Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gelbėkit dusina

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gelbėkit dusina

    Va sugrįžau is naktinio pasvaiskciojimo, galvojau, alyvos zydi, tai kvepe nuostabiai , bet uz lango baisus deganciu padangu smogas, ypac baisu kai rytais isbegi pabegioti, karti uz tokius dalykus zuoka reiktu. Jis niekšas.

    #2
    Re: Gelbėkit dusina

    Parašė history
    Va sugrįžau is naktinio pasvaiskciojimo, galvojau, alyvos zydi, tai kvepe nuostabiai , bet uz lango baisus deganciu padangu smogas, ypac baisu kai rytais isbegi pabegioti, karti uz tokius dalykus zuoka reiktu. Jis niekšas.
    O ką, jis padangas degina?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Zuokas musu vilniaus meras, jis uz tokius dalykus atsakingas ir jeigu nors viena padanga sugalvojo sudeginti , Vilnieciai turetu jam plaukus nurauti. Kita karta uz tai jo nerinksiu. zuokas.

      Comment


        #4
        Parašė history
        Zuokas musu vilniaus meras, jis uz tokius dalykus atsakingas ir jeigu nors viena padanga sugalvojo sudeginti , Vilnieciai turetu jam plaukus nurauti. Kita karta uz tai jo nerinksiu. zuokas.
        Pala, pala, tai kas tas padangas tada degina, a?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Man irgi įdomu, kodėl kaltinamas Zuokas

          Esu įsitikinęs kokių 85%, kad tai darė kokie nors vaikigaliai. Tikrai nemanau, kad kas nors sugalvojo taip naikinti senas padangas...

          Comment


            #6
            Ka jus cia pezat... Taigi Landsbergis kaltas!

            Comment


              #7
              Landsbergis su Zuoku susitare ir eme degint padangas, gal ir Adamku pasikvies

              Comment


                #8
                man tai labiausiai patiko history komentaro pabaiga: " Jis nieksas". History, jei tavo kaimynas garsiai bezda, tai ka...vel Zuokas kaltas,a?

                Comment


                  #9
                  BTW, kita kart skambink 01. Man rods bus daugiau naudos nei cia kaltint kazka.

                  Comment


                    #10
                    As rengiuosi pries tuos kaminus protesta surengti , nes jie tersia mano mikrajono ora baisiausiai, tad dvoki poto lyg apsisikes. Zuopxui vistiek galas

                    Comment


                      #11
                      Zuokas piktybiskai uzdege padangas po history langais ir pasislepes po sekancio namo balkonu pigdziugiskai juokesi!
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        #12
                        @history

                        Zuokas nera atsakingas uz tai ar tavo kieme kas nors degina padangas ar ne,jis kiekviena ryta neapeina visu miesto kiemu ir nenustaineja ar kas nepazeide istatymo,jis tik atsakingas uz tokiu instituciju kaip Vilniaus policija tinkama funkcionavima,tai pirmiausia tu paskambink policijai,o Zuokiuko nera ce ko kaltint

                        Comment


                          #13
                          Parašė history
                          As rengiuosi pries tuos kaminus protesta surengti , nes jie tersia mano mikrajono ora baisiausiai, tad dvoki poto lyg apsisikes. Zuopxui vistiek galas
                          O kur tu gyveni?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            As gyvenu Koraluose ir musu kaimynysteje uz nieries prie gariunu yra toks didelis kaminas , ir maziukas rodos salia( kai ryte begsiu prie salotes ez. pasiziuresiu geriau). Nesuprantate vejo nera , tai visi dumai seda ant zemes, tai yra ant gyvenamuju namu ir turi tokia smarve kvepuoti, laime ktiems kas auksciau gyvena. Turetu zuokas statyti kaminu filtrus, kad isvalytu dumus.

                            Comment


                              #15
                              Kaip gali reikalauti gyvendamas tokiame prastame rajone dar kažkokių privilegijų. Geruose rajonuose dar galima pagalvoti...

                              Comment


                                #16
                                Uzmirsau pamineti, ir ta kamina kur paneriuose ir jis mus dusina , naikina, mes lyg koncentracijos stoyklose cia vilniuje gyvename. zuopxas nesusitvarko, geda. Galejo pinigus is savivaldybes pastata skirti dumu valymo problemai igyvendinti. Aitai zuopxas.

                                Comment


                                  #17
                                  @history



                                  jeigu savivaldybe butu skyrusi savivaldybes pastato pinigus kaminams, dabar tarybos posedzius turetu rengti lauke, nes senus pastatus pardave

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė history
                                    Uzmirsau pamineti, ir ta kamina kur paneriuose ir jis mus dusina , naikina, mes lyg koncentracijos stoyklose cia vilniuje gyvename. zuopxas nesusitvarko, geda. Galejo pinigus is savivaldybes pastata skirti dumu valymo problemai igyvendinti. Aitai zuopxas.


                                    O bent kokiu protestu buvo surengta?Ir blemba,kodel tu kaltini zuoka,as nesuprantu!!Jis gi nepiktybiskai nori,kad jums blogiau butu,galbut yra svarbesniu problemu!Kaltink rajono savivaldybe,kad nesusitvarko(jei tau butinai reikia kazka kaltint).O pinigai uz parduotus pastatus buvo skirti kitiems dalykams,kaip svietimui,etc.As nesuprantu tokiu zmoniu,pinigu biudzetui ir taip nera,bet atsiranda tokiu,kuriems sikna niezti,o tie kurie nekaso yra lopai ir nieksai

                                    Comment


                                      #19
                                      kaltas cia IMHO yra Landsbergis, nes sugriove kolukius
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė blitz
                                        kaltas cia IMHO yra Landsbergis, nes sugriove kolukius

                                        Comment

                                        Working...
                                        X