Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką reiškia šis žodis?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ką reiškia šis žodis?

    Taigi, naujas žaidimas. Šį kart lingvistinis, o taisyklės labai paprastos: parašomas vienas žodis, kuris dabar yra ar seniau buvo vartojamas lietuvių kalboje, tačiau jo reikšmė arba nežinoma, arba žinoma tik tam tikrose tarmėse Tada spėliojama ir pataikęs turi teisę parašyti naują žodį, o jei tokio nežino, tokią teisę perleidžia bet kam norinčiam B-) Jei niekas neatspėja, žodžio "autorius" turi teisę pateikti keletą užuominų



    Taigi, pirmas žodis: Plėčka



    Sėkmės :cheers:
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    bijau suklysti Mantai bet kiek pamenu tai turetu reiksti BONKELE ar kazkas panasaus . Jei ne tia tada tikrai nezinau

    Comment


      #3
      Parašė Marius
      bijau suklysti Mantai bet kiek pamenu tai turetu reiksti BONKELE ar kazkas panasaus . Jei ne tia tada tikrai nezinau
      Bingo! Tavo eilė
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        ooo nu kazkaip pataikiau nu dabar maniskis zodiz: ZERLETYTI. Ziuresiu ar yra cia tikru aukstaiciu

        Comment


          #5
          Parašė Marius
          ooo nu kazkaip pataikiau nu dabar maniskis zodiz: ZERLETYTI. Ziuresiu ar yra cia tikru aukstaiciu

          Aš aukštaitis, bet tokio žodžio ausyse nesu girdėjęs
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            as tai pusiau aukstaitis, bet neseniai teko nugirsti sita zodi. Dar netgi tevuko klausiau, ar yra toksai? Pasirodo jo O neseniai vieno lingvisto univere klausiau, tai sake, kad sitas zodis galbut netgi nuo sėliu laikų palikimas Zodziu tikra iskasena bet dar kaikur senu aukstaiciu vartojama



            Jeigu niekas nebus girdeje, tai tada pasufleruosiu ka mazdaug turetu reiksti.

            Comment


              #7
              Parašė Marius
              as tai pusiau aukstaitis, bet neseniai teko nugirsti sita zodi. Dar netgi tevuko klausiau, ar yra toksai? Pasirodo jo O neseniai vieno lingvisto univere klausiau, tai sake, kad sitas zodis galbut netgi nuo sėliu laikų palikimas Zodziu tikra iskasena bet dar kaikur senu aukstaiciu vartojama



              Jeigu niekas nebus girdeje, tai tada pasufleruosiu ka mazdaug turetu reiksti.
              Geras, na pažiūrėsim. Ir beje, geriau jau pagrindį žodį rašytumėt su visom ą-ž, nes dabar man neaišku, ar zerletyti yra:

              1) žerlėtyti

              2) zerlėtyti

              3) žerletyti

              4) zerletyti



              Tai kuris?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Jo Mantai kaip paraisiau taip turetu ir tartis, tik del Ė ar E nesu tikras kaip rasosi. Pagal tai, kaip man sake as nusprendziau, kad turetu buti Ė. Nu dabar suk galva . ZERLĖTYTI .Beje tai veiksmazodis

                Comment


                  #9
                  Gal zerlėtyti reiskia i kazka isistebeiliti, spoksoti?

                  Comment


                    #10
                    O aš spėju.... hm hm... maudytis ežere D
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      na matau kad krypstat visai ne i ta puse . Netgi nesilta Reikes matyt po truputi atskleidinet kad cia do dalykas. Siaip jau zinau, kad sitaip sako apie mazus vaikus, bet gali ir apie suaugusius Dar palauksiu ir jei kas tada isversiu i leituviu kalba

                      Comment


                        #12
                        Parašė Lilina
                        Gal zerlėtyti reiskia i kazka isistebeiliti, spoksoti?


                        manau veizėti labiau tiktu tavo apibudintam reiskiniui , bet spėjimas logiskas pagal saskambi

                        Comment


                          #13
                          Tai gal papraščiausiai zirzti (šilta?) arba kaip nors kvailioti
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Parašė Mantaz
                            Tai gal papraščiausiai zirzti (šilta?) arba kaip nors kvailioti


                            deja salta kaip arkty nors zirzimas labai budingas tokio pacio amziaus vaikams, kurie taip pat ir zerletyti

                            Comment


                              #15
                              Parašė Marius
                              Parašė Mantaz
                              Tai gal papraščiausiai zirzti (šilta?) arba kaip nors kvailioti


                              deja salta kaip arkty nors zirzimas labai budingas tokio pacio amziaus vaikams, kurie taip pat ir zerletyti
                              Gal čia apie krikštynas ?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                na irgi nelabai

                                Comment


                                  #17
                                  gal tai reiskia duoti rykstes vaikams, kai blogai elgiasi?

                                  Comment


                                    #18
                                    Gal , jei ne taio gal zvejoti, ar atlyginti , dar kitaip žaliuoti , augti . Zeme arti. Austa, (nes panasu i zara ) ar zambatyti?

                                    Comment


                                      #19
                                      na versiju tai tikrai isgirdau , bet maniskes reiksmes dar nepavyko ispeti. Bet del to zerlėtyti, tai kaip Jonas sake, galima ryksciu duoti (bent jau suaugusiems) . Visi mes ta dareme mazi tik gal nevisiem vienodai . Na pametejau uzuominu siokiu tokiu, bet jei neatspesit tai bus juoko kai suzinosit. Siaip labai paprastas dalykas

                                      Comment


                                        #20
                                        Tai čia gal zbitkus krėsti ?
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X