Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kyšiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomasl
    replied
    Karta teko stebėti visa kyšio paėmimo procesą, kažkur dar filmuota medžiaga PC mėtosi.

    Kyšiai egzistuos tol kol netapsime kai Mrijos ar dar kokiais šventuoliais.Kiekvienas atskirai ir visi kartu.
    Utopija

    Į šia knygele pareigūnas isidėjo LT.

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    o as keliu policijai daviau 50lt... tiksliau patys isprase... dialogas vyko toks(as sustojau kur sustoti negalima, bet sluba moteriske isleidau).
    as jiems sakau:
    -pardom tikrai zinau, kad sustojau po zenklu, bet moteriske sena, as ja norejau kuo arciau namu pavezeti ir isleisti...
    jie man:
    -taisykles yra taisykles! ir sau priestaraudami, sako, tai ka studentas esi anksciau nenusizenges.... arteja kaledos!!!!! tai tariam, kad tu mums 50 lt ir skirstomes!!!!!!!!!!!!!

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Yra, bet gerokai mažiau nei mano minėto lygio valstybėse. Beje vakaruose į kyšio imimus yra žiūrima kur kas rimčiau ir baudos už tai yra milžiniškos abiem pusėm (pašalinimas iš darbo, laisvės atimimas ir pan.), kai tuo tarpu Rusijoje, Albanijoje ar Tadžikistane kyšiai yra kasdienybė ir niekam tai per daug nerūpi.

    Komentuoti:


  • Dzipas
    replied
    /

    Galvoji, kad Vakaruose nebėra kyšių?

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Aš irgi
    Kyšiai - Sovietų Sąjungos ir Rusijos lygio valstybių santvarkų dalis.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Galiu pasigirti, kad niekada nesu davęs kyšio

    Komentuoti:


  • jerusalem
    replied
    Beje, pirmenybė teikiama kyšiams, susijusiems su statybomis
    Mantaz, gal permesk šią temą į Prospektą?Aš dar neįvaldžiau tos technikos

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Universiteto 1 kurse piktybiškai nelankiau Fizinio, tai už įskaitą dėstytojui įbrukau butelį- 0,750 l "Lietuviškos Auksinės"

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    tai as daviau didziausia policininkui - 100 Lt. Kol kas mazai reikalu su valdiskom istaigom turejau (stengiuosi to isvengti)

    Komentuoti:


  • Dzipas
    replied
    Va gera tema, ačiū Galiu pasakyt kad niekada nedaviau kyšio policininkui Kadangi jei ir pažeidžiu taisykles tai būna menkos baudos, liepiu surašyti protokolą, ir kas įdomiausia, tada jie dažniausiai paleidžia

    Komentuoti:


  • jerusalem
    pradėjo temą Kyšiai

    Kyšiai

    Taigi,Broliai ir Seserys, manau, pribrendo laikas visiems draugiškai pasidalinti savo ir draugų patirtimi, duodant ir imant kyšius,meskite čionai viską, kas kur ir už kiek
Working...
X