Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metas IŠgelbĖti GyvybĘ

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Metas IŠgelbĖti GyvybĘ

    Rūpindamiesi savimi, pasirupkime kitais arba rūpindamiesi kitais, pasirūpinkime savimi.


    5 priežastys kurios gali paskatinti tapti donoru -----> www.donorai.eforum.lt
    29
    Bijau adatos
    34,48%
    10
    Trūksta informacijos
    34,48%
    10
    Man nerūpi kitų problemos
    17,24%
    5
    Jau daviau ;)
    13,79%
    4

    #2
    Arba uzmusk paveldosaugininka - isgelbek dangoraizi

    Comment


      #3
      nebijau adatos, informacijos irgi gal netrūksta, man rūpi kitų tokio pobūdžio problemos, dar nedaviau kraujo, tai kurį variantą man rinktis reikėjo?

      Comment


        #4
        Parašė Quack
        Arba uzmusk paveldosaugininka - isgelbek dangoraizi


        Rafinuota, bet tai irgi nuomonė

        Comment


          #5
          Parašė kaunaz
          nebijau adatos, informacijos irgi gal netrūksta, man rūpi kitų tokio pobūdžio problemos, dar nedaviau kraujo, tai kurį variantą man rinktis reikėjo?


          Hm reikia papildyt apklausą tik kokiu varijantu?

          Comment


            #6
            Parašė zilvinas
            Hm reikia papildyt apklausą tik kokiu varijantu?
            "Dar nedaviau, bet ketinu tapti donoru" ar kažkas pan. galėjo būt.

            Comment


              #7
              Reiktu varianto: "Is manes piktybiskai neima kraujo". As keliskart bandziau priduot, kai universitetuose imdavo, bet kaskart tas pats - jusu kraujas retas ir siuo metu nera poreikio tokiam kraujui

              Comment


                #8
                Parašė kaunaz
                "Dar nedaviau, bet ketinu tapti donoru" ar kažkas pan. galėjo būt.

                Tai tada nėra problemos, I.Kanto 15, iki 14:00 kiekvieną darbo dieną galite duoti kraują ir balsuot už 4 varijanta.

                Comment


                  #9
                  Parašė zilvinas
                  Tai tada nėra problemos, I.Kanto 15, iki 14:00 kiekvieną darbo dieną galite duoti kraują ir balsuot už 4 varijanta.
                  Teks...

                  Comment


                    #10
                    Parašė Quack
                    Reiktu varianto: "Is manes piktybiskai neima kraujo". As keliskart bandziau priduot, kai universitetuose imdavo, bet kaskart tas pats - jusu kraujas retas ir siuo metu nera poreikio tokiam kraujui


                    Retas atvejis.... mano tėvo pirma rezus minus (0Rh-), bet stabiliai ima ir netgi viena karta iskviete sekmadieni, kudikiui klinikose reikejo tokios grupes kraujo.
                    Jeigu jusu retas kraujas tai Jus bent uzsiregistruokite, kad esant butinybei galetu Jus surast.

                    Comment


                      #11
                      Esme ta, kad man tinka kitu grupiu kraujas, bet mano kraujo kietiem pilt negalima kazkodel. Nepasakysiu dabar tiksliai koks ten buvo

                      Comment


                        #12
                        Aa kazkaip Kel (jei toks daiktas isvis yra?) teigiamas ar neigiamas

                        Comment


                          #13
                          Parašė Quack
                          Esme ta, kad man tinka kitu grupiu kraujas, bet mano kraujo kietiem pilt negalima kazkodel. Nepasakysiu dabar tiksliai koks ten buvo

                          Turetu Jusu kraujas buti 3gr (B.) arba 4gr (AB.), 4(AB.) istiesu reta grupe. Nenaudoja siais laikais skirtingu grupiu kraujo t.y. kokia pas zmogu grupe toks ir donoro kraujas. Na nebent kritiniu atveju.
                          Paskutinis taisė zilvinas; 2006.05.17, 14:30.

                          Comment


                            #14
                            Paspaudžiau "Man nerūpi kitų problemos", nes paprasčiausiai užtenka ir savų , neturių laiko ir noro galvoti, kaip galima būtu nusipildi sau kraujo tuo pačiu.

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Parašė Quack
                              Aa kazkaip Kel (jei toks daiktas isvis yra?) teigiamas ar neigiamas
                              Taip yra Rh- arba Rh+ t.y. rezus faktorius teigiamas arba neigiamas. Dazniausiai buna teigiamas.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Ežiukas
                                Paspaudžiau "Man nerūpi kitų problemos", nes paprasčiausiai užtenka ir savų , neturių laiko ir noro galvoti, kaip galima būtu nusipildi sau kraujo tuo pačiu.
                                Eziu kraujo zmonems siaip ar taip nepiltu

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė zilvinas
                                  Taip yra Rh- arba Rh+ t.y. rezus faktorius teigiamas arba neigiamas. Dazniausiai buna teigiamas.
                                  Ka tas "Kel" reiskia?

                                  Comment


                                    #18
                                    Kel.... neturiu supratimo grupe rasosi pvz.: 1. 0(Rh+); 2. A(Rh+); 3. B(Rh+); 4. AB(Rh+) arba su minusiuku, gali buti, kad jusu kraujo neime del kitu faktoriu tarkim zemo hemoglobino... ar p.n.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Quack
                                      Esme ta, kad man tinka kitu grupiu kraujas, bet mano kraujo kietiem pilt negalima kazkodel. Nepasakysiu dabar tiksliai koks ten buvo
                                      Seniai įtariau kad tu ne iš šios planetos

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė zilvinas
                                        Kel.... neturiu supratimo grupe rasosi pvz.: 1. 0(Rh+); 2. A(Rh+); 3. B(Rh+); 4. AB(Rh+) arba su minusiuku, gali buti, kad jusu kraujo neime del kitu faktoriu tarkim zemo hemoglobino... ar p.n.
                                        Viskas tvarkoj buvo, tik del tos grupes (tipo, rusies ) neeme, atseit jis retas ir ner prasmes ji laikyt

                                        Comment

                                        Working...
                                        X