Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Riedutininkai/riedlentininkai miestų aikštėse

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Riedutininkai/riedlentininkai miestų aikštėse

    Ką manot apie centrinėse miesto aikštėse važinėjančius/šokinėjančius ir pan. veiksmus atliekančius veikėjus? Ar reikia drausti tokius dalykus?
    43
    Reikia drausti, tegul laiką leidžia tik tam skirtose aikštelėse
    11,63%
    5
    Reikia drausti, bet tik kai kuriose centrinėse miesto erdvėse
    37,21%
    16
    Nereikia drausti
    46,51%
    20
    :hm:
    4,65%
    2

    #2
    Ne
    www.lt-lv-forum.org/

    Comment


      #3
      Reikejo gal kartu ir apklausa idet? Nzn, sioj daly sunku but nesaliskam, nes nemaza dalis pazistamu vazineja/vazinejo, ypac riedlentem.Paciam miestui tas priduoda gyvumo

      Comment


        #4
        Tegul sau važinėja, aišku gal yra vietų kur tikrai negalima važinėt, bet pagrinde nėra čia ko draust. Bet kokiu atveju geriau bet kokie riedutininkai, nei treniguočių gaujos miesto centre...

        Comment


          #5
          Aš už draudimą ypač centrinėse miesto aikštėse. Kodėl? Todėl, kad gadinamas grindinys. Prie mano akių, vienas veikėjas su riedlente įsibėgėjo ir peršokęs laiptus, bei nusileidęs suskaldė grindinio plytelę. Kai kurie įsigudrina žaisti "ledo ritulį" pasistatę vartus per visą Katedros aikštę. Vaizdas nelabai koks, ypač turistų grupelėms, kurios negali normaliai praeiti pro pagrindinę miesto aikštę. Tegul važinėja tam skirtose aikštėse (aišku jų reikia įrengti daugiau).

          Comment


            #6
            Šiaip asmeniškai aš nieko prieš, kad jie važinėjasi. Esminis dalykas, kad nebūtu vandalizmo jokio tame ar saugomas miesto turtas. Beto žinoma, kad nevisuose vietose yra kultūringa . Pavyzdžiui kaip atrodytu riedutininkų gauja aikštėje priešais prezidentūra ?

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Beje, aš nevienodai žiūriu į riedutininkus ir riedlentininkus, nes pirmieji negadina grindinio.

              Comment


                #8
                Na yra tas draudimas ar ne, bet centrinėse miesto pėsčiųjų gatvėse prie šių "veikėjų" prieina koks policininkas ir "maloniai" paprašo išsinešdinti. Čia šneku apie Kauno L.A. O šiaip, aš prieš draudimą, tegu iš pradžių pastato bent daugiau nei po kelis "skateparkus", tada tai bent būtų teisinga.

                Comment


                  #9
                  Parašė Aug1z
                  Na yra tas draudimas ar ne, bet centrinėse miesto pėsčiųjų gatvėse prie šių "veikėjų" prieina koks policininkas ir "maloniai" paprašo išsinešdinti. Čia šneku apie Kauno L.A. O šiaip, aš prieš draudimą, tegu iš pradžių pastato bent daugiau nei po kelis "skateparkus", tada tai bent būtų teisinga.
                  Įdomiai ta policija dirba... Visokiom nesamonėm užsiėma, jei varo riedlentininkus visokius, kai tuo tarpu treninginiams nieks nieko nedraudžia, nors net nežiūrint į jų aprangą, jie į Laisvės alėją ar senamiestį tikrai ne architektūra pasigrožėt atsivelka...

                  Comment


                    #10
                    Gal kituose miestuose nebūna tiek daug jų, bet pamatę kokį penktadienio vakarą knibždančią Katedros aikštę, manau pakeistumėt nuomonę.

                    Nors pastaruoju metu jau sumažėjo ir nėra jų daug (gal po policijos reidų?).

                    Comment


                      #11
                      Diskusijos objektas . Nuotraukos darytos Kovo mėnesi aikštėje prieš Novatelį Kiek dabar žinau, riedlentininkams uždrausta ten važinėtis dėlto , kad jie paprasčiausiai pradėjo laužyti aikštę :






                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Parašė kaunaz
                        Įdomiai ta policija dirba... Visokiom nesamonėm užsiėma, jei varo riedlentininkus visokius, kai tuo tarpu treninginiams nieks nieko nedraudžia, nors net nežiūrint į jų aprangą, jie į Laisvės alėją ar senamiestį tikrai ne architektūra pasigrožėt atsivelka...
                        Visiškai teisingai, visų pirma reikėtų uždrausti treningų/skustų galvų derinuką centrinėse miesto gatvėse ir tik tada pereiti prie kitų draudimų. Teko girdėti, kad girti "gezai" atsivelka į aikštelę su rampomis netoli Kauno Pilies ir tada tie riedlentininkai, kurie nespėja pabėgti, gydosi sulaužytus šonkaulius ir t.t.

                        Comment


                          #13
                          Kas dėl riedlentininkų, tai kai buvau Vilniuj rugsėjį, tai kas dėl jų nepatiko, tai triušmas kai jie pašoka ir trenkiasi su tom lentom į žemę.

                          Comment


                            #14
                            Neesu labai kategoriskas, bet manau, kad reiktu drausti tokiose vietose kaip Katedros, buvusioje Savivaldybes ir panasiose reprezentacinese aikstese ar miesto vietose.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Ežiukas
                              Diskusijos objektas . Nuotraukos darytos Kovo mėnesi aikštėje prieš Novatelį Kiek dabar žinau, riedlentininkams uždrausta ten važinėtis dėlto , kad jie paprasčiausiai pradėjo laužyti aikštę :





                              Va kaip tik va šičia, prie vyriausybės ir triušmavo riedlentininkai tada kai aš buvau rugsėjį Vilniaus centre.

                              Comment


                                #16
                                Ežiuk, tu žiūriu turi nuotraukų visiems gyvenimo atvejams.

                                Comment


                                  #17
                                  Man labiau motorolerininkai maiso, kurie nezino kam ju motoroleriai skirti. Cia ir taip daznos diskusijos, kad Gedimino prospekte truksta zmoniu - isvarykit skeiterius ir jis dar labiau aptustes. Keliu rampu irengimas nieko neisspres, cia tas pats kaip visus poilsiautojus vaikyt nuo ezeru ir sakyt cia negalima maudytis, maudykites Vilniuj prie Baltojo tilto, gi ten jums pliaza irengem

                                  Comment


                                    #18
                                    Riedlentininkai tikrai mažuma Gedimino prospekte. Užteks žmonių ir be jų.

                                    Comment


                                      #19
                                      Na man jie netrukdo

                                      Comment


                                        #20
                                        Man ir jie asmeniškai netrukdo, bet vistiek norėčiau, kad kai kuriose aikštėse jų nebūtų. Nes tai kad gadina grindinius ir mažąją architektūrą, užima visą aikštės plotą ir nelieka vietos kitiems ir pan. nėra labai gerai.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X