Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

https://www.facebook.com/watch/?v=1996296897092778

Comment

Šiomis savaitėmis virš liūto galvos
      Nauja atpašalinimo saulė šviečia
      Vaiskūs Lietuvos miškai dainuoja jam
      Naujus atbudimus, naujas mintis
      liutass išlaisvintas gali vėl kurti

Bet sveikinimų koncertuose per LRT tikrai būna klaustukas, kuomet "sveikinamas" būna koks žmogus iš didmiesčio, bet neparodoma nei viena jo nuotrauka ir nepasakomi sveikinančių artimųjų vardai, o sveikinimo tekstas trumpas ir lėkštas. Kad visas skirto eterio laikas būtų užpildytas, galimai televizija prikuria neegzistuojančių žmonių ir parenka jiems dainą - kad visas laikas būtų išnaudotas, jei lieka laisvų vietų. Kadangi tokie feikiniai žmonės būna iš didmiesčių, nieks gi netikrins per visą miestą ar toks žmogus iš tiesų gyvena. Kokiam kaime gi iškart bus atskleista ši komercinė TV paslaptis, nes gyventojai gi atpažins, kad toks/tokia pas juos negyvena.

Comment

Per prezidento rinkimus Karbauskio valstiečiai rems Vėgelę!

Comment

Stebuklas neįvyko. Kaip kaip kaip? Juk Vegėlė - advokatas žmonių, jūros ir kitų dievų. Tiek investavo, parodė savo šeimą, ir viskas perniek. Kaip smeigti tritaškį nuo lentos? Gal liutass kuo nors padės. Ar yra kaip su juo susisiekti greituoju metu, t.y. paskambinti jam? Kur nusipirkti vitražinio popieriaus? Kas po velnių ta "Matuizų plytinė - Matuizų dujų silikatas"? Nejaugi pagrindinė plytų žaliava - dujos? Kuo man būti? Kriščiūną į Vilniaus merus, Kasčiūną - į prezidentus! Va kaip turi būti...

Comment

Na kaągi, sūmakariai! Tas klasiokas, kuriam per jo draugę tada prieš daugiau nei metus perdaviau dovaną, kurioje buvau įvyniojęs trumpą savo biografiją, aprašiau savo laisvalaikį ir t.t., tai jis vienoje iš žinučių, kur prašė nustoti jam rodytis, rašė "...taip pat siūlyčiau skirti daugiau dėmesio kitiems savo pomėgiams".
            Ir ką jūs galvojate, vakar grįžęs iš tarpmiestinio reiso, pėsčiomis nuo autobusų stoties ėjau namo. Programėlėje "Raideriai" specialiai pažiūrėjau kur stovi keleivių kontrolė, kad pakeliui stabtelėčiau bent iš toli pažiūrėti kaip skalpuojami nusižengėliai. Ir ties Konstitucijos prospektu net susimėčiau - šauti tiesiai Kernavės gatve link namų (jau buvau bepradedąs eiti), ar padaryti lankstą iki Sąjūdžio kelio, kur tie rūkaliai turėjo stovėti. Ir, priėjęs Linkmenų-Lvivo gatvių sankirtą, man mirksėjo žalia, dar galėjau spėti, bet sumaniau palaukti, nes iš galo ėjo kažkoks (ne)keistas vyriškas tipas. Ir stoviu aš šioje sankryžoje https://www.google.com/maps/@54.6995...5410&entry=ttu dešiniajame kampe, ir toje vietoje, kur stovi balta Lexus, ten, antra mašina nuo šviesoforo, prie sankryžos laukė to klasioko mamos JaRLykas, kuris laukė eilės važiuoti skersai tiesiai, kur tie dviratininkai. Dar pribėgau arčiau šono priešais, bet kadangi jie buvo kitoje gatvės pusėje, tikriausiai manęs nepamatė. Man rodos keleivio vietoje dar kažkas sėdėjo. Klausimas - kas būtų buvę, jei būčiau nuo Konstitucijos pr. į Kernavės g.? Gal ta mašina tuo metu tenai kažkur laukė, stovėjo ir būtų pavykę pasikalbėti su ta jo mama? Paklausti, kodėl anas taip ir negrąžino man dovanos? Kas būtų buvę, jei būčiau paskubėjęs ir perėjęs gatvę per žalią? Ar būčiau atsisukęs atgalios ir pamatęs, kad antra nuo šviesoforo mašina yra būtent ta? Ar dabar turiu pagrindą vėl rodytis jam prie namų, argumentuojant tuo, kad tai dabar jau jų šeima įžengė į mano gyvenamo rajono prieigas? Va tau ir daugiau dėmesio savo hobiui - važinėjimui. Vykdydamas jo patarimą, prasilenkiau su jo mama, o gal ir juo pačiu, jei jis buvo jos automobilio salone. Kaip saugotis? Nevažinėti, niekur nekelti kojos iš namų, ar vėl specialiai prasimalti pro jo namus? Mano vieni kaimynai turi dizaino studiją, gal paprašyti, kad pagamintų kokį plakatą su užrašu priešais jo balkoną ant medžių?

