Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vairuotojo teisės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vairuotojo teisės

    Girdėjau gandus, jog nuo šių metų gegužės 1 d. žadama padaryt taip kad teises būtų galima laikyti tik sulaukus 21-vienerių metų. Net nžn tikėti šitais gandais ar ne. Gal jūs ką žinot ar girdėjot?
    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

    #2
    Manau kad eiliniai gandai, kad visi bėgtų teises laikytis Buvo gi ir su papbrangimais gandai, ir pries metus buvo kalbama kad nuo 21 leis, visi bėgo laikyti ir tiek Bet manau idėja gera, B1 nuo 18 leist, o B tik nuo 21, nes jaunieji ralistai paskui sukelia nemažai avarijų

    Comment


      #3
      Parašė Montezauras_klp
      Girdėjau gandus, jog nuo šių metų gegužės 1 d. žadama padaryt taip kad teises būtų galima laikyti tik sulaukus 21-vienerių metų. Net nžn tikėti šitais gandais ar ne. Gal jūs ką žinot ar girdėjot?
      Mane tas gandas jau senai, dar prieš 4 mėnesius, pasiekė, bet nieko iki galo taip ir neišsiaiškinau. Nors koks man skirtumas, manęs tai jau nebekąso.

      Comment


        #4
        Mane tas gandas pasiekė pernai, jau tada buvau pradėjęs lankyti kursus
        Tad kažkaip ta gegužės 1 d. tampa mistiška. Vis kas nors nuo jos keisis
        P.

        Comment


          #5
          Šiaip šią vasarą žadėjau eit laikyt, bet jei įteisins tuomet žlunga visi mano planai...
          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

          Comment


            #6
            kelintas kartas cia,kaip vis bando iteisinti sita dalika? pagal mane jau praeitais metai turejo tai iteisinti
            I don't drive fast,I just fly low

            Comment


              #7
              O aš neseniai girdėjau apie planuojamą kažkokį papildomą draudimą jauniesiems vairuotojams (18-25m. berods), nes neva jie sukelia daugumą avarijų.

              Comment


                #8
                Tai čia IFas atrodo kainodarą pakeitė ir naujokams kainas gerokai užkėlė.

                Comment


                  #9
                  nebutinai If'as. Visur kaina didesne, jei nera 25 metu. Todel dauguma automobilius registruoja mamos/tevo vardu. Ta pati ir as daryti ruosiuosi balandi Gyventi kazkaip visiems reikia

                  Comment


                    #10
                    na ir aš jau maždaug prieš 1-2 metus girdėjau šį gandą ir vienu metu nedaug trūko iki patvirtinimo, bet poto nutilo visas šitas reikalas na kai jau porą metų vairuoju, esu ramus, tai dėl manęs tegu daro mažiau "lakstūnų" bus
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      #11
                      Sudauzyciau ta, kuris pasventintu sita istatyma. Gryna nesamone. Kaip dirbti jaunam zmogui? Galima dirbti nuo 18 metu, o teises nuo 21 metu. 80% darbu reikalauja automobilio.

                      Comment


                        #12
                        na drįsčiau nesutikti... ka gali rast nieko nebaigęs 18-21m. amžiaus žmogus? darbas stroikėse, kavinėse, baruose, Maximoj prie kasos na daugmaž viskas
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          #13
                          Prekiu isveziotoju, vairutoju yra nemazai darbu reikalaujanciu masinos. Pasiziurek lairkastyje. Neretai darbai buna uzmiestyje, kur privaziuot reik turet masina.

                          Comment


                            #14
                            Parašė aMariux
                            nebutinai If'as. Visur kaina didesne, jei nera 25 metu. Todel dauguma automobilius registruoja mamos/tevo vardu. Ta pati ir as daryti ruosiuosi balandi Gyventi kazkaip visiems reikia
                            Dėl to žadama praplėsti amžiaus ribas, kuriems bus taikomas brangesnis draudimas, o kada tik laiko klausimas. Čia prie to pačio girdėjau

                            Comment

                            Working...
                            X