Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Metas IŠgelbĖti GyvybĘ

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Quack
    Viskas tvarkoj buvo, tik del tos grupes (tipo, rusies ) neeme, atseit jis retas ir ner prasmes ji laikyt
    Nu kam čia pas mus gali reikėti portugališko kraujo?

    Comment


      #22
      Parašė Quack
      Esme ta, kad man tinka kitu grupiu kraujas, bet mano kraujo kietiem pilt negalima kazkodel. Nepasakysiu dabar tiksliai koks ten buvo
      Tikriausiai yra taip, kaip ir man: turiu 4 grupes krauja, man tinka bet kokia grupe, mano gi - tik tam zmogui, kuris irgi turi 4 grupe (dar pliusiuka/minusiukai turi sutapti)...
      taigi, kam reikia to oranzinio kraujo?

      Comment


        #23
        Parašė Quack
        Ka tas "Kel" reiskia?
        Kell faktorius tai vienas iš daugybės kraujo antigenų, pasitaikantis 12% žmonių. Jei nustatė tą faktorių, tai nieko blogo, tiesiog tokio kraujo kitiems jau neperpils.

        Comment


          #24
          Aciu, Joker Reiskia as visgi gerai prisiminiau ta kell
          Vadinasi as ir toliau kaip tikras portugalas galesiu is kitu krauja siurbt, o pats niekam neduosiu

          Comment


            #25
            Parašė joker
            Kell faktorius tai vienas iš daugybės kraujo antigenų, pasitaikantis 12% žmonių. Jei nustatė tą faktorių, tai nieko blogo, tiesiog tokio kraujo kitiems jau neperpils.

            Hm nezinojau, nebuvau susidures labai, labai aciu uz info

            Comment


              #26
              As adatos bijau ir dar ta slyksti aplinka ten
              :geria: Už Lietuvą!!

              Comment


                #27
                Parašė Marčiukas
                As adatos bijau ir dar ta slyksti aplinka ten
                Kur šlykšti aplinka? Kraujo centre? Ar esi ten buves? Nežinau, kaip Vilniuje, bet Kaune viskas gerai - geros patalpos ir įranga, malonus ir draugiškas personalas, duodamas kraują gali žiūrėti TV.

                Comment


                  #28
                  Parašė joker
                  Kur šlykšti aplinka? Kraujo centre? Ar esi ten buves? Nežinau, kaip Vilniuje, bet Kaune viskas gerai - geros patalpos ir įranga, malonus ir draugiškas personalas, duodamas kraują gali žiūrėti TV.

                  Pritariu 100% pats ten buvau jau 38 kartus

                  Comment

                  Working...
                  X