Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus architektūrinis puslapis. Svarbu nelaukt!

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniaus architektūrinis puslapis. Svarbu nelaukt!

    Taigi sveiki,



    Gaila, kad taip užsitesė mūsų architektūrinio puslapio kūrimo procesas (oi, jis net neprasidėjo )



    Šioje temoje pasistengsim šį procesą paspartint ar bent patobulint pačio puslapio idėją, t.y., kas turėtų jame būt publikuojama, kaip atrodytų pats puslapis.



    Dabar jūsų prašau surasti portalų pavyzdžių Internete, kurių dizainas jums patinka. Kadangi nesame profesionalai, teks pasiskolint keltą detalių, kad puslapis atrodytų bent gražiai



    Antras dalykas, siūlykite savo IDĖJAS!




    Beje, reikalingi žmonės išmanantys PHP ir SQL, atsiliepkit
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    beje, kam įdomu išmokt PHP ir MySQL, eikite ČIA. Ir jei reikės pagalbos, norint įdiegt šiuos komponentus į savo kompiuterį, rašykite man, pasistengsiu pagelbėt
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      ...www.londonstills.com... siaip man visai patinka sito puslapio paieskos sitema, nors ir pats isdestymas visai nieko, susukirstyta rojonais ir gatvem, tik ta juoda spalva ....

      Comment


        #4
        Parašė brixton
        ...www.londonstills.com... siaip man visai patinka sito puslapio paieskos sitema, nors ir pats isdestymas visai nieko, susukirstyta rojonais ir gatvem, tik ta juoda spalva ....
        Hm, šiaip toks neypač rimtai atrodantis, sakyčiau. Na bet apsvarstysim, kai turėsim daugiau Beje, mano pavyzdys: www.kalifornija.com
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          tas kalifornija.com , tai normaliai atrodo. Kas liecia mano sugebejimus dirbti su programom kurti saitus, tai man tai pakolkas yra NSO

          Comment


            #6
            As kolkas prisideti negaliu . As ir taip dar tik ka pradejau kurti mineta foruma, o ateinanti pirmadieni jau reikia pristatyti veikianti varianta su dokumentacija.

            Comment


              #7
              @Edd o kai baigsi su forumu, tai gal jau ir prisidėt galėsi, a?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                @Edd o kai baigsi su forumu, tai gal jau ir prisidėt galėsi, a?
                Artimiausias dvi savaites abejoju. Bet jus patys galit kurti - visada bus galima atnaujinti/pakeisti ta puslapi. As kolkas nieko nezadu .

                Comment


                  #9
                  Pridedu architekturos grando (grandes) puslapi

                  Labai ispudingai atrodo kaip jos architektura, taip ir jos puslapis



                  http://www.zaha-hadid.com/



                  As ir patarciau naudoti ka nors su FLASH....

                  Comment


                    #10
                    Parašė Lilina
                    Pridedu architekturos grando (grandes) puslapi

                    Labai ispudingai atrodo kaip jos architektura, taip ir jos puslapis



                    http://www.zaha-hadid.com/



                    As ir patarciau naudoti ka nors su FLASH....
                    Su flašu aišku, kad būtų neblogai, bet spėju nelabai kas iš mūsų moka su juom
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Parašė Mantaz
                      Parašė Lilina
                      Pridedu architekturos grando (grandes) puslapi

                      Labai ispudingai atrodo kaip jos architektura, taip ir jos puslapis



                      http://www.zaha-hadid.com/



                      As ir patarciau naudoti ka nors su FLASH....
                      Su flašu aišku, kad būtų neblogai, bet spėju nelabai kas iš mūsų moka su juom


                      na jei reik ka su flash'u pagaminti tai no problem kreipkis...
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #12
                        bet kiek supratau, tai Mantaz generuoja ideja apie portala...tad tas flash butu puikus kaip elementas, o paty portala pakurt, geriausia yra naudoti kokia free TVS (turinio valdymo sistema) pvz.: PostNUke ar Mambo (kuria ypac rekomenduociaw)
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #13
                          99> ačiū, būtinai kreipsiuos, jei ką
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Manau TVS yra labai nuvalkiotas dalykas ir puslapiui apie Vilnių to tikrai nereiktų. Juk neketinam meleono puslapių kurti, vėlgi, pažiūrėkit į estiškąjį variantą - puikiai realizuota viskas.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Meier
                              Manau TVS yra labai nuvalkiotas dalykas ir puslapiui apie Vilnių to tikrai nereiktų. Juk neketinam meleono puslapių kurti, vėlgi, pažiūrėkit į estiškąjį variantą - puikiai realizuota viskas.
                              manyciau, kad tu cia klysti...visu pirma tvs nera skirta vien meleonam psl postinti. TVS paskirtis yra palengvinti saito prieziura, o jei tau nesvetima php, sql, html ir css tai svetaines dizainas yra vien tavo fantazijos reikalas.

