Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo gyvenamoji vieta

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tavo gyvenamoji vieta

    Sveiki

    Aš gyvenu 9 - aukštyje daugiabutyje, per viduriuką - 4 aukšte. Beje, dar galėtumėt pridurti, ar jus tenkina Jūsų būstas, ar norėtumėt persikelt į kitokio tipo namą ?

    Žinoma, norėčiau gyvent aukštesniame name, nors ir šis tenkina.

    Balsuokit !
    82
    Nuosavas namas
    29,27%
    24
    Daugiabutis
    60,98%
    50
    Dangoraižis (virš 13 aukštų pastatas)
    6,10%
    5
    Neturiu pastovios gyvenamosios vietos
    3,66%
    3
    Westside is the best ! :jura:

    #2
    forumiečiai, kodėl nebalsuojat ?



    p.s. Moderatoriai, gal dar kas galėtų padaryti apklausą viešą ? (ta prasme, kad matytusi, kas už ką balsuoja) dėkui.
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      #3
      5 aukstu pilkas, slykstus, niurus(is vidaus siltas ir jaukus ) comiblokis aisq labai noreciau ramesniam rajone nuosavam name gyventi
      I love INNUENDO!

      Comment


        #4
        As taip gyvenu 9-yje,beje salia Edgaex. Ir dar,Edgaex as gyvenu 5-am aukste,todel esu kaip tik per viduriuka,o 4-as aukstas siek tiek zemiau uz viduriuka.

        Comment


          #5
          Eh dar vienas aukstas ir gyvenciau dangoraizy siaip gyvenu 13-ty 9 aukte,patinka man rytais ziuret i daly Vilniaus sienamiescio,gedimino pily ir NMC B-)
          I don't drive fast,I just fly low

          Comment


            #6
            O blemba gyvenu dangoraizyje (isduosiu paslapti, Mantas irgi tame pat dangoraizyje kazkada gyveno). Siaip gyvenu 15 aukste.
            O mano (tevu) busto privalumai butu superinis vaizdas pro langa, l.geri kaimynai, nemazai erdves etc.
            Minusas, kad vis dar tenka gyventi su tevais... bet tame yra ir savu privalumu

            Comment


              #7
              Gyvenu bute 5-6 aukštuose šešiaaukšty daugiabutyje (Vilnius) ir mažam kambariuke trečiame aukšte triaukštyje pastate (Leeds)

              Comment


                #8
                Parašė Artas
                O blemba gyvenu dangoraizyje (isduosiu paslapti, Mantas irgi tame pat dangoraizyje kazkada gyveno). Siaip gyvenu 15 aukste.
                O mano (tevu) busto privalumai butu superinis vaizdas pro langa, l.geri kaimynai, nemazai erdves etc.
                Minusas, kad vis dar tenka gyventi su tevais... bet tame yra ir savu privalumu
                Jo, vaizdas ten neblogas buvo, bet gyventi šeimininkai jau buvo juodai užknisę

                Šiuo metu apsistojęs nuosavame name Šnipiškėse, iš kur vėl keldinsiuos kovo pradžioje į dar nežinia kur
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  gyvenu 4 aukste, devynaukstyje Kaune... nieko ispudingo

                  Comment


                    #10
                    Gyvenu trečiam (techniškai ketvirtam) naujo 8-aukščio daugiabučio aukšte. Kol kas viskas gerai- nesiskundžiu. Namas ant kalniuko, tai vaizdas pakankamai normalus.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #11
                      Gyvenu 10-ties aukštų name.Irgi labai geri kaimynai(su v isais gerai bendraujam). Pirmam aukšte. Iki lauko netoli
                      Bet jei reikia vaizdo...tai geresnio negu nuo stogo(yra pažistamas, kuris leidžia) nerasi. Ypač gerai atrodo kada pro rajoną naktį lekia traukiniai.

                      Comment


                        #12
                        Gyvenu nuosavam tame paciam kauno centre seip jega nes ir kiemas ilgas ir iki lasives kelios minutes kelio iki mokyklos tai pat ir netgi iki prisikelimo baznycios kelio kokios dvi minutes jega Salia bankai parduotuves

                        Comment


                          #13
                          Gyvenu 5 aukstu daugiabutyje, 1 auskte. Viskuo patenkintas
                          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                          Comment


                            #14
                            Gyvenu dangoraizyje 16 aukstu , ir gyvenu "paciam virsui" net pirmam aukste !

                            Comment


                              #15
                              Gyvenu penkiaaukscio namo 4-ame aukste. Pro langus matosi pusynelis, niekur daugiau ir nenoreciau gyventi

                              Comment


                                #16
                                Parašė just
                                Gyvenu penkiaaukscio namo 4-ame aukste. Pro langus matosi pusynelis, niekur daugiau ir nenoreciau gyventi
                                Koks pušynėlis?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Deividas
                                  Gyvenu dangoraizyje 16 aukstu , ir gyvenu "paciam virsui" net pirmam aukste !
                                  Turbut gyveni Smilteles/Vingio g. sankryzoje? as visai salia,kaip ir Edgaex

                                  Comment


                                    #18
                                    Kodėl jis man 17 aukštų man atrodo... Pro langą aš jį matau iš už 9aukščių išlindęs.
                                    Visi mes beveik kaimynai juk ir Artūras kažkur pietinėj daly gyvena

                                    p.s. Mantaz gal gali padaryt apklausą viešą ? (na kad nuspaudus ant skaičiaus, matytusi kas uz ka balsavo)
                                    Westside is the best ! :jura:

                                    Comment


                                      #19
                                      Gyvenu nuosavam name, Vyduno al. Kaune, salia didziausio azuolu parko Europoje , pro langus matau viezbuti, "miska", ir beveik griuvanti nama kitapus gatves...

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz
                                        Koks pušynėlis?
                                        tas, prie kurio "Norfa" stato.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X