Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip švęsi Balandžio 30 d.?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip švęsi Balandžio 30 d.?

    Aš pats dirbsiu Estu Gedimino prospekte vienoj kavinėj Tikiuosi darbas ilgai nesitęs ir galėsiu pašvęst su draugais :cheers:



    Keista: Čia mano 1000-asis pranešimas
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Mano balandzio 30 devizas:i europa keturiom!

    Comment


      #3
      Vyks kazi koks show-koncertas katedros a ir retransliacija is Berlyno (ekrane turbut?), jeigu bus geras oras, eisiu ten, jeigu ne, teks kazka kita galvot

      Comment


        #4
        bus sventimas non stop visa savaitgali. Omnitel ta proga kiek zinau isbandys 3g tinkla su Briuseliu. Gal kada ir pats toki dalyka savo telefone galesiu naudoti O svenciu tai tikrai bus , bet labiausiai man patinka ideja - padarykime lietuva sviesesne, uzdek kaimyno darzine ! Va cia tia suprantu, kad svente tikram lietuviui

        Comment


          #5
          A jo, aš irgi bandysiu šviest ką nors. Tik dar nežinau ką
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Is tiesu, reikia nepamirsti ijungti visas sviesas Balandzio 30d. 21.40



            tik man nelabai aiskus vienas dalykas, dabar visiskai sutemsta tik pries 22val., o Vakarineje Europos dalyje turbut kokia valanda veliau, taigi V.Europa dar bus pakankamai apsviesta saules, reikejo siek tiek veliau ta akcija daryti.

            Comment


              #7
              Parašė John
              Is tiesu, reikia nepamirsti ijungti visas sviesas Balandzio 30d. 21.40



              tik man nelabai aiskus vienas dalykas, dabar visiskai sutemsta tik pries 22val., o Vakarineje Europos dalyje turbut kokia valanda veliau, taigi V.Europa dar bus pakankamai apsviesta saules, reikejo siek tiek veliau ta akcija daryti.


              tai taip gaunasi, kad musu sviesos matysis o ju ne Tai juk tik i gera : D Nustelbsim visus vakaru europos didmiescius su savo zibaline lempa.

              Comment


                #8
                Parašė buozgalvis
                Mano balandzio 30 devizas:i europa keturiom!


                :cheers: Teisingai Aš tai tikiuosi išsinešdint iš miesto penktadienį nes tos visos masinės šventės truputį nepatinka B-)

                Comment

                Working...
                X