas auksu blizga

                Comment


                  #9
                  Parašė vytauc
                  7 klasėj buvau pirmas vyrutis mokykloj prasidūręs ausį. 9 klasėj prisidėjo toj pačioj ausy dar viena skylė. 11 auskarus išsitraukiau ir dabar jau abi skylės užaugo, nors pirmoji dar matosi. Žmona vis grąsina kol miegosiu įsegti kokį nors auskariuką

                  Tatuiruotės irgi norėjau, bet vienu metu mane aplankė protas ir priminė, kad po 10 metų man tas tatūzas gali nebepatikti, o taip paprastai kaip auskaro skylės jo neužauginsiu.
                  As auskara isitraukiau gal pries kokius 3 ar 4 metus bet skylute vistiek yra, ir jau nebesitikiu kad kada nors ji uzsitrauks

                  Comment


                    #10
                    As turiu 3 tatiuruotes ir 4 auskarus dar viena zadu vertis...
                    Lithuanian Top 5 tallest buildings
                    1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                    2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                    3. Arfa 100 m. 29 f.
                    4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                    5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                    Comment


                      #11
                      Va nors vienas rimtas Papasakok kas per tatuiruotes, kuriose kuno vietose, jei dar foto idetum isvis smagu butu ;]

                      Comment


                        #12
                        Aš tai aštuonias skylutes turiu. Bet man jos greitai užsitraukia, jei nenešioju auskaro.

                        Comment


                          #13
                          neturėjau ir neturėsiu
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            #14
                            Turiu intymioj vietoj sratus ir peles ausis prisisuves. Dar ruosiuosi roze pasidaryti
                            Paskutinis taisė Quack; 2006.07.12, 07:28.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Quack
                              Turiu intymioj vietoj sratus ir pels ausis prisisuves. Dar ruosiuosi roze pasidaryti
                              Sveikinu kai būsi 40 savo daikčiukui galėsi sudie pasakyti
                              Ne viskas auksas kas auksu blizga

                              Comment


                                #16
                                As turiu teorija apie merginas kurios turi tatuiruotes. Zodziu taip: jei mergina is vis neturi tatuiruociu arba jei ju turi daug, ryskiu ir matomu, tai viskas tvarkoj. Pirmu atveju ji yra gera mergaite, su kuria galima graziai praleisti laika. Antru atveju ji kokia paselus baikere su kuria galima tureti ivairiu nuotykiu. O saugotis reikia merginu, kurios turi tokias mazas tatuiruotes, pasleptas slaptose vietelese giliai po rubais. Tokios merginos is paziuros bus labai "nekaltos", bet tuo pat metu tures slapta nora paisdykauti. Tai moterys kurios tures turtingus vyrus, bet taip pat ir romana su elektriku. Nors kazko mane tokios moterys labiausiai ir vilioja. Aisku, sita teorija nepretenduoja i joki mokslini objektyvuma. Tiesiog siaip tauskalas!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė TKO
                                  As turiu teorija apie merginas kurios turi tatuiruotes. Zodziu taip: jei mergina is vis neturi tatuiruociu arba jei ju turi daug, ryskiu ir matomu, tai viskas tvarkoj. Pirmu atveju ji yra gera mergaite, su kuria galima graziai praleisti laika. Antru atveju ji kokia paselus baikere su kuria galima tureti ivairiu nuotykiu. O saugotis reikia merginu, kurios turi tokias mazas tatuiruotes, pasleptas slaptose vietelese giliai po rubais. Tokios merginos is paziuros bus labai "nekaltos", bet tuo pat metu tures slapta nora paisdykauti. Tai moterys kurios tures turtingus vyrus, bet taip pat ir romana su elektriku. Nors kazko mane tokios moterys labiausiai ir vilioja. Aisku, sita teorija nepretenduoja i joki mokslini objektyvuma. Tiesiog siaip tauskalas!
                                  Manau, kad yra tiesos tamstos žodžiuose- savo šamaniškoj jaunystėj gavau tuo įsitikint
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    #18
                                    Tatuiruociu niekada neturejau ir neturesiu! Kazkada, labai senai, reperiu laikais, buvau kaire ausi prasidures (jei pamenu 5 klaseje), bet po kokiu dveju metu, kaip issiveriau auskara, taip daugiau mano ausis jo ir nemate Ausis jau senai uzgijo

                                    Comment


                                      #19
                                      M turiu du aukarus kiekvienoj ausy po vieną ir viena tattoo.. noriu dar kokiu dvieju

                                      Comment


                                        #20
                                        Jokių auskarų neturiu. Tiesiog neįsivaizduoju savęs su auskaru Tatuiruotės neturiu ir nemanau, kad kada užsimanysiu. Įtariu, kad ji man greit atsibostų ir nebepatiktų. Apskritai darant tatuiruotę reikia žinoti, ką ja nori pasakyti pasauliui. Be to, vietoj ryklio visada gali gautis skumbrė
                                        Šiek tiek praplečiant temą, jokių žiedų ir grandinių taipogi nenešioju

                                        Parašė TKO Rodyti pranešimą
                                        As turiu teorija apie merginas kurios turi tatuiruotes. Zodziu taip: jei mergina is vis neturi tatuiruociu arba jei ju turi daug, ryskiu ir matomu, tai viskas tvarkoj. Pirmu atveju ji yra gera mergaite, su kuria galima graziai praleisti laika. Antru atveju ji kokia paselus baikere su kuria galima tureti ivairiu nuotykiu. O saugotis reikia merginu, kurios turi tokias mazas tatuiruotes, pasleptas slaptose vietelese giliai po rubais. Tokios merginos is paziuros bus labai "nekaltos", bet tuo pat metu tures slapta nora paisdykauti. Tai moterys kurios tures turtingus vyrus, bet taip pat ir romana su elektriku. Nors kazko mane tokios moterys labiausiai ir vilioja. Aisku, sita teorija nepretenduoja i joki mokslini objektyvuma. Tiesiog siaip tauskalas!
                                        Aha, o dabar geriausia naujiena - jei mergina neturi tatuiruočių, - dar nereiškia, kad niekada neturės. Kiek teko bendrauti, tai dažnai merginos galvoja būtent apie užslėptas tatuiruotes
                                        Paskutinis taisė rat; 2007.11.18, 14:57.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X