                              paprasciausiai turint tvs, kad ir nemokama tau nereikia daryti visko nuo nulio, o paprasciausiai ja pritaikyti savo reikmem. va taip
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                #16
                                Manau pirmiau reiktu nuspresti, koks turetu buti pats puslapis. Apie portala kalbos lyg ir nebuvo (nebent kas nors turi marias laiko tuo uzsiimti). Mano ideja - puslapis apie Lietuvos architekturos ir dangoraiziu gerbejus, megejus ir panasius veikejus . Butu skelbiamos naujienos, svarbiausi ivykiai susije su architektura ir statybomis (info nebutinai oficiali). Dar keletas teminiu skilciu a la "auksciausi pastatai", baznycios ak kazkas pan. Ir galima padaryti skilti tiesiog nuotraukoms su Vilniumi ir galbut kitais miestais ar miesteliais. Tai ir viskas. O kurti kazka didelio ir portalisko atsieis daug laiko.

                                Aisku deti naujienas geriausia tokiu principu, kaip ir forume t.y. zmogus atsakingas uz naujienas tiesiog padaro copy/paste ir papostina kaip i foruma reply. Kazkas panasaus ir su nuotraukomis.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė John
                                  Manau pirmiau reiktu nuspresti, koks turetu buti pats puslapis. Apie portala kalbos lyg ir nebuvo (nebent kas nors turi marias laiko tuo uzsiimti). Mano ideja - puslapis apie Lietuvos architekturos ir dangoraiziu gerbejus, megejus ir panasius veikejus . Butu skelbiamos naujienos, svarbiausi ivykiai susije su architektura ir statybomis (info nebutinai oficiali). Dar keletas teminiu skilciu a la "auksciausi pastatai", baznycios ak kazkas pan. Ir galima padaryti skilti tiesiog nuotraukoms su Vilniumi ir galbut kitais miestais ar miesteliais. Tai ir viskas. O kurti kazka didelio ir portalisko atsieis daug laiko.

                                  Aisku deti naujienas geriausia tokiu principu, kaip ir forume t.y. zmogus atsakingas uz naujienas tiesiog padaro copy/paste ir papostina kaip i foruma reply. Kazkas panasaus ir su nuotraukomis.


                                  Aš tai mąsčiau apie portalą su naujienom ir pan. Čia dar reikėtų susitart su plėtros departamenu, kad siųstų mums karščiausius projektus ir pan.



                                  Nors šiaip dar mąsčiau padaryt taip, kad naujienas galėtų rašyt bent keli žmonės atskirai, padarius panašiai kaip rašyt žinutes į forumą
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Aisku portalas butu labai grazu ir pan., bet jeigu turi omeny didziuli masyvu saita su begale info, bijau, kad nieko gali nesigaut, arba puslapis tiesiog merdes, nes nebus laiku atnaujinamas ir tvarkomas.



                                    Ir apskritai pradziai reikia padaryti puslapi su esmine ir svarbiausia info, o esant reikalui galima visada prideti papildomu sekciju. O layoutas gali buti kaip ir portalo (a la omni, delfi ir pan.), jeigu tai nesukurs papildomu problemu.

                                    Comment


                                      #19
                                      ash jum ir skau kad pati tvs, nera kazkoks skruzdelynas, o ir savoka portalas, nereishkia kad puslapy bus begale info ir etc. (kaip kad Delfi ar Omni ar kt.) kiek suprantu, norima padaryti virualios bendruomenes puslapy, su user'iais, forumais, naujienom, nuotrauku galerijom...

                                      pacius puslapius, naudojant tvs nera sunku tvarkyti, tai gali daryti kad ir 10 zmoniu, turinciu tam teise...o naujienas galetu siusti bet koks prisiregistraves narys. po to adminui ja patvarkius butu galima postinti arba ne. ..na galimybiu daug... o ir darbo nera jau ypatingai daug, nebutina ishkart paleist svetaine su visais komponentais, galima viska palaipsniui...
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #20
                                        @99



                                        aha, supratau, pastebejau, kad lietuviskas ed2k linku saitas www.linkomanija.net/ padarytas vienu tokiu TVS pagalba, va toks layoutas turbut butu pats priimtiniausias

                                        Comment

                                        Working...
                                        X