Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Atpigo alus :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atpigo alus :)

    va tokios naujienos man patinka :cheers:

    http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=4281821



    katik grizau is Maximos, ogi ten mano mylimas Budweiser'is dabar kainuoja 2.78Lt, kai dar uzvakar kainavo ~3.30Lt , Svyturio gintarinis ~1.40Lt (geriausias lietuviskas alus, bent man). Zmones perka alu pilnais vezimais... cia turbut koks specialus planas (galbut "Strikoza"), kaip pragirdyti tauta per 1 nakti

    bet kokiu atveju :cheers:

    #2
    Na, teko pirk Euro alaus už 1,39 Lt, tai čia jau su nuolaida? O šiaip tai tikrai kažkas primena caristinę Rusiją, kai degtinė buvo atpiginta ir tauta nusigėrė
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      laukiu nesulaukiu kada atpigs importiniai stiprieji gėrimai :cheers: Nes dabar Lietuvoj kainos dvigubai/trigubai didesnės nei Europoj. Pvz. mano mėgstamiausio Johnie Walker (RL) butelis Italijoj -- 7EUR, čia ~100Lt

      Comment


        #4
        nu alus cia laikinai atpigo, bo kai sugalvoju ish visu senuku pasu reikalauti , tai didziuosiuose prekybos centruose krito alkoholio pardavimai, o kai kurie stiprieji importiniai gerimai jau dabar pigiau. Ozelio minetas J. Walker 0.7 talpa kaunuoja apie 58LT, 12YO J Walker dar yspudingiau, nuo ~200Lt iki 100Lt, Grants viskis 0.7 ir kaina apie 58Lt

        bet shitas kainas kolkas ytakojo ne ES, paprasciausiai importuotojai to gerio dar skladukuose prilaiko, o kaina kompensavo gamintojai...tai taip.

        beje mano megstamas Absolut 0.5 kainuos apie 30Lt...dar koks menesiukas ir bus galima smaguriaut pigiau
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          O vat šiandien pirkdamas pastebėjau, kad duona bent 20 ct pabrango
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            kiek girdejau alus vel pabrango, nors nebuvau shope, nemaciau dar

            del duonos irgi negerai, juk tai vadinamas "kietas alus" (arba alus - "skysta duona", taigi is esmes vienas ir tas pats), ir benzas brangsta kaip isprotejes... zodziu geriau jau kas nors atpigtu, nes galutinai prasikeiksiu x

            Comment


              #7
              Parašė John
              kiek girdejau alus vel pabrango, nors nebuvau shope, nemaciau dar

              del duonos irgi negerai, juk tai vadinamas "kietas alus" (arba alus - "skysta duona", taigi is esmes vienas ir tas pats), ir benzas brangsta kaip isprotejes... zodziu geriau jau kas nors atpigtu, nes galutinai prasikeiksiu x
              Ir dar kai buvau Maximoj, prieš mane stovintys vyrai keikės, kad rūkalai brangsta (ot kaip gerai )
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Na ir radot tema statybiniame puslapyje.........Alkoholis reikalingas svenciant sventes , o ne kasdieniam dziugavimui, taip kad kaina jo sumazejo man visai neaktualu...aptariam geriau pieno pakilusias kainas. Baisiai megstu grietine , o tiek daug daba kainuoja Vaje-vaje

                Comment


                  #9
                  Geriausias pasiulymas,statyti alchoholio dangoraizi :cheers: butu jega.O siaip tai jega kad atpigo alchoholis

                  Comment


                    #10
                    Parašė Rayden
                    Geriausias pasiulymas,statyti alchoholio dangoraizi :cheers: butu jega.O siaip tai jega kad atpigo alchoholis
                    Tai kad jau pabrango Beje, sveikas atvykęs į forumą :cheers:
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Kazkaip ziniu nekreipiu demesi,kai ziurejau tai atpigo,o dabar...Na sveikas

                      Comment


                        #12
                        Alus vel pabrango (t.y. grizo i pradine kainos padeti), bet tai ne problema, nes geras alus visvien tekainuoja iki 2Lt (~1.60 to be exact)



                        @Rayden

                        welcome :cheers:

                        Comment


                          #13
                          Sveikas John,tai gal kada ir atpigs,nors galetu,beto as nesiskundziu sitom kainomis ir taip pigu :cheers:

                          Comment


                            #14
                            Dabar laukiu, kol pasirodys daugiau cekisko alaus musu rinkoje (ypac Pilsener Urquell, kurio dar nemaciau LT) ir aisku esamo importuoto is kitu EU saliu alaus atpigimo, nes jis ganetinai brangus dabar, o gero alaus tiek Cekijoje, tiek kitur tikrai yra, tik reikia atsirinkti

                            Comment


                              #15
                              Parašė John
                              Dabar laukiu, kol pasirodys daugiau cekisko alaus musu rinkoje


                              Prieš išmesdamas kelionės čekius juos paskaičiau.

                              PL Citata iš lenkiško čekio

                              Piwo Tatra 1,99

                              Piwo Edelmeister 1,59

                              Vertimas:

                              Alus skardinėje 1,53 Lt

                              Alus skardinėje 1,24 Lt



                              SK Citatos iš slovakiško čekio:

                              Topvar 11,50 Zaloha 4,00

                              Topvar 12,40 Zaloha 4,00

                              Vertimas:

                              Alus 1,00Lt Butelis 0,35Lt

                              Alus 1,08Lt Butelis 0,35Lt



                              CZ Citata iš čekiško čekio (pataikiau į akciją):

                              Staropramen vyc 10 x 0,5L 79,90 i vratna lahev 30,00

                              Vertimas:

                              10 butelių alaus po 0,94 Lt ir tara po 0,36Lt



                              Beje, info nesidomintiems alumi:

                              CZ cukrus kainuoja 19kČ (2,24 Lt), pas mus lietuviškas "Danske suiker" 3,25-3,60Lt/kg.



                              Peršasi išvados ir klausimai:

                              1. Ne viskas brangs įstojus į ES

                              2. Nelaukim kol kas nors ES mums atveš - važiuokim patys

                              3. Nežinau, kas teisus kare tarp VP Marketo ir Š.U. alaus

                              4. Kada pradės supirkinėti CZ ir SK pavyzdžio butelius?

                              5. Už kokią komandą buvo sirgta per CZ / DK mačą?

                              :cheers:

                              Comment


                                #16
                                Įdomi infromacija, ačiū, Romai
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  ner nuotaikos, Labanakt

                                  Comment

                                  Working...
                                  X