Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar reik abonentą sodint daboklėn?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Stai ir sulaukeme sprendimo:

    Teismas vėl išteisino A. Zuoką ir tris "Rubicon group" atstovus
    http://www.omni.lt/?i$9359_84776$z_346693

    Taigi balsuoju "Ne"

    Comment


      #62
      Dviejų interesų grupių kova. Kas laimi mūšį aiškai matome, tačiau abonentas karą jau pralaimėjo. Mano nuomone jo, kaip politiko, dienos jau suskaičiuotos, o gaila vidėlto labai veiklus ir iniacityvus žmogus. Galbūt atsiras man prieštaraujančių, tad pasakau pasižiūrėkit kaip Kaune areną stato.

      Comment


        #63
        nera trecio pasirinkimo ale: Abonentas- su kuo jis valgomas?
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          #64
          Man nelabai atrodo, kad pokalbiai butu tikri, nes nei vieno karto negirdejau ju balsu, visada budavo kitu asmenu irasas. Kaskaip manes tai neitikino ir vient tik pokalbiais remtis teisiant nera rimta, nes juos glima suklastot. Jei Drema atsisake pateikt parodymus, tai teisesaugininkai nieko nepes ir per Dremos apklausa prukororai teige, kad labai jis jaudinosi per pokalbi. Manau is jausmu negalima irgi teisti. Nesuprantu ko tie prukororai kabinejasi. Tegul paiesko rimtesniu irodymu, nes dabar is pirsto viska lauzia.
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            #65
            Tokius teisėjus pačius teist reikia...

            Comment


              #66
              kaunaz o tai is ko ji teist, jei irodymai nepatikimi.
              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

              Comment


                #67
                Tai aisku, kad Lietuvoj pinigai patikimesni uz bet kokius irodymus, uz bet kokius istatymus.

                Comment

                Working...
                X