...

Birželio 17 d. simpoziumas. Kristupo dėka vykę pokyčiai jo gatvėje. Žmonių sąmoningumo lygio kėlimas ir (ne)sekimas.
            Vieta: Kristupo gatvėje, Vilniaus mieste.
            Prelegentai: Tomas Liūtsas, kvalifikacijos atestato nr. 0001

Comment

Lietuvos Socialdemokratai prezidento rinkimuose nusprendė savo kandidato nekelti. Jie rems Nau-Sėdą. Amore mio, amore mayo - Vilija & Nausėda!
              Kaip gerai, kad Leksio kol kas dar neišmestas ir gali kurti apie geležinkelius. Jis - mūsų viltis, išsigelbėjimas, mūsų teisinguolis. Kaip situacija su liūtu? Kuo minta Aivaras Janulevičius iš Lazdijų - saravia1, tas kur sukūrė mokslinį darbą apie galvos aparatus (Heads Aparats)?

Comment

Įdomu ką liutass ir kiti TS-LKD nekentėjai pasakys apie šį seną klipuką:

https://www.youtube.com/watch?v=iQtKo8e2F50

Comment

Parašė eigh Rodyti pranešimą
                  Kaip gėjai neverčia kitų tapti gėjais
                  Verčia. Įsimink tai.

Comment

Parašė eigh Rodyti pranešimą
                    Atsiprašau?
                    Visi LGBT yra KGB istai.

Comment

Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Visi LGBT yra KGB istai.
                      Ant krūtinės nešu emblemą šlovės savosios
                      Ar girdit iš padangių vėl atbildant?
                      Seniai nematytas, visu įžeidžiantis, teisingas
                      Pasidergti prieš jį negalintys
                      Visi besididžiuojantys

Leksio, Leksio, Leksio, ar jūs girdit, ooooo!
                      Jei tu esi vienas, kuris suvarto visus
                      "Tavo mama prostitutė", "tavo tėvas KGBistas", o tu pats vatnikas, oooooooM

Kas dabar vėl iššoko apie geležinkelius blogai šnekėt
                      tas kas nesupranta, tas vatnikas yra
                      Tas turės plauti mano batus šįvakar, užsičiaupti, oooooou
                      Jei tu esi vienas, galintis prieš Leksio šokti -tai šok su kimono
                      Tuojpat būsi užčiauptas, o užčiaupėjas - pašalintas ir vėl ramu.

p.s. Eilėraštį apie mūsų mylimą forumietį parašiau remdamasis šios dainos ritmu ir melodija:
                      https://www.youtube.com/watch?v=qUFJ2B__dLQ

