Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keičiami automobilių numeriai.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keičiami automobilių numeriai.

    Šių metų pabaigoje ar kitų pradžioje bus pradėti išduoti naujo pavyzdžio automobilių numeriai:


    #2
    Kas per nesąmoningi x Kur Lietuvos vėliava pradingo
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      I'm so glad to see the new Lithuanian license plates have the EU symbol on them!

      I've been to so many places in Europe where the cars don't carry the logo.
      Originally Posted by

      Comment


        #4
        Na, ES vėliava gal ir neduos didelės naudos Lietuvoje, tačiau išvažiavus į Vakarų Europą tos žvaigždutės and numerio, manau, tikrai pakeis pvz. policijos požiūrį į automobilio vairuotoją

        Comment


          #5
          Mantaz: visoje ES vazineja su tokiais numeriais, be nacionaliniu veliavu. Ir as kazhkaip teigiamai tai vertinu. Chia panasiai kaip eurai

          Comment


            #6
            Parašė Vaidas
            Na, ES vėliava gal ir neduos didelės naudos Lietuvoje, tačiau išvažiavus į Vakarų Europą tos žvaigždutės and numerio, manau, tikrai pakeis pvz. policijos požiūrį į automobilio vairuotoją
            ...niekas nieko nepakeis, tuo labiau police poziurio, jiems ant to numerio gilai px...

            Comment


              #7
              Bet tai kažkokie blankūs liko numeriai. Jau geriau būtų ES ir Lietuvos vėliavos
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Labai gerai, kad iskart iveda naujus numerius, seniai sito laukiau
                ir ta Lietuvos veliava visai nereikalinga, EU veliava + LT simbolis kur kas geriau ziurisi

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  Labai gerai, kad iskart iveda naujus numerius, seniai sito laukiau
                  ir ta Lietuvos veliava visai nereikalinga, EU veliava + LT simbolis kur kas geriau ziurisi
                  Nė kiek negeriau Kažkokie blankūs tie naujieji numeriai
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Na bet juk tokie daugelyje EU saliu, man kur kas maloniau matyti LT numerius kaip ir kitur, be jokiu esminiu skirtumu. O ir pati musu trispalve kazkokia siaip sau, per daug spalvinga ir "afrikietiska"

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      Na bet juk tokie daugelyje EU saliu, man kur kas maloniau matyti LT numerius kaip ir kitur, be jokiu esminiu skirtumu. O ir pati musu trispalve kazkokia siaip sau, per daug spalvinga ir "afrikietiska"
                      Bet ant mašinų numerių neblogai atrodo
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Ishtiesu tai vakaru europoje lietuvaichiu ivaizdis yra ivairus, viena jo puse yra, kad lietuviai yra nusikalteliai banditai, del to policija dazhnai zhiuri i numerius. Ir pavyzdzhiui muitineje su ne EU numeriais ishkart tikrinamos mashinos. Man atrodo, kad tai dar vienas suartejimas su europa

                        Comment


                          #13
                          man labiau patiko, kai tech. apziuros lipdukai buvo klijuojami per viduri, o ne pradzioj, kaip dabar daroma Kas del LT simbolikos, tai juk prisijungem prie ES seimos, tai reik priimti ju "zaidimo" taisykles.

                          Comment


                            #14
                            Parašė John
                            Labai gerai, kad iskart iveda naujus numerius, seniai sito laukiau

                            ir ta Lietuvos veliava visai nereikalinga, EU veliava + LT simbolis kur kas geriau ziurisi


                            As irgi tam pritariu...nors ir esam Europoi, vis tiek reikia islaikyti kazkoki krasto savituma....

                            Comment


                              #15
                              Hm, šiaip dabar kiek matau tuos naujus numerius, tai jie tokie, tik kad vietos ES vėliavos - LT vėliava. Įdomu, kada pradės ES vėliavą naudot
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Re: Keičiami automobilių numeriai.

                                @Mantaz:



                                Parašė Vaidas
                                Šių metų pabaigoje ar kitų pradžioje bus pradėti išduoti naujo pavyzdžio automobilių numeriai:


                                O dabar pereinamasis laikotartpis, dėl to numeriai tokie

                                Comment

                                Working...
                                X