Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar pritariate lito pakeitimui euru? (2004)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar pritariate lito pakeitimui euru? (2004)

    Taigi ar pritariate?



    Aš asmeniškai kažkaip nenoriu pakeist mūsų brangiojo Lito
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Pritariu, ir kuo greiciau pakeis, tuo geriau

    Comment


      #3
      Pritariu, bet tik tada kai būsim tam pasiruošę. Dabar jau nėra jokio skirtumo tarp euro ir lito, tačiau įsivedus eurą, mes jau būtume nuo jo visiškai priklausomi, o dabar pvz. galim bet kada atgal prie USD persirišt arba prie nieko nepririšti. Taip kad palaukiam dar biški.



      O beje, teisybė čia kad likus 2 metam iki euro įvedimo visur reikės kainas rašyt ir EUR ir LTL?

      Comment


        #4
        Parašė oželis

        O beje, teisybė čia kad likus 2 metam iki euro įvedimo visur reikės kainas rašyt ir EUR ir LTL?


        kai kur jau ir dabar raso taip , ir tikriausiai likus dviems ar vieniems metams taip bus daroma, kad zmones priprastu ir suvoktu prekes kaina.

        Comment


          #5
          @john man atrodo kad taip daroma tik IKI parduotuvėse.. ir jau kokius porą metų. Bet kiek girdėjau kad bus privaloma visur taip

          Comment


            #6
            Parašė oželis
            @john man atrodo kad taip daroma tik IKI parduotuvėse.. ir jau kokius porą metų. Bet kiek girdėjau kad bus privaloma visur taip
            Tai kad ten jau tokiais mažais skaičiais rašoma, kad sunku pastebėt (Iki mano dažniausiai lankoma parduotuvė )
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Na man atrodo, kad privalomas toks rasymas bus tik i nauda, nes kitu atveju butu sukurtos salygos piktnaudziavimams kainomis po Euro ivedimo.

              Comment


                #8
                Aš tai pritariu (tik netyčia paspaudžiau apklausoj "nepritariu" )

                Žinoma, gaila bus Litų, bet vis tik su Eurais bus žymiai patogiau

                Comment


                  #9
                  Parašė Vaidas
                  (tik netyčia paspaudžiau apklausoj "nepritariu" )
                  Ištaisyta D
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Re: Ar pritariate Lito pakeitimui Euru?

                    Parašė Mantaz
                    Taigi ar pritariate?



                    Aš asmeniškai kažkaip nenoriu pakeist mūsų brangiojo Lito


                    Tiems kas gaili lito yra paguoda - euru monetos (eurai ir eurocentai) yra kaldinamos nacionalinėse monetų kalyklose ir jų reverse puikuojasi nacionalinis simbolis.



                    O apskritai, ko čialabai gailėtis, ne litais garsėja tautos...Teko buti prancuzuose kai ten buvo įvestas euras - dar po šiai dienai kai kurie boulangerininkai skaičiuoja gražą tais savo frankais, o šiaip visi priprato ir manau džiaugiasi kai važinejant Europoje piniginese nenusėda krūvos "nereikalingų" piningų.

                    Comment


                      #11
                      Re: Ar pritariate Lito pakeitimui Euru?

                      Parašė BrokenCloud
                      Parašė Mantaz
                      Taigi ar pritariate?



                      Aš asmeniškai kažkaip nenoriu pakeist mūsų brangiojo Lito


                      Tiems kas gaili lito yra paguoda - euru monetos (eurai ir eurocentai) yra kaldinamos nacionalinėse monetų kalyklose ir jų reverse puikuojasi nacionalinis simbolis.



                      O apskritai, ko čialabai gailėtis, ne litais garsėja tautos...Teko buti prancuzuose kai ten buvo įvestas euras - dar po šiai dienai kai kurie boulangerininkai skaičiuoja gražą tais savo frankais, o šiaip visi priprato ir manau džiaugiasi kai važinejant Europoje piniginese nenusėda krūvos "nereikalingų" piningų.
                      Taip, tą žinau. Bet Darius ir Girėnas, Maironis, Basanavičius ir senas geras Daukantas ir visi kiti bus pakeisti kažkokiais sumautais tiltais ir prancūziškom arkom
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Na, ishtikro turistam, vazhiuojantiems per kelias shalis, tai bus daug patogiau, nes nereiks pinigineje tureti 6 rushiu valiutos, beto nekainuos jos keitimas.

                        Nu cia tik mano nuomone, bet manau, kad dar vienas pliusasyra, jog ivedus eurus, akivaidzhiais ishryshkes musu shaleles pigios kainos, nes pavyzdzhiui kiti uzhsieniechiai nors ir zhino, kad lietuvoje pigiau, tachiau del valiuto skirtumo to nelabai ivertina ir supranta, o chia jie gales objektyviai tai ivertinti, o tai bus labai didelis pliusas mums

                        Ir mes dar labiau suartesim su vakaru europa. Kazkaip ash minusu beveik nematau, nebent tuos Maironius ir Daukantus, tachiau ash i juos kazhkaip nelabai kreipiu demesy, ir ar ten bus Tiltas, ar ten Maironis, man pinigas ishliks tokiu pachiu, zhinoma kazhkokia dalele istorijos prarasim, taciau ateina laikas, kai sena keichia nauja

                        Comment


                          #13
                          Re: Ar pritariate Lito pakeitimui Euru?

                          Parašė Mantaz
                          Bet Darius ir Girėnas, Maironis, Basanavičius ir senas geras Daukantas ir visi kiti bus pakeisti kažkokiais sumautais tiltais ir prancūziškom arkom


                          O kodel manai, kad ten prancuziskos arkos? Nes kiek as zinau, tiltai ir arkos, esantys ant euro banknotu yra realiai neegzistuojantys, t.y. dailininku fantazijos vaisius. Taip yra butent del to, kad nekiltu nepasitenkinimo tarp valstybiu, kad vienos labiau pagerbtos, o kitos - ne.



                          O apskritai, del keitimo - gaila del to, kad litai grazesni, patogesnio formato. O daugiau priezasciu nepritarti pakeitimui neturiu, taigi, as uz

                          Comment


                            #14
                            Re: Ar pritariate Lito pakeitimui Euru?

                            Parašė singing tram
                            Parašė Mantaz
                            Bet Darius ir Girėnas, Maironis, Basanavičius ir senas geras Daukantas ir visi kiti bus pakeisti kažkokiais sumautais tiltais ir prancūziškom arkom


                            O kodel manai, kad ten prancuziskos arkos? Nes kiek as zinau, tiltai ir arkos, esantys ant euro banknotu yra realiai neegzistuojantys, t.y. dailininku fantazijos vaisius. Taip yra butent del to, kad nekiltu nepasitenkinimo tarp valstybiu, kad vienos labiau pagerbtos, o kitos - ne.



                            O apskritai, del keitimo - gaila del to, kad litai grazesni, patogesnio formato. O daugiau priezasciu nepritarti pakeitimui neturiu, taigi, as uz
                            Na man tik pasirodė, tų arkų kilmės nežinau, tik panašios pasirodė
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Netyčia atkapsčiau 10 metų senumo temą su nugesusia apklausa apie šių metų pradžios aktualiją

                              Comment

                              Working...
                              X