Comment

Man KGBistais labiau norisi vadinti tuos, kurie pas save automobilyje turi susimontavę vaizdo registratorius. Bet tai neturi nieko bendro su KGB kaip institucija. Paaiškinti kodėl taip galvoju, yra gan sudėtinga schema. Tiesiog, jau sakiau, kai prieš 7 metus vykau tarpmiestiniu reisu su nakvyne Skuode, tai ten, kai už Laukuvos pasisukome link Varnių, tai važiuojant ta kryptimi, saulei šviečiant tiesiai į akis, vairuotojai ant priekinio stiklo nusitempė tokias užuolaidas, kurios apsaugo nuo didesnio spiginimo į akis. Tai su tomis žemyn užtrauktomis užuolaidomis autobuso priekinio stiklo vaizdas atrodė kažkoks iškreiptas - labai panašus į tuo pačiu metu maršrutu Vilnius - Baranovičiai kursavusio Baranovičių AP autobuso MAZ priekinį stiklą. Kadangi tas autobusas, į kurį man ėmė darytis panašus mūsų autobuso priekinis langas, yra iš valstybės, kurioje XXI amžiuje vis dar nepanaikinta institucija pavadinimu KGB, tai aš važiuodamas mintyse ir ištariau tokią frazę "Važiuojam čia užsitempę (užuolaidėles) kaip kokie KGBistai". Taigi, man kiekvienas prie priekinio transporto priemonės stiklo iš vidaus prikniedytas įrankis (kaip registratorius) ar užtrauktos žaliuzėlės ar dar koks nors pakabukas atrodo kažkaip KGBistiškai. Čia to autobuso, kuriuo tuo metu važiavau, nuotrauka:
                        https://fotobus.msk.ru/photo/2414363/

O Leksio tikiuosi dar daug atlaikys, tuos liutass atgis, dar jei Trydenį prikeltumėme...

Comment

O kur galima nusipirkti galvos aparatų? Gal teks važiuoti į Lazdijus pas @saravia1?
                          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.06.20, 00:29. Priežastis: Heads Aparats

Comment

liutass bum bum bum! liutass bum bum bum! Kiek galima laukti? Tiesiog degu noru, kad jūs atsakytumėte į tokį klausimą - kodėl man važiuojant tarpmiestiniu autobusu pro Kauną, nesvarbu kuriuo keliu, nu bet kažkuriuo vienu iš tų magistralinių, kurie veda pro šį miestą, kad ir A1 link Vilniaus, kodėl man sėdint keleivio vietoje ir mėgaujantis važiavimu mintyse pakimba tokios asociacijų nuotrupos kaip "39 RUS Kaliningrad" bei "I. R. Iran" bei šita daina https://www.youtube.com/watch?v=Rehx8shpEfA

??

Taip pat kiek apėmė nusivylimas, kad pašalinus Leksio, į forumą sugrįžo AL1. O jau galvojau tikrai mobilizuotas, ir galimai žuvęs...

Comment

Prieš su(si)spenduodamas save apie 2 mėnesiams, dalinuosi savo sapnuotu košmaru - pasirodo, visai greta Pašilaičių žiedo, atkėlus šulinio dangtį, yra kažkokia didžiulė požeminė duobė, į kurią metami seni nebeveikiantys grąžtai bei surūgęs pienas. Taip man paaiškino tą duobę prižiūrintis senas diedukas. Jis mano prašymu dar atkėlė dangtį, kad parodytų, aš vos spėjau pažvelgti žemyn, bet mane taip supykino tas sugižusio pieno kvapas, kuris ten balkšvas šulinio apačioje matėsi susitraukęs. Bet tai, gerai, galvoju, kaip paskui tą duobę išvalyti, kaip darbininkams reiks leistis žemyn į tą smarvę, kad ištraukti tuos tenai apačion sumestus grąžtus? Juk ta slapta požeminė duobė, nors ir didelė, vis tiek gi kažkada užsipildys. Galvoju, gal verta nuvažiuoti patikrinti? Ten kaip kažkoks atliekų laidojimo kapinynas, tačiau valymui, ištuštinimui nepritaikytas - tiesiog meti, meti, viskas kaupiasi ir tiek žinių. Visa tai "vyko" maždaug šioje vietoje:

https://www.google.com/maps/@54.7286...5410&entry=ttu

Comment

Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Kreipiuosi i adminus: arba panaikinate visas mano patalpintas foto, arba turesite teisiniu nemalonumu.
                                Aš tokius vadindavau Avogadro skaičiaus valdovais.

Comment

Working...
                                X