Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Už ką?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    blogai, kad napsirupinau alum, sunku stebet rezultatus

    Comment


      #62
      oje, jeigu tendencija isliks, mes laimesim!!!

      Comment


        #63
        Aišku laimėsim, jei jau runkelynas tik 51,1% Kazimirai skyrė, tai net abejonių nekyla Beje, lenkiški rajonai duoda 9-22% už Valdą, galėsim prikišt šitą faktą ir iššaukti diskusiją
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #64
          Valdas - 50,18%, 528.174 gyventojų balsai
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #65
            Jonava apsikakojo
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #66
              Parašė blitz
              Jonava apsikakojo
              Dar tik 16/27 apylinkių iš Jonavos ir santykis labai menkas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #67
                Parašė Mantaz
                Parašė blitz




                Melyna - normalus rajonai

                Raudona - runkelynai
                Nu, Vilniaus miestas irgi runkelynas O gerai, kad Utena kol kas nepasišika :okay:



                beje, už Kazimierą Danutę





                Paiziuri i rinkimu rezultatu zemelapi ir galima daryti isvadas:



                Rytu lietuva , Baltarusiu , ruskiu, bulbastiku lizdas : seniau buvusi lenku okupuota, po lenkais labiausiai atsilikusi provincija, tas atsilikimas dar ir dabar jauciasi. Tai cia stipriausiai remiama Prunskiene . Rjaonai Salcininku, VilniUs , Svencioniu, po to eina Trakai , Sirvintos, moletai , Ignalina ir Zarasai ( rajonas, buves po lietuva, bet ten ir dabar lenku gyvena.



                Daugiausia gyventoju atsikrauste is Baltarusijos , maro. karo metu, Lietuviu telike tik salos.



                Toliau zemaitijos siaure : Cia galima spresti apie Pakso itaka, Net gamta ju nemegsta, nukentejo jie rajonai labiausiai nuo salnu. Pagal gyventoju krauja, tai jie labaiu Latviai , nei Lietuviai. Jei ne paslaptis Adamkus is siauliu, zemaitijos, bet jo vistiek neisrinko savi.





                Kiti rajonai, Tai runkeliu auginimo rajonai: Vilkaviskio, Marijampoles, Kalvariju: tai suvalkieciai , nors ir seniau gyveno nuo 1912 iki 1918 pagal Napoleono kodeksa, bet atsilikimas siu gyventoju stebetinas, nieko stebetina , nes gyventojai atsikeleliai Jotvingiai, suduviai, prusai, turintys europietisko kraujo, kai kiti Lietuviai , pagal kilme Azijatai, mums giminingi suomiai ir Ciukciai.

                Comment


                  #68
                  Na, čia apie kraują gal šnekėt mažai reikia, nes svarbiausiai, kaip žmonės jaučiasi lietuviais ar kažkaip pan.



                  Šiaip lenkai ir rusai matosi turi kažką užanty. Beje, Visaginas - 90% už Danutę
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #69
                    Mano senelis is zemaitijos todel prasyciau nevaryti ant zemaiciu! Be Zemaiciu dabar lietuviai pszekintu pa polski arba sprechintu deutch!



                    Zemaitija valdo!
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #70
                      Parašė blitz
                      Mano senelis is zemaitijos todel prasyciau nevaryti ant zemaiciu! Be Zemaiciu dabar lietuviai pszekintu pa polski arba sprechintu deutch!



                      Zemaitija valdo!
                      O kuom jau čia Žemaičiai taip nusipelnė?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #71
                        /\' Zemaiciai visa laika aktyviausiai priesinosi polonizavimui ir germanizavimui!
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #72
                          Siaip Labiausiai vykde Lietuviu ir kulturos ir svietimo veikla 1904-14 m. Visa Panemune, Napoleno kodeksas ir caro politika daug karleiske.



                          Kiti du rajonai vienodai platine lietuvybe, i ji patenka tik ketvirtis zemaitijos, vakaru siaures zemaitija, visiska Latvija.



                          KItas kietas rajonas Ignalinos pietinio rajono puse ir Visas Svencioniu rajonas iki Labanoro.



                          O spaudos draudimo metais , kas arciau buvo prusijos ten ir ejo knygu daugiausia.





                          O jei turi , omenyje, kryziuociu laikus, tai zemaitija buvo gana atsilikusi , jei ne lietuva butu kaip ir prusai suvokietieja greitai.

                          Comment


                            #73
                            panasu, kad viskas baigesi



                            MES LAIMEJOM!!! :cheers:

                            Comment


                              #74
                              Parašė John
                              panasu, kad viskas baigesi



                              MES LAIMEJOM!!! :cheers:
                              "Aš manau, kad jau turime naują prezidentą. Manau, kad rinkimus laimėjo Valdas Adamkus, kadangi jo persvara yra pakankamai didelė"



                              Gal dar per anskti sveikint, bet tikriausiai laimėjom
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #75
                                o jo, per LRT Miliute + Valatka + Bielinis uzsisede and Prunskienes maiso su zemem live eteryje, grazu! ta beveik sprogsta is pykcio

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė John
                                  o jo, per LRT Miliute + Valatka + Bielinis uzsisede and Prunskienes maiso su zemem live eteryje, grazu! ta beveik sprogsta is pykcio
                                  Uhuhu. Namo, namo Kazimira Danutė Prunskienė namo B-)
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #77
                                    SUPER!



                                    Buvau vienu momentu issigandes.



                                    Nors aisku baisiausia [seimo rinkimai] - ateity. Ten manau "mes" "nelaimesim" nes runkeliai - vieningi
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      #78
                                      prezidentura valdo kaze, seima - "darbininkai"...nu pzdc jau issigandes buvau rimtai x x

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė blitz
                                        SUPER!



                                        Buvau vienu momentu issigandes.



                                        Nors aisku baisiausia [seimo rinkimai] - ateity. Ten manau "mes" "nelaimesim" nes runkeliai - vieningi
                                        Nėra to blogo, ko nepataisytų koalicija Bet įdomu, kokie būtų rezultatai be tų poėmių ir Prunskienę komprmituojančios medžiagos
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #80
                                          Jo, popirmuju rezultatu jau buvau beveik susitaikes su Prunskienes pergale

                                          visgi kai pasirode Kauno rezultatai, viskas pasidare aisku

                                          Comment

                                          Working...
                                          X