Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuva ES senbuves pasivys ne ankščiau kaip po dešimtmečio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuva ES senbuves pasivys ne ankščiau kaip po dešimtmečio

    Straispniukas: "Ekspertai: "Lietuva turtingesnes Europos valstybes pasivys ne anksčiau kaip po dešimtmečio"



    Tik kažko pavadinimas liūdnokai nuskambėjo
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Re: Lietuva ES senbuves pasivys ne ankščiau kaip p

    Parašė Mantaz
    Aš sakyčiau čia dar labai optimistiškas variantas, nes pvz. dabar Lietuvos ir ES atlyginimų vidurkis bent 5 kartus skiriasi, tiesa tingiu į Eurostat jungtis, pažiūrėt kiek tiksliai. Toli dar mums iki tos Europos, toli...

    Comment


      #3


      Jei butu realu, man straipsnio pavadinimas skambetu kaip tik labai optimistiskai. Toloka mums dar... Po 10 metu aisku jausim nerealu skirtuma nuo to kaip gyvenam dabar, bet kol iki galo pasivysim...

      Comment


        #4
        Po 10 metu tureume prisivyti, bet ne pasivyti. Jeigu artimiausius kelis metus musu BVP augs 8-9%, veliau jis visvien sumazes iki 4-5%, ir tik ryztinga ekonomine politika ir investiciju pritraukimas galetu ji padidinti ir toliau vytis, nes dabartinis musu augimas salygotas pigios darbo jegos, zemu vartotoju kainu ir pan. O kai tai issisems, reiks surasti kitokiu resursu, nes kitaip amzinai liksim Graikijos ar Portugalijos lygyje. Tai, aisku, bus kur kas geriau negu dabar, bet butu dar geriau jeigu kada nors prisivytume Airija, Belgija, Nyderlandus ir pan salis

        Comment


          #5
          Na bet visgi po 10 metų įsivaizduoju gyvenimas bus liuks
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Cia juk apie kainu "pasivijima"!

            seip l. tikiu kad po kokiu 15-20 metu pasivysime anglus t.t

            kodel?

            is###deje jie D : Dirbti tingi, pasalpas gauna tokias, kad viskas dzin pasidaro..

            ziurekite i lietuvius uzsieny.. dirba kaip velniai, fizinius darbus gaila, bet jeigu duotu kas prasimusti link intelektualesnio, tai su tuo klaikiu noru gyventi geriau ir lietuvisku darbstumu bet ka pasivytume. Pasikeis karta, isigysim infrastruktura, reformuosim svietima etc ir teks vytis nebe ES, o US

            Comment


              #7
              Ir tada mes pasidarysim tingūs...

              Comment


                #8
                Nu jei isrinks Uspaskicha tai mau ir po 30 metu nepasivysim....

                Comment


                  #9
                  Įdomią temą atkasiau. Štai ką forumiečiai manė prieš 7 metus. 10 metų dar nepraėjo, bet atrodo, kad prireiks ir dar 10, kad pasivytumėm.
                  p.s. atkreipkit dėmesį, kad prieš 7 metus John nerašė lietuviškų raidžių.

                  Comment


                    #10
                    Na, tiesą sakant, viskas išsipildė.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      #11
                      Parašė leder Rodyti pranešimą
                      Nu jei isrinks Uspaskicha tai mau ir po 30 metu nepasivysim....
                      2020, Uspaskichas pasakoja apie kosmoso energija ir iki siol isrenkamas i Seima.

                      Comment


                        #12
                        Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                        2020, Uspaskichas pasakoja apie kosmoso energija ir iki siol isrenkamas i Seima.
                        Aš jau po žadėtų 1105 € atlyginimų jo nerinkčiau (labai išpildė labai realistiškus pažadus)
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment

                        Working...
                        X