Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Studentų bendrabutis... nuotraukuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Studentų bendrabutis... nuotraukuose

    Nelabai cia su MIESTAS tema risasi del to pasirinkimas buvo arba Fotografijos arba Prospekto temoje sita skilti kurti. Pasirinkau Fotografija nes bus daug nuotrauku

    Esme ta: kuriu sita tema noredamas visiems parodyti, kokie nutriuse ir beviltiskai nusene yra studentu bendrabuciai. Beje kai kurie studentai irgi gyvena kaip "kiaules". Visa tai pabandysiu atvaizduoti sitoje temoje. Tikiuosi kas nors prisides prie sitos temos pletimo.

    Pradžiai tik viena nuotrauka , bet bus ir daugiau

    Siauliu universiteto bendrabuciai : http://barax.ten.lt/



    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    #2
    Aciu. Labai sauni tema ir visai nebloga nuorauka

    Man irgi keleta kartu pastaraji menesi teko pabuvoti pas savo grupiokus barake, tai buvau pakraupes net nepagalvojau, kad tokiom salygom, pas mus zmones gyvena
    Bet siaip, is kitos puses, tai ir studentai galetu bent truputeli apsitvarkyti. Kai kur truksta elementarios, ten gyvenanciu studentu tvarkos, nors daygelyje atveju yra stokojama musu Gerb. valdzios ir paciu univeru demesio

    Comment


      #3
      Studentu netvarkingumas remesi greiciausiai ta logika, kad jiems tai pereinamasis etapas tai yra visa gyvenima bendrabuti negyvens , o kadangi jie ir taip aptriusyje tai investuoti i tvarkos palaikyma neverta. Aisku kalbant apie visiska apsidergima tai arba totalus laiko neturejimas ir nuovargis nuo mokslu spaudimo arba "px" stumimas mamos salia nera per nagus neduos kad kambaris jau puse menesio netvarkytas

      Toks mano pamastymas gavos

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Nuotraukos darytos 3 - iame Siauliu universiteto bendrabutyje:

        Daugumos duru staktai tokioje bukleje:








        siena viename is kambariu:




        pasitaiko ir baisesniu tualetu negu sitas :


        to pacio tualeto siena :


        viena is bendru virtuviu:


        stalas toje pacioje virtuveje:


        balkonas/rukomasis:


        balkono/rukamojo palange:


        pelenine:


        antra savaite vyksta remontas (tiesa remontas etapais atliekamas nuo geguzes menesio):




        ... daugelis nelabai nori rodyti tokiu vaizdu uzsienieciams, bet idomu ka pasakyti SSC forumieciai? Beto gal jie idetu savo salies panasiu istaigu nuotrauku butu idomu paligint. Kaip manote ar verta kurti tokia pat tema SSC ?


        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          Gyvenu bendrabutį antrus metus. Deja, kol kas nuotraukų pateikti negaliu, tačiau galiu pasakyti/papasakoti.

          Nežinau, kaip pas kitus, bet mes gavome kambarį į kurį negalėjome įeiti dėl kvapo, tad apie savaitę vėdinome (buvo taip, kad laikinai gyvenome kitur). Tačiau išvedinus. Investavome nei daug nei mažai nuo trijų galvų po 50 ar 70 Litų + pora dienų darbo ir dabar turime. Nu nesikuklinsiu viena normalesnių kambarių.

          Šįmet dar šiek tiek pasiremontavome ir dabar puikus (už tokią kainą) kambarys, turintis 2 minusus: sproginėjantys saugikliai (ačių dievui šviesos , rozetes veikiančios, tad turim ir šviesą ir kompus). Nesandarūs langai. Deja, šito už savo lėšas pakeisti negalime.

          Šią vasarą suremontuoti dušai bei virtuvės. p.s. dušas gal net geresnis negu namie. Tik va kad ne visi mėgsta po savęs tvarką palikt. Į savaitę porą kartų pilnai dušai išvalomi valytojos ir etc.
          P.

          Comment


            #6
            Be zodziu . Kaip jus ten gyvenat?

            Comment


              #7
              Štai kodėl geriau nuomotis kambarį ar butą
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                @Mantaz:
                pvz. kur Vilniuj rasti butą už 120Lt su visom išlaidom.

                p.s. o dėl tų foto, tai turiu tik vieną klausimą: toletas bendras visiems ar tik blokui. Jei tik blokui, tai galiu tiesiai pasakyt: APSILEIDĘ žmonės.
                P.

                Comment


                  #9
                  Parašė vap
                  @Mantaz:
                  pvz. kur Vilniuj rasti butą už 120Lt su visom išlaidom.
                  Už tokią kainą galima rasti kambarį, tačiau jo "aplinka" bus panašaus lygio kaip ir bendrikų. Dėl buto jau visai kitas reikalas.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    @Mantaz: Kambarį, bet tada + patarnavimai
                    P.

                    Comment


                      #11
                      Parašė vap
                      @Mantaz: Kambarį, bet tada + patarnavimai
                      Kai nuomojiesi kambarį, už patarnavimus paprastai mokėti nereikia
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Tada norėčiau pasiteirauti, kada paskutinį kartą susidūriai su kambario ieškojimu? Nes dabar kambarys, kuriame būtų galima gyventi, kad ir toks kaip barako manyčiau arčiau 200 jau kainuoja.
                        P.

                        Comment


                          #13
                          Parašė vap
                          Tada norėčiau pasiteirauti, kada paskutinį kartą susidūriai su kambario ieškojimu? Nes dabar kambarys, kuriame būtų galima gyventi, kad ir toks kaip barako manyčiau arčiau 200 jau kainuoja.
                          Na tai aš nesakiau, kad tame kambaryje vienas gyvensi, kaip ir barake ne vienas gyveni O pats per pastaruosius 3 metus pakeičiau 4 gyvenamąsias vietas (vien per pastaruosius metus gyvenau dviejose), tad ir apie kainas šiek tiek išmanau
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Oki. Dėl kainų tada nesiginčysim. , nes pats asmeniškai per daug nesusidūriau su tuo, tik tiek kiek draugai ir artimieji ieškojo.
                            BET BARAKO į KAMBARĮ tikrai nekeisčiau, nes nematau KAMBARIO privalumų prieš baraką.
                            P.

                            Comment


                              #15
                              Parašė vap
                              BET BARAKO į KAMBARĮ tikrai nekeisčiau, nes nematau KAMBARIO privalumų prieš baraką.
                              Na tai apie ką mes čia tada diskutuojame?

                              O temą perkėliau į Prospektą, nes, manau, ten ji labiau tinka.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment

                              Working...
                              X